Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-08-14, 23:09
Zapisy
Autor Wiadomość
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-02-18, 10:09   Zapisy

ZAPISY
Wolne miejsca: 0

Poniżej parę słów o tym, jakiego rodzaju przygody mam zamiar prowadzić, a tutaj trochę więcej na temat tego, czego można się spodziewać, decydując się na grę u mnie.

  • Przyjmuję ludzi i gijinki (ale tych pierwszych chętniej).

  • Nie poprowadzę gier wieloosobowych.

  • Nie podejmuję się kontynuacji (chyba że przygoda ma dosłownie kilka postów, wtedy mogę się zastanowić).

  • Poprowadzę gry trenerów i ewentualnie koordynatorów, jeżeli wybrali profesję głównie dla forumowych profitów, a w pokazach chcą uczestniczyć tylko raz na jakiś czas w ramach urozmaicenia, nie czyniąc z nich ważnej części przygody.

  • Przyjmuję postaci mające +/- 15 lat i starsze.

  • Nie przeszkadzają mi modyfikacje świata pokemonów, o ile dotyczą już istniejących w nim elementów/naturalnie się w niego wpisują (np. rozwinięta mistyczna rola legend/świat pod kontrolą jednego ze Złych Teamów/istnienie gijinek, nawet jeśli Twoja postać nią nie jest, itp.). Raczej nie zgodzę się natomiast na magię, anioły czy inne wampiry, choć możesz spróbować mnie przekonać.

Jeżeli to wszystko Cię nie zniechęciło, to serdecznie zapraszam :3

Cytat:
Karta Postaci
Cel/e: najlepiej jeden-dwa główne oraz parę pobocznych. To jest dla mnie kluczowy punkt.
Miejsce startu: region i miasto/wieś/innego rodzaju lokalizacja. Najchętniej poprowadzę gry w wymyślonym regionie (jeśli zdecydujesz się na tę opcję i masz co do niego jakieś zachcianki, to możesz tutaj o nich wspomnieć; na starcie mapę i opisy zapewniam lub nie w zależności od tego, czy z historii wynika, że postać powinna tę część świata znać) albo w Kanto, ale jeśli zależy Ci na innym, to nie ma problemu.
Fakemony: tak/nie.
Tematy 18+: tak/nie. Zaznaczam jednak, że nawet jeśli wybierzesz pierwszą opcję, erosesji u mnie nie uświadczysz.
Klimat: czego oczekujesz od przygody - wielu zagadek, elementów horroru, romansów? Lekkiej, humorystycznej (na ile moje superowe poczucie humoru pozwoli) przygody czy wielu dramatycznych, a może i tragicznych momentów? Lubisz często walczyć i koksić poki, czy nie chcesz spędzać w ten sposób zbyt wiele czasu?
Uwagi/Prośby: wszystko, o czym nie napisałeś/aś w KP, a powinnam o tym wiedzieć. Nie uściśliłeś/aś w karcie, że twoja przygoda ma rozpocząć się latem? Zapomniałeś/aś wspomnieć o jakichś szczegółach na temat postaci lub świata? Chcesz, żeby na Twojej drodze stanęli członkowie konkretnego złego Teamu? Pilnie potrzebujesz towarzysza, najlepiej o określonych cechach osobowości? Marzy Ci się napotkanie jakiejś legendy? Oczywiście na niektóre rzeczy trzeba będzie sobie zapracować, ale nie wstydź się, mnie możesz powiedzieć :3

Kod:
[url=TU WSTAW LINK][b]Karta Postaci[/b][/url]
[b]Miejsce startu:[/b]
[b]Cel/e:[/b]
[b]Fakemony:[/b]
[b]Tematy 18+:[/b]
[b]Klimat:[/b]
[b]Uwagi/Prośby[/b]
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
  
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-18, 14:24   

Karta Postaci
Miejsce startu: Lumiose, Kalos. Ewentualnie na samym początku może się przenieść do jakiegoś nowego regionu, niekoniecznie kanonicznego.
Cel/e: Odnalezienie rodziców lub potwierdzenie ich śmierci. Odzyskanie rodzinnej firmy. Zebranie wszystkich możliwych Mega Ewolucji.
Fakemony: Nie
Tematy 18+: Tak!
Klimat: Patrząc na historię Kila, to najbardziej pasuje taki dark klimacik, oczywiście z jakimiś elementami humoru! Nie chciałbym robić z niego jakiegoś niesamowicie dramatycznego bohatera, ale takie kwestie też na pewno będą obowiązkowe.
Uwagi/Prośby: Kwestia Akumy. Jeśli chodzi o jakiś dokładny opis jego charakteru, to mam tylko tyle: Jest osobą dość wesołą, łatwo nawiązuje nowe znajomości, jest przemiły i czarujący. Zdobywa zaufanie innych, by następnie okrutnie ich wykorzystać i okraść ze wszystkiego. Dosłownie wszystkiego. Nie oszczędza nawet starterów. Gdy Kil widział go po raz ostatni, wyróżniał się lekko niebieskawymi włosami, wręcz dziecięcą twarzą, fioletowymi oczami i strojem, który przypominał szkolny mundurek. Biorąc jednak pod uwagę jego zawód, zapewne często zmienia swój wygląd. Jest również dwa lata młodszy od Kila. Nie wiadomo nic na temat jego przeszłości.
Jeśli zaś chodzi o przygodę, fajnie byłoby spotkać się elementami jakiegoś mistycyzmu wokół legend, strasznie lubię takie tematy.
_________________

 
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2018-02-18, 15:11   

Karta Postaci
Miejsce startu: Johto, las przy Violet City
Cel/e: głównym celem jest zdobycie jak największej ilości przyjaciół i przeżycie wielu przygód! Późniejszym powrót do domu.
Fakemony: można~
Tematy 18+: y... nope?
Klimat: preferuje komedię, żeby każde z nas tą przygodą mogło się bawić, a nie było tylko żmudnym obowiązkiem. Można też wpleść jakieś tajemnice i zagadki, które będą odpowiednie do wieku mojej postaci. Nie ma też niczego przy sobie poza jakimiś kanapkami i piciem, które nosi w plecaczku.
Uwagi/Prośby: >:3c
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-02-18, 19:29   

Bella Premunt
Cytat:
  • Przyjmuję postaci mające +/- 15 lat i starsze.
O ile trochę młodsza nastolatka z ciekawą kartą by przeszła, to po prostu nie czuję się na siłach prowadzić przygody sześciolatki. Dlatego nie przyjmuję.


A nad Dafiarem się jeszcze zastanowię. ;)
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Cosmos


Wiek: 29
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 72
Wysłany: 2018-02-20, 22:01   

Karta Postaci
Miejsce startu: Niby tematycznie pasowałaby Unova, ale jak chcesz możesz zrandomizować
Cel/e: Odzyskać swoją postać, policzyć się ze zdrajcami, zatrzymać planowany kataklizm. Łatwizna xD
Fakemony: Yep
Tematy 18+: Yep
Klimat: Wedle twego uznania? Chciałbym żeby było różnorodnie. Byleby nie skończyło się na ciągłej wojnie i umartwianiu się nad stanem środowiska ;)
Uwagi/Prośby Ojej, znowu idę do ciebie z kp dotykającą "bogów" (jeśli pamiętasz Hibaru) tylko w wersji pokowej. No właśnie w tej alternatywnej rzeczywistości legendarne pokemony są traktowane niczym bóstwa. Możesz się pobawić światem poków jakby wyglądał w wydaniu dystopijnej przyszłości. Poprzedniej MG tej kp sugerowałem, że Richard Almond mógłby, poza byciem aktywnym społecznie bogaczem, w tajemnicy bawić się w superbohaterzenie niczym jakiś Batman, ale to jak wolisz.
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-02-23, 10:54   

Dafiar - przyjęty, gra dziś lub jutro.

Cosmos - niestety nie przyjmuję.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Hai 


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-02-24, 16:12   

Karta Postaci
Miejsce startu: Johto. Miasto z dostępem do morza, ze względu na przypłynięcie statkiem.
Cel/e: 1. Podróż i odkrywanie regionu 2. Spróbowanie nieznanych gatunków papryk 3. Spotkanie rodziny Magby 4. Rozwijanie się jako trener i kucharz. (Głównym celem jest tak naprawdę sama podróż. Reszta to miły dodatek, który możesz użyć do ubarwienia fabuły.)
Fakemony: Podziękuję. Podstawowych jest wystarczająco dużo. Daję jednak możliwość nagięcia tego punktu, jeśli będzie pasować to do kreowanej przez Ciebie historii.
Tematy 18+: Pozwalam, byle ze smakiem.
Klimat: Różnorodny, chociaż nie przepadam za horrorami itp. Ciekawie byłoby wprowadzić elementy komedii, nie tylko ja bym na tym skorzystał. A tak ogólnie, to co ci wpadnie do głowy.
Uwagi/Prośby Myślę, że przy kreacji postaci stworzyłem 2 wątki, którymi możesz się posłużyć przy wymyślaniu przygody. O jednym wspomniałem wyżej, czyli spotkaniu rodziny pokemona. Dodatkowo motyw przyjaciela Boba, który może w dalekiej przyszłości dołączyć jako partner/rywal. Co do komedii, to gdyby trafił się gdzieś po drodze konkurs jedzenia na czas, to byłoby co robić. Walka o odznaki jest tak naprawdę elementem pobocznym.
Nie zwracam jakoś szczególnie uwagi na inne możliwości rozgrywki na forum. Staram się skupić tylko i wyłącznie na grze. Od siebie dodam, że spróbuję odpisywać w miarę często i nie będę cię popędzać (więc bez obaw). Niech z gry skorzystają 2 osoby. Najważniejsza jest satysfakcja z przygody z obu stron :)
_________________
Text Pochylony — myśl | Text pogrubiony — mowa

 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-02-25, 13:36   

Hai - hm, brzmi prosto i przyjemnie, a mam chęć na coś takiego, więc przyjmuję. Niestety trudno mi określić, kiedy możesz spodziewać się gry, może jeszcze dzisiaj, może jakoś w tygodniu.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Ian

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-04-07, 12:19   

Karta Postaci
Miejsce startu: Viridian (Kanto)
Cel/e:
~ Wystartować w Lidze Kalos
~ Zostać sławnym artystą?? Coś z zainteresowaniem do malowania, rysowania itd.
~ Metodyczne i skrupulatne trenowanie i powiększanie swego teamu
~ Poszerzyć rodzinny interes o ciekawe okazy do nauki.
Fakemony: Nie, nadal nie wiem co to :D
Tematy 18+: Tak, dorośli jestesmy ;p
Klimat: Lubie trenować i łapać i ewoluować poki. A od historii nie wymagam szczególnie jakiejś kategorii. Podejmę się wszystkiego co wymyślisz ;) albo się postaram. Nie musi być nie wiadomo jakiego poczucia humoru. Damy radę/
Uwagi/Prośby
Jeśli chodzi o prośby to w sumie dwie i jedna mała.
1. Chciałbym aby w Kanto były wszystkiego pokemony nie tylko z Kanto i w sumie każdym regionie.
2. Ataki i zdolności po polsku ? Jeśli to problem to nie ma sprawy, ale płynniej się gra jak się piszę: "Ippon użyj Żelaznego Ogona i rozwal tą skałę." niż po angielsku.
3. Chciałbym mieć kogoś u boku jakiegoś przyjaciela, w historii napisałem że nikogo nigdy nie miałem, więc byłoby miło.
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-04-09, 16:51   

Ian - niestety historia mnie nie porwała, Twój styl pisania też nie do końca mi podpasował, dlatego nie przyjmuję.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Neony 
Forumowa frecia


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 9
Skąd: Wawa
Wysłany: 2018-05-23, 17:41   

Karta Postaci
Miejsce startu: Może być każdy region typu kontynentalnego (nie Alola i Wyspy Pomarańczowe), także region fikcyjny, gdyż miałem na tyle długą przerwę z pokemonami, że nie pamiętam już dobrze żadnego. Wyspy odpadają, gdyż historia w KP kończy się w kilka chwil po opuszczeniu łodzi na kontynencie.
Cel/e: Cel główny to tytuł Lidera Sali bądź członka Elitarnej Czwórki, czyli długa droga do zbudowania i wzmocnienia drużyny pokemonów. Dobrym celem mogłoby być też nauczenie Neonyego nawiązywania relacji z ludźmi i złagodzenie jego fobii przed pokemonami smokami.
Fakemony: Mogą być
Tematy 18+: Mogą być
Klimat: Zdecydowanie oczekuję przygody - romans, horror i dramat mogą w niej występować, ale nie jako główna linia fabuły. Jako pacyfista powiem, że wolałbym ograniczyć ilość walk nad ich jakoś i czas ich trwania. Podobnie z pokemonami - ważniejsze dla mnie jest wzmacnianie ich poprzez relację niż morderczy trening, a łapanie nie powinno zmuszać do powalenia przeciwnika.
Uwagi/Prośby
1. Dawno nie miałem większego kontaktu z pokemonami, więc nie pamiętam już regionów, liderów, pokemonów, wydarzeń z anime i mangi, itp. Proszę o traktowanie mnie jako nooba w uniwersum, co może też mieć wytłumaczenie fabularne - moja postać żyła w odizolowanym miasteczku i wiele lat "przewegetowała" próbując przeżyć.
2. Wiele osób mówi, że piszę ścianami tekstu, chociaż dla mnie to raczej średnia długość. W ramach balansu natomiast nie odpisuję codziennie, tym bardziej, że zaczynam pracę i mój czas będzie bardzo ograniczony.
3. Wygląd i charakter Neonyego jest raczej odstraszający, więc wprowadzenie towarzysza NPC powinno być trochę "wymuszone z jego strony" - McAbyssian sam z siebie nie zaproponuje wspólnej podróży.
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-23, 20:42   

Neony - przyjmuję, grę postaram się założyć jutro albo w piątek.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-29, 18:13   

Karta Postaci
Cel/e: Ogólnie Sol nie ma jakiś takich celów, no może zabawa z rówieśnikami, jednak no logicznym jest, że celem przygody byłoby eksploracja prawdziwej tożsamości i przeszłości Sol.
Miejsce startu: Specjalnie nic nie wspomniałem o regionie. Większość akcji odbywałoby się w domu postaci. Jeżeli będziesz chciała rozwinąć przygodę tak, aby zawierała podróż, możesz śmiało osadzić ją tam, gdzie chcesz.
Fakemony: W sumie obojętne mi to, jak będziesz miała dla nich miejsce w przygodzie, dlaczego nie.
Tematy 18+: tak (Zawsze)
Klimat: Pokręconej relacji z ojcem z dużą nutą tajemniczości. Możesz to śmiało rozwinąć w horror lub w uroczą historię między córką a niezrozumianym ojcem.
Uwagi/Prośby: W sumie nie. Świadomie nie napisałam nic o wyglądzie i charakterze "papy" (zastanawiałem się, czy podawać w ogóle jego imienia), by po prostu dogłębnie pokazać, jak tajemnicza jest to postać. Wiem, że preferujesz postacie 15+ ale w przypadku tej postaci było trudno na więcej, niż "upieranie się, że ma 14 lat".
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Cosmos


Wiek: 29
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 72
Wysłany: 2018-05-29, 18:44   

No to drugie podejście:

Karta Postaci
Miejsce startu: Dewford, Hoenn
Cel/e: Odbyć podróż, by wyszkolić drużynę na tyle silną, by móc przeciwstawić się tym, którzy chcą dopaść rodziców Tommie. Dziewczyna chce odnaleźć zaginionego ojca oraz ochronić braci, bowiem również mogą stać się celem tych złych. Chciałaby też, by jej mama odzyskała równowagę psychiczną, a zniszczona farma stanęła na nogi.
Fakemony: Tak
Tematy 18+: Tak
Klimat: Nie mam szczególnej wizji tej gry, poza tym żeby to była podróż z przygodami oraz pokemonami. Najbardziej zależy mi właśnie, żeby nie uciekać od tych poków, bo ostatnio z moich przemyśleń, że przy odpowiednim podejściu nie trzeba ze światem pokemonów mieszać innej fantastyki. Co do walk niech się pojawiają, co by Tommie mogła swój cel realizować, ale nie przesadzajmy też częstotliwością, bo fabułę Gall lubi.
Uwagi/Prośby: Chciałbym żeby krewni postaci nie byli tylko imionami w KP i pojawiali się w przygodzie. Również rywale Tommie. Desmonda możesz kreować jako takiego typowego, aroganckiego brutala. Lyra to z kolei taka kujonka-okularnica. Dziewczyna miła, ale lubiąca się popisywać swoją wiedzą. Chciałbym, aby jej pierwszym pokemonem był Bunelby, aby i Buneary Tommie chciała z nimi rywalizować. Co do tych złych, wybór zdaje się oczywisty przez Kanto i Silph, ale wcale nie musisz tej oczywistości wykorzystać, jeśli będziesz miała fajniejszy pomysł. No, to chyba wszystko.
  
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-29, 22:35   

Hmm, DJSonaX oferuje samo dobre gęste, ale cele Cosmos też mi się podobają, a do tego dochodzi niezła galeria NPCów, co również cenię...

Przyjmuję obu. Gry mam nadzieję założyć do piątku.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.