Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Metamorfomag
Autor Wiadomość
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-06-25, 01:57   Nowy Metamorfomag

Imię/imiona: Kardis
Nazwisko: Distar



Data urodzenia (wiek): 29.2.1999
Profesja: Koordynatorka
Profesja poboczna: Hodowca
Team: ------
Towarzysz/towarzyszka: -------

~~~~~~

Opis wyglądu: Trudno określić wygląd Kardis przez jej metamorfomagiczne zdolności. Dziewczyna jest naturalną blondynką, jednak ona nie cierpi tego koloru, więc bardzo często go sobie zmienia (zwykle na fiolet). Wraz ze zmianą nastroju zmienia się również jej kolor włosów (złość- rudy, smutek- czarny, radość- róż itp.). Kardis uwielbia swoje piegi, które ma rozsiane na całej twarzy, a uroku dodają jej duże błyszczące, złoto-miodowe oczy. Dziewczyna jest dość niska (prawie 160 cm) i okrąglejsza (65 kg- słabość do czekolady robi swoje). Na szyi ma cienki naszyjnik z małą gwiazdką- pamiątka po babci.
Opis charakteru: Dziewczyna jest wyjątkowo szczera i rzadko kryje się ze swoim zdaniem i potrafi rozmawiać tak długo, póki nie dowodzi swojej racji. Nienawidzi chamstwa i wszelakich oszustw, a spróbowałby ktoś skrzywdzić jakiegoś pokemona w jej obecności... dziewczyna nie ręczy wtedy za siebie. Potrafiłaby nawet uderzyć, jeśli trzeba. Na jej zaufanie trzeba sobie zasłużyć, z dystansem podchodzi do nowo poznanych osób. Jednak łatwiej przychodzą jej kontakty z mężczyznami niż z kobietami. Jej wrodzony duch walki sprawia, że bardzo lubi rywalizować. Nienawidzi gadania typu ''kobiety miejsce jest w kuchni,, krew ją zalewa, gdy słyszy takie coś. Dziewczyna tak jak jej startej jest łasa na łakocie. Jej miłość do pokazów przejawiła się, gdy jej ukochana babcia zabrała ją na jej pierwsze pokazy, gdy Kardis miała swoje szóste urodziny.
Historia: Wychowywałam się wraz z babcią w małym miasteczku Sangdem nieopodal plaży. Moi rodzice ( z tego co mówiła mi babcia) zginęli w sztormie, ale nigdy w to nie uwierzyłam i nieraz pytałam babcie, jaka jest prawda. Niestety babcia nie chciała powiedzieć mi nic więcej o rodzicach, nieraz zastanawiałam się, czy oni naprawdę nie żyją. Często pod nieobecność babci w domu przeszukiwałam jej pokój w poszukiwaniu wskazówek kim byli moi rodzice i gdzie się znajdują, jednak nic nie znalazłam... Więc albo babcia wszystko dobrze ukryła, albo faktycznie moi rodzice zginęli. Od małego posiadałam te moje ,,moce'' zmieniania swojego kształtu, babcia opowiadała mi, że to wyjątkowy dar, który jest bardzo rzadki. Cieszyło mnie to bo w końcu ten dar czynił mnie wyjątkową.

Swojego pierwszego pokemona dostałam w swoje szóste urodziny, to był najwspanialszy prezent, jaki babcia mogła mi podarować! Mira jest moją przyjaciółką, z którą praktycznie się nie rozstawałam.

I tak upływały lata mojego dzieciństwa... Któregoś dnia po powrocie z plaży w domu zastałam zwęglone ciało mojej babci. Pamiętam to, jak dziś, zapach spalonego ciała unosił się w powietrzu i wszędzie było pełno dymu. Po chwili nad babcią uniósł się szary cień. To był duch mojej babci! Przekazł mi: ,,Kardis uciekaj! Odnajdź rodziców....Tu już nie jest bezpiecznie''

Miałam mętlik w głowie. Babcia była martwa, a moi rodzice gdzieś żyli! Jednak nie zastanawiałam się długo i jak najszybciej spakowałam swoje rzeczy i wraz z mirą uciekłam w świat, by odnaleźć rodziców i dowiedzieć się prawdy.
Rodzina: Samara- babcia Kardis, martwa.
rodzice- nieznani

~~~~~

Pokemony:
Misdreavus
Imię: Mira

Poziom: 13,5
Typ:
Ewolucja: Misdreavus (Dusk Stone) -> Mismagius
Ataki: Growl, Psywave, Spite, (EM) Ominous Wind, (EM) Shadow Sneak, Thunderbolt, Dark Pulse, Dazzling Gleam, Psychic, Astonish
Charakter i historia: Mira jest wiernym pokemonem, który za swoją trenerkę jest w stanie wskoczyć w ogień. W wielu przypadkach udaje obojętną jednak gdy widzi, że ktoś jest w niebezpieczeństwie rusza na pomoc. Ma słabość do błyskotek i czekolady. Kardis otrzymała ją od swojej babci na 6 urodziny i od tego czasu Mira jej towarzyszy.
Umiejętność: Levitate- Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma:

Pichu

Poziom: 1,5
Typ:
Ewolucja: Pichu(zadowolenie) -> Pikachu (Thunder Stone)-> Raichu
Zadowolenie: 13/100
Ataki: Thunder Shock, Charm, EM Double Slap,
Charakter i historia: Pichu wcześniej należała do innego trenera imieniem Buzz, którego kochała jak rodzonego brata i który naprawdę wiele dla niej znaczył, jednak pewnego dnia podczas jednej z przygód chłopaka zostali oni rozdzieleni. Próbowała go szukać, ale niestety jej wysiłki zdały się na nic i tak błąkając się po okolicy natrafiła na Eevee, który postanowił się nią zaopiekować. Zamieszkiwali wspólnie mały park znajdujący się w Jubilife City do czasu, aż poznali Kardis, która przygarnęła ich oboje. Pichu jest wiecznie niezdecydowana, nieśmiała, a przy tym nieufna do obcych rzeczy i osób, ale pod opieką nowej trenerki stara się trochę bardziej otworzyć na świat. Lubi się bawić z członkami drużyny, a także pragnie jak najszybciej zmienić się w Raichu, ponieważ jest zafascynowana ewolucją.
Umiejętność: Lightningrod - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---

Starly
Imię:

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Starly (14 lvl) -> Staravia (34 lvl) Staraptor
Ataki: Tackle, Growl, Quick Attack, Steel Wing
Charakter i historia: Starly był zwykłym dzikim Pokemonem, jakich wiele na świecie, jednak pewnego dnia się to zmieniło. Niechcący stał się świadkiem walki między babcią Kardis a bliżej nieokreślonym przeciwnikiem, podczas której najpewniej rzucono na niego jakieś zaklęcie, ponieważ po ucieczce zaczął odczuwać mocny ból głowy, który znika jedynie w pobliżu Kardis oraz zyskał umiejętność posługiwania się ludzką mową. Jak słusznie zauważyła jego nowa trenerka, straszny z niego gaduła, co może nie raz sprowadzić na niego kłopoty i nie chodzi tu tylko o obrażenie niewłaściwych osób. W końcu gadający Pokemon to unikat. Straszny z niego cwaniaczek, który stara się udawać silniejszego, niż jest w rzeczywistości, jednak tak naprawdę nie jest wcale taki zły, zachowuje się tak, ponieważ na wolności przetrwają jedynie silni, albo tacy, co sprawiają takie wrażenie. Nie znosi, kiedy ktoś go kantuje i często grozi wydziobaniem oczu, opcjonalnie innej części ciała. Lubi jeść nie tylko precle, ale także krakersy i inne słone przekąski, nienawidzi za to wszystkiego, co jest gorzkie. Chce znaleźć sobie laskę.
Umiejętność: Keen Eye - Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma:


Eevee
Imię: ----

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Eevee (Ice Stone) -> Glaceon
Ataki: Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Covet, Sand Attack, Baby Doll Eyes, Shadow Bal, Ice Beam, Quick Attack
Charakter i historia: Eevee urodził się w jednej ze Stref Safarii, jednak czuł się tam do końca szczęśliwy, dlatego też uciekł stamtąd i przemierzał region Sinnoh, aż dotarł do Jubilife City, gdzie poznał małą Pichu, którą postanowił się zaopiekować. Zamieszkiwali wspólnie mały park znajdujący się w Jubilife City do czasu, aż poznali Kardis, która przygarnęła ich oboje. Eevee to poczciwy pokemon, taki co to na dłuższą metę jest bezproblemowy i jeszcze "do ogarnięcia". Na krótką metę... cóż, czasem miewa gorsze dni, kiedy niczym niewiasta z okresem, gotowy jest wybić wszystko co żyje za sam fakt istnienia. Ale tylko czasem. Nieco zdystansowany względem otoczenie, nie lubi pchać się przed szereg. Znakomity obserwator i taktyk... o ile pozwoli mu się od czasu do czasu zadziałać na własną łapę - gdy widzi, że opiekun ma gdzieś jego zdanie, specjalnie będzie robił wszystko na odwrót, aby zamiast pomóc tylko pogrążyć drużynę.
Umiejętność: Adaptability - Bonus za używanie ataku takiego samego typu, jaki ma użytkownik, jest równy 2 zamiast 1,5.
Trzyma: ---------

Bounsweet
Imię: -----------

Poziom: 11
Typ:
Ewolucja: Bounsweet (18lvl) -> Steenee (lvl + Stomp) -> Tsareena
Ataki: Splash, Play Nice, Rapid Spin
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Bounsweet to urocza, mała istotka, która wydaje się nie zdawać sobie sprawy z faktu jak bardzo jest urocza i fotogeniczna. Na co dzień przy błahych czynnościach potrafi zachowywać się z gracją rasowej modelki... i to tak zupełnie nieświadomie. Kiedy jej opiekunka wspominała przy niej o pokazach, mała z marszu zapałała miłością do tego typu aktywności. Nie można powiedzieć- predyspozycje ma. Poza tym? Cóż, raczej typ nieszkodliwej pacyfistki, która wykorzystuje przemoc tylko w ostatecznej ostateczności. Boi się węży i wszystkiego co wężowate z kształtu. Trudno powiedzieć skąd jej się to wzięło, pewnie jakaś trauma z bardzo wczesnego dzieciństwa.
Umiejętność: Sweet Veil-Chroni każdego Pokemona z drużyny przed zaśnięciem.
Trzyma:

Houndour
Imię:

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Houndour (24lvl) -> Houndoom (Mega Stone) -> Mega Houndoom
Ataki: Leer, Ember, Howl, Smog
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Houndour to wojowniczy pieseł, nastawiony do otoczenia z wyraźnym dystansem. Zasadniczo nie ufa niczemu, póki nie upewni się, że to coś nie wyrządzi mu jakiejś krzywdy. Poza tym, przy bliższym poznaniu jest typowym piesełem- biega, skacze, szczeka, żebrza przy stole, zjada buty... To ostatnie upodobał sobie szczególnie. Zazwyczaj po jego "ofiarach" zostaje tylko podeszwa, a na cel wybiera sobie tylko jeden but z pary. I zawsze lewy. Czemu? Tajemnica lasu...
Umiejętność: Flash Fire-Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma:
~~~~~

Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- pieniądze
- pokedex
- 7x pokeball
-Jajko Shellosa (niebieski)
-Jajko Togepiego
-3 Heart Scale

-3 kg karmy (zprzygody)
-3 kanapki (z przygody)
-2 litry wody (z przygody)
-paczka precli (z przygody)
-paczuszka Michałków (z przygody)
-namiot i śpiwór (zakupy w przygodzie)

-Leaf Stone
-Ice Stone
-Water Stone
-Dusk Stone

- Leftovers
-Shell Bell x2
-Lucky Egg
-Dark Gem

-LumBerry x40
-Sitrus Berry x45
-Oran Berry x3
-Grepa Berry x4
-Tamato Berry x3
-15 enigma Berry (od Gwen)

-MT17 Dragon Pulse
-Tm22 solar beam
-TM77 Psych Up
-HM01 - Cut
-HM03 - Surf
- HM02 - Fly
- HM07 - Waterfall




Bonusy:
+0.5lvl dla Misdreavus za profesje (czerwiec)
+0.5lvl dla Misdreavus za mini event (czerwiec)
+0.5 lva dla Misdreavus za profesje ( lipiec 1.7.2018)
+ comiesięczny EM (Ominous Wind) dla Misdreavus ( lipiec 1.7.2018)
+ Dusk Stone (loteria lipca, 2.7.2018)
+MT17 Dragon Pulse (loteria sierpnia 1.08.2018)
+0.5 lvla dla Misdreavus za profesje (03.08.2018)
+comiesięczny atak (EM) Shadow Sneak dla Misdreavus (03.08.2018)
+1lvl dla Starlego (walka w przygodzie)
+0.5lvla dla Pichu za mini event 13.08
-3 Enigmy (ogródek 26.08)
+1 Enigma (zbiory z ogródka 29.08)
+0,5 lvla dla Misdereavus za profesje (wrzesień)
+comiesięczny atak Steel Wing dla Starlyego (wrzesień)
+Dark Gem (loteria września)
+1RC (loteria września)
+3 enigmy (ogródek 6.09)
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-06-25, 10:37   

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.