Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Olivia "Jester" Quinderbell
Autor Wiadomość
Jester


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-02-20, 04:49   Olivia "Jester" Quinderbell



OLIVIA "JESTER" QUINDERBELL

I think my mom put it best. She said, 'Little girls soften their daddy's hearts'



PERSONALITY

Zawsze szanowałam zabawki. Lalki za każdym razem miały piękne, błyszczące, uczesane włosy, cudne rodziny i doskonałych mężów. Kucyki miękkie grzywy, wystrojone stajnie. Maskotki ciepło przyjaźni i rzeszę przygód. Karmiłam je swymi dziecięcymi wizjami, a one tyły, niczym świnie na rzeź. Byłam swoistą Babą Jagą; dawałam im wszystko co najpiękniejsze, by w końcu postawić je przed fatum. Złocista Annabelle – porcelanowa lalka o burzy złotych loków, której nagle szczęśliwe życie zakończyło się, gdy rodzina umarła w wypadku, a ona popadła w głęboką depresję. Odłożyłam ją wtedy na smutną półkę – miejsce specjalnie przeznaczone na zabawki, którymi przestawałam się bawić. Tyśko Pan Bóbr – włochata maskotka oraz znany na całym świecie podróżnik, którego los skierował do opuszczonej kopalni, gdzie został pogryziony przez zubata. Nagle stał się w ten sposób nosicielem enigmatycznego wirusa, którym rozpętał małą epidemię wśród swoich najbliższych przyjaciół. Ci zmarli, a on uzależnił od alkoholu, kończąc gdzieś w rowie – na smutnej półce.

Lubi dzielić czas z ludźmi, lubi ich rozśmieszać, lubi ich pragnąć, lubi powierzać im swoje uczucia. Nie są dla niej jedynie ofiarami. Nie traktuje ich tak. Zdarzało jej się kochać. Prawdziwie, szczerze. Jednakże nic nie jest w stanie odgrodzić jej od jej natury. Zwierzę urodzone na rzeź przez okres swego życia może stać się przyjacielem. Przyjacielem, który w końcu skończy z łbem na pniu. Bowiem jedno być myśliwym, a drugie ofiarą.

On nie zniszczył tego, nie roztrzaskał jej radości z życia. Jedynie skrzywił ją i zamienił w karykaturę oraz parodię człowieka. Ona sama jednak się nie zmieniła. Nadal otwarta oraz pogodna, zbyt szastająca uczuciami, nazbyt często czująca motyle w brzuchu i serce delikatnie kołaczące w piersi. Nie skąpiąca uśmiechu, nie patrząca wrogo, nie skrywająca nienawiści. Na swój sposób – przekornie - otwarta, szczera, czasami wręcz nazbyt, lekka intrygantka, nie patrząca na ludzi przez pryzmat czegokolwiek. Ponadto żywiołowa, niezwykle aktywna, nienawidząca bezczynności oraz stagnacji, a zarazem kochająca drzemki w południowym słońcu i długie wylegiwanie się w pierzynie z nagą dziewczyną przy piersi.

Z samego charakteru jest dosyć specyficzna, chociaż mieści się w ramy przyjętej normalności. Tli się w niej dusza artysty i człowieka wykształconego, chociaż ni w jednym, ni w drugim nie ma ani predyspozycji, ani potrzebnej wiedzy. Lekkoduch, błądzący głową w chmurach, który jak coś czyni, to na ogół dla własnej zabawy. Wyraźnie nadpobudliwa, charakteryzująca się prostackim humorem i czystą gorliwością do psot.

APPEARANCE

Kasztanowłosa – tak na nią kiedyś wołali. Teraz, zamiast kaskady gęstych, długich włosów, zdobi ją fryzura krótsza, a zarazem bardziej jaskrawa. Kolor wkurwionej wiśni spływa jej gładko na ramiona, szmaragdowe – niegdyś brązowe – oczy błyskają figlarnie, czasem skryte za okularami w ciemnej, grubej oprawce. Twarz ma mało charakterystyczną, ale atrakcyjności jej dodaje piękny uśmiech. Niezbyt wysoka, delikatnie zbudowana. Ciało ma chude, acz nie kościste; piersi posiada jędrne, kształtne i raczej drobne. Na brzuchu odkłada jej się lekki, wręcz delikatny tłuszczyk wskazujący, iż z dietą nie jest za pan brat. Ponadto, praktycznie jej cały tors szpecą blednące siniaki po skórzanym pasie, rurce od odkurzacza, pięści i wierzbowej witce

Ubiera się różnie, nie przywiązując typowego znaczenia do odzienia, głównie robiąc zakupy w lumpach, w których to lubi buszować nie dla samych ubrań, a dla charakterystycznych okazów. Dlatego też jej ubiór to istny miszmasz, w którym co niektórzy znajdują jej własny styl.

W obecnej chwili odziana jest w jeansową kurtkę z nadrukiem jakiejś przydrożnej kawiarni na plecach, pod tym spraną, przymałą koszulę w kratę i biały, świeży podkoszulek. Dodatkowo, prosty zegarek na lewym nadgarstku o przydymionym, pękniętym szkiełku. Talię pieczętuje przydługi, skórzany pas z mosiężną, ciężką klamrą, wokół którego obwinięty jest rzemyk zwieńczony skruszonym bursztynem. Na nogach nosi proste jeasny z przydużą ilością kieszen, a stopy ma obute w wysokie, ubłocone tenisówki z syntetycznej skóry. Do kompletu, jej sekrety skrywa kruczoczarna bielizna, którą jako jedyną kupiła w znanej sieciówce. Na ogół, gdy wchodzi do miasta, to na jej twarz opada gładki cień czarnej czapki z daszkiem, na której czole widnieje napis "Dzikie Fearowy do Boju!" - nie ma pojęcia jednak o jakim klubie mowa.

BIOGRAPHY

Zawsze szanowałam zabawki. Lalki za każdym razem miały piękne, błyszczące, uczesane włosy, cudne rodziny i doskonałych mężów. Kucyki miękkie grzywy, wystrojone stajnie. Maskotki ciepło przyjaźni i rzeszę przygód. Karmiłam je swymi dziecięcymi wizjami, a one tyły, niczym świnie na rzeź. Byłam swoistą Babą Jagą; dawałam im wszystko co najpiękniejsze, by w końcu postawić je przed fatum. Złocista Annabelle – porcelanowa lalka o burzy złotych loków, której nagle szczęśliwe życie zakończyło się, gdy rodzina umarła w wypadku, a ona popadła w głęboką depresję. Odłożyłam ją wtedy na smutną półkę – miejsce specjalnie przeznaczone na zabawki, którymi przestawałam się bawić. Tyśko Pan Bóbr – włochata maskotka oraz znany na całym świecie podróżnik, którego los skierował do opuszczonej kopalni, gdzie został pogryziony przez zubata. Nagle stał się w ten sposób nosicielem enigmatycznego wirusa, którym rozpętał małą epidemię wśród swoich najbliższych przyjaciół. Ci zmarli, a on uzależnił od alkoholu, kończąc gdzieś w rowie – na smutnej półce.

Chociaż sama nie tyłam, to mój apetyt rósł wraz z jedzeniem. Karmiłam się psychicznym cierpieniem innych, a zabawki powoli przestawały mi dostarczać tego smaku. Koniec końców, czym starsza byłam tym bardziej traciłam nimi zainteresowanie; były one zbyt bezbronne, uzależnione w całości ode mnie samej.

Gdy rzeźnik przychodzi po krowę, to zabiją ją możliwie po cichu. Stres psuje mięso, a najwięcej mięsa uzyska się nie z młodego cielaka, a z utuczonej i poddanej opieką krowy. Na początku nie wiedziałam o tym. Do dzieci nie miałam cierpliwości. Wszystko robiłam zbyt szybko, zbyt bezpośrednio. Niszczyłam dzieciom rzeczy, psułam ich samopoczucie, zabijałam w nich ambicje. Brakowało mi finezji oraz efektywności. Przez to mali się ode mnie odwracali, zaczęli ignorować i stawiać się. Nigdy nie byłam silna, nie umiałam się bić. Wtedy sama kończyłam jako ofiara.

Kilka lat później byłam mądrzejsza. Zaczynałam od nawiązana przyjaźni; byłam na tyle otwarta i kochana, że to nie było ciężkie. Wkrótce z mą ofiarą stawiałyśmy się prawdziwymi best friends forever, tylko po to, aby po roku… dwóch… trzech nagle wydać na świat najbardziej kompromitujący sekret, zamieścić w sieci jej nagie zdjęcia czy złamać serce odbijając ukochanego. W ten sposób nigdy nie raniłam fizycznie, zawsze psychicznie. Zawsze znęcając się na chwiejnej psychice. W przeciwieństwie do niego.

On, mój ojciec, a dokładnie Samson Quinderbell, zegarmistrz, filantrop i przykładny tata. On nie ograniczał się do jednego. Bił mnie, płacząc i mówiąc, że robi to dla mnie. Obrażał wyzywał, wmawiając, że to dla mojego wychowania. Zamykał, odgradzał od świata, mówiąc, że chce mnie chronić. Molestował, gwałcił, powtarzając „Jesteś moją ukochaną córeczką, prawda?”. Nienawidziłam go. Nienawidzę go. Chcę aby cierpiał. Jednak nie jestem w stanie nic mu zrobić. Panicznie się go boję.

Uciekłam po raz pierwszy, gdy zobaczyłam krew na materacu. Tego samego ranka się spakowałam i zeskoczyłam z okna. Nie zaszłam daleko. Byłam przewidywalna i popełniłam błąd – zostawiłam poplamione prześcieradło. Znalazł mnie kilka godzin później, po czym odwiózł z powrotem. Pobił mnie tak jak nigdy. Rany posypał solą. Nie to bolało jednak najbardziej. Kilka tygodni później po raz pierwszy zostałam zgwałcona.

Bałam się go. Bałam się uciekać. Bałam się kary i jego gniewu. W końcu jednak uciekłam. Nie dlatego, że stało się coś nowego, gorszego. Po prostu, nie mogłam tak dłużej żyć. Musiałam uciec i to zrobiłam. Kilka dni przed urodzinami. Planowałam to dłuższy czas. Przygotowałam się. Czekałam aż w sobotę spije się do nieprzytomności. Wtedy właśnie zniknęłam w lesie, z małym bagażem na plecach. Unikałam głównych dróg oraz pobliskich miast, porzuciłam stare zwyczaje, przefarbowałam włosy, aby nikt postronny mnie nie rozpoznał. To już pierwszy tydzień odkąd się od niego uwolniłam.

Wzięłam ze sobą oprócz potrzebnych rzeczy też i to. Odkąd pamiętam jednym z moich uzależnień były ładne przedmioty; nie jednak od strony materialnej. Szukałam rzeczy, które mają w sobie jakieś drugie dno; są dla kogoś ważne, przeżyły jakąś historię, bądź emanują swoistą aurą tajemniczości. Nie raz kradłam i to nie tylko, aby kogoś ugodzić, ale często po to, aby powiększyć swoją kolekcję. Tak, byłam kolekcjonerką. Mój pokój przypominał antykwariat, można w nim było znaleźć wszystko. To była jedna z nielicznych rzeczy, na które on przyzwalał. Uważał chyba, że te rzeczy wiążą mnie z jego domem. To prawda, wiązały, ale bez wahania je opuściłam. Wzięłam tylko to.

Stara książka zakuta grubym żelazem, zamknięta ciężką kłódką i czymś w rodzaju pieczęci odlanej z ołowiu. Istne magnum opus mej kolekcji. Nie raz próbowałam otworzyć tom i siłą, i sposobem. Nigdy jednak nie dałam rady. Czymkolwiek nie próbowałam, metalowe spoiwo nie chciało się poddać. To nie byłam zwykła książka. Tego była pewna.

OTHER INFORMATIONS

※ miłośniczką szeroko pojętej literatury, a w szczególności filozofii, dramatów i tworów z antyku. Nie pogardzi jednak żadną lekturą
biseksualna, chociaż zdecydowanie w głównej mierze preferuje kobiece wdzięki. Do mężczyzn czuje póki co lekki niesmak i strach
※ uzdolniona pod względem lingwistycznym, a ponadto interesuje się martwymi językami. Sama zna łacinę, język angielski oraz całkiem dobrze staro-johtowski. Jest też w stanie poznać inne dialekty tychże języków
※ wychowywała się bez matki, rodzeństwa i dalszej rodziny; praktycznie nie zna reszty familii i nie wie, gdzie owa mieszka. Znany jest jej jedynie ojciec, a matka zmarła przed drugimi urodzinami Olivii
※ ma kompletny brak talentu do rysunku, malunku oraz muzyki
※ mocno uczulona na pistacje, nienawidzi kukurydzy, a jej ulubioną potrawą jest pad thai z tofu oraz wyrazista zupa pomidorowa
※ na obecną chwilę bezrobotna, podróżuje i szuka pracy, aczkolwiek z profesji potencjalna trenerka oraz laik florystyczny
※ liberalna z charakteru i ideologii, z poglądami feministycznymi. Mimo to, nienawidzi mieszać się w politykę i nie śledzi tejże
※ sadystka i kleptomanka w dosyć specyficznej barwie, bez dziwnych fetyszy na tle seksualnym, aczkolwiek otwarta na wszelakie zboczenia
※ brzydzi się przemocą, co jest związane z tym, że boi się bólu
※ nie ma głowy do alkoholu, a miętowo-gruszkowy likier działa na nią uspokajająco, a w dużych ilościach oszołamiająco i usypiająco
※ przeraźliwie boi się klaunów, a także czuje lęk wobec mimów. Nie uznaje jednak tego za fobię, a zwykłe, naturalne przerażenie
※ jej skóra na brzuchu, ramionach i plecach poznaczona jest blednącymi siniakami

born 11.05.2000 | 18 Y.O. | Niezrzeszona | model by TESSISAMESS
  
 
     
Jester


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-02-20, 16:06   



Frumpkin | ミミッキュ | mimikyu | lv 5.oo | male
Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Wood Hammer
Ghost/Fairy | nie trzyma niczego | Brak Ewolucji
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Cechą charakterystyczną jest jego ability o nazwie Disguise, które chroni go przed pierwszym celnym ruchem zadającym obrażenia.
  
 
     
Jester


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-02-20, 17:24   

Prosty plecak szkolny koloru jesiennych liści

portfel skrywający 4969$, pokeball szt 5, pokedex, dwie pary odzieży i bielizny na zmianę, kuchenny nóż, enigmatyczna książka, strój kąpielowy, prosty wisiorek z bursztynem, termos, mały garnek, śpiwór, kilka zapalniczek, zapałki, ręcznik, zestaw do mycia i higieny, książka "Earthsea", notatnik, dziennik, długopis, marker oraz ołówek, paczka prezerwatyw, sznurek na pranie, kilka reklamówek, zapasy na 4 dni, zegarek, piersiówka z miętowo-gruszkowym likierem, mała apteczka, paczka podpasek, okulary, farba do włosów w saszetkach, biedny zestaw do makijażu, konsola ndsi z mario kart i zeldą

Łąka na krańcu świata | Konto bankowe Olivii | Zakurzona kolekcja
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-02-20, 18:29   



_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.