Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-08-11, 15:10
Smocza księżniczka w drodze do władzy~
Autor Wiadomość
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-05-07, 00:09   Smocza księżniczka w drodze do władzy~



Las zdawał się ciągnąć w nieskończoność, gdy gnałaś do przodu. Próbowałaś dogonić młodzieńca, któremu postanowiłaś użyczyć swoich sił. Gdy tylko miałaś wrażenie, że zgubiłaś drogę, spotkane po drodze stworki naprowadzały cię na dobry trop. Nic cię już nie zatrzyma. Twoje dotychczasowe miejsce pobytu oddalało się coraz bardziej, a razem z nim twój ojciec, który prawdopodobnie nie zdołał się dowiedzieć jeszcze o twojej ucieczce. Nie było teraz jednak czasu, aby się wracać. Podjęta decyzja nie zostanie odwrócona.
-Ty... kim jesteś? Czyżbyś miała do mnie jakąś sprawę? - Usłyszałaś dość chłodne słowa, gdy w końcu stanęłaś twarzą w twarz z Liao Jinem, młodym potomkiem cesarza. Wciąż nosząca kaptur wydawałaś się mu zdecydowanie podejrzaną osobą. Wcześniej nie było bowiem możliwości, abyście się zapoznali. Młodzian był ostrożny i trudno było w tym momencie odczytać jego myśli. Wszystko zależało od tego, co powiesz.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-07, 23:21   

Zawahałam się. Po drodze musiałam skupiać się na podążaniu śladem Liao i nie miałam czasu, aby zastanowić się nad tym, co dokładnie zrobię, kiedy już go znajdę. Co powiedzieć, by go sobie zjednać? Moje doświadczenie w przekonywaniu ludzi do czegokolwiek ograniczało się do mnichów, a ten mężczyzna bardzo się od nich różnił. W końcu stwierdziłam, że najlepiej będzie zacząć od pokazania Liao, kim jestem. Zsunęłam kaptur, ujawniając swoje nieludzkie cechy, i dopiero wtedy zaczęłam mówić, starając się, by mój głos brzmiał poważnie i pewnie: - Mam na imię Feiyan i jestem córką Beihonga. Słyszałam waszą rozmowę. Wiem, że ci odmówił, ale ja się z nim nie zgadzam i chcę ci pomóc. Może nie mam siły takiej jak mój ojciec ani jego wiedzy, ale wciąż jestem smokiem.

/pozwoliłam sobie pogrubić wypowiedzi, zamiast je kolorować, bo czasem piszę z telefonu i wpisywanie koloru by mnie wtedy wykończyło. :P Mam nadzieję, że to w porządku.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-05-08, 00:08   

/Jasne, że nie. Piszą w kolorkach ci, którzy chcą~

Jin był szczerze zaskoczony, nie spodziewał się ujrzeć przed sobą smoczej gijinki. Prawdopodobnie z początku mógł nawet wziąć cię za nikczemnego bandytę z lasu czy inne okropieństwo. Może to twoja aparycja sprawiła, że z taką uwagą wysłuchał twoich słów.
-Feiyan, tak? - Potrzebował chwili, którą spożytkował na przemyślenia, patrząc się prosto w twoje oczy. Wyglądał, jakby pragnął odczytać z nich ukryte intencje. -Mam nadzieję, że w pełni rozumiesz ciężar swoich słów. To będzie niezwykle trudne zadanie... prawdopodobnie prawdziwa wojna. - Powiedział stanowczo, jakby pragnął ci uświadomić do czego naprawdę pragniesz się zobowiązać. Poczułaś, jakby dano ci ostatnią możliwość odwrotu. -Jesteś na to gotowa?
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-08, 12:37   

Przez chwilę milczałam, rozważając jego słowa. Czy naprawdę w pełni rozumiałam, czego się właśnie podejmuję? Nie mogłam przecież powiedzieć, bym zdążyła głęboko zastanowić się nad swoją decyzją. Czułam jednak, że postępuję właściwie. Myśl o zawróceniu i powrocie do mojego dotychczasowego życia sprawiała zaś, że było mi wręcz niedobrze. O nie, to się nie stanie.
- Jestem gotowa zrobić, co będzie konieczne, by przywrócić smokom należne im miejsce - odparłam wreszcie, patrząc mężczyźnie prosto w oczy.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Biały Królik
Zmieńmy świat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 230
Skąd: Kraina czarów
Wysłany: 2018-05-10, 00:10   

-Widzę... - Młodzieniec starał się brzmieć poważnie, jednakże nie potrafił ukryć faktu, że ucieszyły go twoje słowa. Cóż, udało mu się pozyskać w końcu przydatnego sojusznika... jeśli nie pierwszego na jego drodze. -Dobrze. Poproszę cię w takim razie, byś użyczyła mi swojej siły. - Rzekł bardzo oficjalnie, uśmiechając się lekko. Miałaś wrażenie, że ta ciężka atmosfera opadła trochę. -Cóż, na razie nie mamy praktycznie żadnej mocy... - Stwierdził trochę dobitnie, dodając jednak zaraz dużo bardziej optymistycznym tonem. -Dlatego właśnie musimy zebrać ludzi! - Zaczął powoli przemierzać las, przemieszczając się w kierunku najbliższego miasta. - Z twoją pomocą będzie to zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Póki co musimy jednak zachować ostrożność. Zależy nam na tym, aby wykryli nas jak najpóźniej... - Zaczął wywód, zanim zorientował się, że mógł zagalopować się troszkę za daleko i zamiast tego zmienił temat. -Nie dzielisz tych samych poglądów, co twój ojciec?
_________________
/ #557DA6 /\ #BA9AD5 \

CD|BOX|BANK|TROFEA
Legalne, Conańskie multi~
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-12, 16:12   

Jego stwierdzenie, że nie mamy praktycznie żadnej mocy, nieco mnie rozczarowało. Wiedziałam, że wsparcie było mu niezbędne, ale nie sądziłam, że jego sytuacja może być aż tak zła. Z jakiegoś powodu wyobrażałam sobie, że z pewnością ma jakichś ludzkich sojuszników. Albo tak bym to sobie wyobrażała, gdybym poświęciła nieco więcej czasu na zastanawianie się nad tym zagadnieniem.
- Poglądów, że powinniśmy siedzieć w lesie i nic nie robić, podczas gdy Qi rządzą Aorunem? Nie, nie podzielam ich - odparłam. Wcale nie chciałam, by z mojego tonu przebijała złość na ojca, ale nie potrafiłam nic na to poradzić. Ruszyłam za Jinem, a po krótkiej chwili postanowiłam wrócić do tematu, który wzbudził mój niepokój. - Masz już kogokolwiek poza mną po swojej stronie? Czy będziemy zbierać ludzi... od zera?
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-05-13, 18:16   

-I to jest poprawna postawa. - Rzekł, gdy odpowiedziałaś na jego pytanie. Zaraz jednak poruszyłaś temat, którego lękałaś się najbardziej. Jin zdołał jednak rozwiać twoje obawy, gdy zaczął spokojnym tonem -Oh, ależ nie. Mamy ludzi w bazie, parę mil stąd, a także dwóch, którzy powinni już czekać w sąsiednim mieście. Mam nadzieję, że niedługo będziesz miała przyjemność ich poznać. Zawczasu jednak pragnąłbym pozyskać więcej niż jednego sojusznika. Sama twoja pomoc jest jednak powodem do radości. - Dodał pospiesznie swoje ostatnie słowa.
Szliście tak, aż w końcu mogliście ujrzeć otwartą przestrzeń, która nie była przysłonięta drzewami. A tam szeroka ścieżka, która prowadziła prawdopodobnie do miasta. Zaraz jednak waszym oczom ukazało się coś w rodzaju obozu pośrodku polany, rozłożonego dla jednej osoby. Małe, wypalone ognisko, a przy nim siedział jakiś nieznajomy. Prawie automatycznie założyłaś kaptur.
-Oh, podróżnicy. - Zawołał wesoło czarnowłosy mężczyzna, który właśnie zaczynał zbierać swoje tobołki. -Czyżbyście się wybierali do Mao? Jeśli cenicie swoje życie, to radziłbym trzymać się z daleka. Ostatnio pojawili się tam bandyci i teraz miasto nie jest bezpieczne.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-14, 12:39   

Uff, a więc nie byliśmy kompletnie osamotnieni w naszym dążeniu do przywrócenia dawnego porządku. Ledwo miałam czas, by poczuć ulgę, bo oto na naszej drodze znalazł się obcy człowiek. Mimowolnie napięłam mięśnie. Trzymałam się z tyłu, nieco za Jinem, bo martwiłam się, że kaptur może niedostatecznie dobrze skrywać moją tożsamość. A przecież już niedługo, gdy znajdziemy się na bardziej cywilizowanych obszarach, będę musiała polegać na nim niemalże przez cały czas! Nagle wydało mi się to bardzo stresującą perspektywą.
Milczałam, pozwalając, by to mój towarzysz prowadził rozmowę z nieznajomym, gdyż ja sama miałam liche pojęcie o tym, co uchodzi wśród ludzi za normalną konwersację i nie chciałam wzbudzać żadnych podejrzeń. Miałam jednak nadzieję, że Jin pociągnie temat bandytów, bo słowa mężczyzny poważnie mnie zaniepokoiły.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Biały Królik
Zmieńmy świat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 230
Skąd: Kraina czarów
Wysłany: 2018-05-15, 21:14   

Jin tylko zerknął na twoją reakcję, po czym pociągnął konwersację dalej.
-Bandyci?... - Powtórzył powoli.
-Właśnie, właśnie. - Kontynuował mężczyzna, gdy już spakował wszelkie swoje rzeczy i zarzucił tobołek na plecy. -Przywłaszczyli sobie te ziemie i prawdopodobnie schwytają każdego, kto śmie wejść do tego miasta. Dlatego powinniście się trzymać z daleka. Ich szef to naprawdę okrutny typ. Cóż, ja wyruszam już w dalszą drogę. Życzę wam powodzenia przyjaciele. - Skinął głową i nawet pomachał przyjaźnie na pożegnanie, nim ruszył w zupełnie przeciwnym kierunku. Po nim zostało tylko wygasające ognisko.
-Interesujące. - Skomentował niespodziewanie Jin. -Bandyci byliby wspaniałym nabytkiem, nie uważasz? - Zwrócił się do ciebie. Czy on pragnął... ich zwerbować? Zwariował?
_________________
/ #557DA6 /\ #BA9AD5 \

CD|BOX|BANK|TROFEA
Legalne, Conańskie multi~
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-16, 13:16   

- Nabytkiem...? - powtórzyłam niepewnie. Na szczęście nie miałam nigdy do czynienia z żadnymi bandytami, ale od czasu do czasu zdarzało się, że mnisi po powrocie z wyprawy do pobliskiej osady przekazywali mi krążące po okolicy pogłoski o tym czy innym rzezimieszku. Już oni nie brzmieli jak ktokolwiek, z kim chciałabym mieć bliższy kontakt, a sytuacja w Mao zdawała się o wiele poważniejsza. - Czy nie powinniśmy raczej ich unikać? Pewnie uważasz ich za wartościowych sojuszników, bo potrafią walczyć, ale przecież najpewniej zaatakują nas, nim zdążymy cokolwiek im wyjaśnić! A nawet jeśli nie, to czy takich ludzi w ogóle zainteresuje nasza sprawa?
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-05-27, 13:40   

Jin uśmiechnął się lekko.
-Oh, ależ któż mówił o rekrutowaniu całej bandy? Wśród nich zawsze jednak znajdą się ludzie, którzy chętni będą wspomóc nasze siły. Nie jestem jednak na tyle głupi, aby uderzać w samego herszta. - Skierował swe kroki w stronę miasta, nie mając najwyraźniej zamiaru rezygnować ze swojej idei. -Co więcej, moi towarzysze mieli zawitać do tego miasta. W najgorszym przypadku, zostali pojmani przez bandytów. Nie mogę ich tak pozostawić. - Dodał po chwili, choć jego mina wcale nie wykazywała zmartwienia taką sytuacją, wręcz przeciwnie. Wyglądało, jakby używał tego jako wymówki.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-06-02, 13:15   

- Och, no tak - odparłam, choć jego lekkie podejście do całej sprawy wciąż napawało mnie niepokojem. Przez jakiś czas szłam u jego boku w milczeniu, kontemplując wizje rzucających się na nas z żądzy krwi bandytów, które podsuwała mi wyobraźnia. Dopiero po dłuższej chwili ponownie się odezwałam: - Jin...? Czy ty... potrafisz dobrze walczyć? - zapytałam niepewnie. Jeśli o mnie chodziło, to sytuacja pod tym względem nie wyglądała zbyt różowo, i chciałam wybadać teren, by wiedzieć, w jak wielkich kłopotach się znajdziemy, jeśli ktokolwiek jednak nas zaatakuje.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-06-02, 22:35   

Jin szedł spokojnie. Gdy to już ukazały wam się zarysy miasta, młodzian został zaskoczony przez twoje pytanie.
-Zobaczmy... jeśli miałbym osobiście oceniać moje umiejętności walki, to powiedziałbym, że są na wysokim poziomie. - Rzekł z pewnością w głosie. Teraz tylko pozostawało mieć nadzieję, że to co mówił, było prawdą i nie przysłaniała go pycha. Przez chwilę ponownie zapanowała cisza, gdy to Jin zastanawiał się spokojnie nad pewną kwestią. -A jak to wygląda w twoim przypadku? Jesteś gijinką... potrafisz używać magii? - zapytał lekko zaciekawiony.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-06-09, 14:58   

Poczułam się nieco uspokojona jego odpowiedzią. Na pewno nie do końca, bo nie wiedziałam, na ile mogę wierzyć jego samoocenie, ale przynajmniej trochę. Gorzej, że teraz trzeba było przyznać się, że ja na tym polu wypadam dużo gorzej. Co prawda nigdy nie sugerowałam, że jest inaczej, ale kto wie, co Jin zdążył sobie wyobrazić i czy nie będzie zawiedziony.
- Cóż, tak, ale moje moce są bardzo słabe i tak naprawdę nigdy nie miałam okazji, by użyć ich w walce - wyznałam. - A potrafię na przykład przywołać mgłę albo wywołać niewielkie wyładowanie i w ten sposób kogoś sparaliżować.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-06-17, 12:41   

Młodzian zamyślił się na chwilę, aby zaraz rzec spokojnie.
-Widzę. Może okazać się przydatne w kryzysowej sytuacji.... cóż, niektórzy mówią, że magiczne zdolności mogą rozwinąć się podczas walki, więc bardzo możliwe, że potrzebujesz po prostu trochę doświadczenia. - Skinął głową. Zbliżaliście się do miasta coraz prędzej.... a właściwie to bardziej wioski. Jin w końcu zarządził zboczenie ze ścieżki do pobliskiego lasu. Nie mogliście w końcu przedostać się tam wkraczając główną drogą. Gdy mogliście już bez problemu zobaczyć szczegółowo budynki, nie dostrzegliście żywej duszy. Wątpliwe było, żeby bandyci zaplanowali zasadzkę z bocznych granic miasta, dlatego bardziej prawdopodobne było, że czyhają przy wejściu do wioski, lub zajęci są innymi sprawami... nie można było też wykluczyć, że przesiadują w domach.
-Wchodzimy. - Zarządził młodzian.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.