Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-05-07, 11:27
Przygoda Vesa
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-24, 17:40   Przygoda Vesa

strona 3
No tak to nie było sprawiedliwe dwóch na jedną i pokemonce wyraźnie się to nie spodobało. Wykazała się podczas ataku na nią niezwykłą zwinnością unikając Close Combat a odbiła niespodziewanym Protect! Zdziwiła się kiedy utworzyła chroniącą barierę czyli chyba nauczyła się tego przed sekundą. Jednak to nie wszystko, teraz ona musiała zaatakować prawem pojedynków i znowu ciebie jak i twoje pokemony zaskoczyła rzucając na dwa samce ruch Attract. Pokemony zakochały się w niej a ta przywaliła im raz a porządnie Iron Head. Zaczęła na ciebie krzyczeć i kiedy twoje pokemony nadal nie były w stanie atakować z powodu zauroczenia. Mawille wręcz zabijałą cię wzrokiem i krzyczała na ciebie, grożąc ci co jakiś czas pięścią i szczęką z tyłu głowy.
_________________

------------
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-04-24, 18:20   

No sytuacja nie była zbytnio przychylna pomimo przewagi liczebnej w mojej drużynie. Moje pokemony leżały i wpatrywały się w Mawile jak w obrazek. Głupie Attract. Podbiegłem do obu moich stworków i zacząłem je "ocucać", może jakoś się wybudzą z zauroczenia. Natomiast Mawile dalej się darła, pewnie chodziło jej o to że to jej terytorium i ona tu rządzi, a my tak się wpierniczamy na nie-swoją posesję.
- Nevi, Nevi, słyszysz mnie? Jeśli tak, użyj najpierw Feint, potem Focus Blast! Jeśli cię zaatakuje, to użyj Detect! A ty, Zeus. Thunder Wave!
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-25, 11:29   

Niestety ale Nevi i Zeus za chiny nie mogli otrzepać się z działania zauroczenia i nic się nie stało. Jednak to nie wszystko, dopiero po chwili zaczęło się dziać! Zacząłeś widzieć na zielono a za Lucario stanął ten sam smok którego spotkałeś wcześniej, uśmiechał się szyderczo. Mawille zniknęła tak jak i cała góra i twoje pokemony tak o zamieniły się w czerwoną energię i wróciły do swoich pokeballi. Ty poczułeś że nie możesz się ruszyć a kiedy smok podszedł do ciebie to polizał cię, poczułeś zapach kwiatów a potem osunąłeś się w nicość. Obudziłeś się szybko, byłeś w lesie a nad tobą stał Lucario i Shata. Wyglądali na zmartwionych a kobieta z rogami najwyraźniej podjęła próbę ocucenia cię bo poczułeś pieczenie na policzku
- Ves! Obudź się musimy ruszać!
_________________

------------
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-04-25, 15:06   

- Ugh, co, gdzie ja...? - zapytałem lekko skołowany, dopiero próbowałem ogarnąć co się stało. Szybko wstałem po czym rozejrzałem się dookoła.
- Umm, Shata, co się stało? czy my przypadkiem nie byliśmy już na tej górze...? Przecież... Przed chwilą walczyłem z tą Mawile. A potem pojawił się smok... Czy on...? Cofnął czas? A może to był sen...? - powiedziałem zaniepokojony obecną sytuacją. Co tu się do cholery dzieje!? Cóż, wziąłem swoje rzeczy ze sobą, i powiedziałem do Shaty szybkie "Ruszajmy więc".
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-26, 09:16   

Shata pomogła Ci wstać, zrobiło Ci się na chwilę ciemno przed oczami ale po wzięciu paru głębszych wdechów mroczki zniknęły. Cały obóz był już zniszczony zapewne po to aby nie zostawiać śladów swojej obecności
- Nie będziemy wchodzić na górę... Myślę że ten stwór zatruł cię jakimś cholerstwem. Czekaj mam tutaj coś co może Ci na chwilę pomóc
Ze swojego skórzanego plecaka wyciągnęła jakieś pudełko zrobione z kory drwena a ze środka wyjęła jakieś miale gałązki rośliny. Podała ci trzy sztuki i nakazała zjeść i dodała "to może nie będziesz miał do jutra halucynacji"
Zioło nie miało smaku, było takie nijakie ale miałeś wrażenie że poprawiło Ci twoje skupienie. Lucario ruszył za tobą uważnie się rozglądając. Zoroark i Chandelure nadal towarzyszyli Shacie ale ten drugi ciągle trzymał się z tyłu całej grupy. Wyszliście w kóncu z lasu a teren stał się wzgórzasty. Pojawiły się też pionowe skały jakby specjalnie powbijane w zieloną trawę
- Niedługo będziemy na miejscu, powiedz mi co jeszcze widziałeś nim Cię ocuciłam?
A policzek nadal Cię szczypał od zapewne plaskacza Shaty, która jakieś trzy godziny temu starała się ciebie obudzić. Lucario z kolei mierzył Zoroarka znudzonym spojrzeniem, bo ten ciągle się nie zdecydował czy chce się z nim zakumplować czy nie.
_________________

------------
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-04-26, 22:33   

- To w sumie dobrze, raczej jeśli byśmy znowu tam wchodzili to albo bym spadł albo Bóg wie co by się stało... - powiedziałem do Shaty. Wyciągnęła jakieś gałązki, które miałem zjeść jako lek, o dziwo nie były mdłe, ale bezsmakowe. Mam nadzieję, że nie będę mieć tych halucynacji, bo to nie jest miłe uczucie. Rozpoczęliśmy wędrówkę. Nevi widocznie zachowywał czujność i rozglądał się dookoła. Podszedłem do niego, pogłaskałem go po głowie i się uśmiechnąłem. "One tak szybko rosną...". Gdy znaleźliśmy się na jakimś dziwnym terenie Shata zadała mi pytanie dotyczące halucynacji.
- Hmmm... - przez chwilę myślałem, próbowałem sobie przypomnieć - Już wiem. Gdy weszliśmy na górę, na której była Mawile, ty kazałaś mi z nią walczyć a sama zeskoczyłaś, zamieniłaś się w płonącego smoka i odleciałaś z Chandelurem. No, potem ta Mawile coś do mnie krzyczała, ale po pokemonowemu, no i jeszcze ten dziwny leśny smok... Ten sam co spotkałem go w lesie. Nie mam pojęcia co to może znaczyć.
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-27, 15:12   

Odpowiedź na twoją wypowiedź przyszła szybko
- Miałeś po prostu halucynacje, ja się w nic nie zmieniam a smoki niespecjalnie toleruję. Mawile...hm..wiem że one żyją w okolicach wyjścia z planszy możesz tam jedną złapać jeżeli chcesz]
Wzruszyła beznamiętnie ramionami a Chandelure chyba bawiła ta cała sytuacja, Zoroark w końcu podszedł do Shaty i wręcz "nakazał" schować siebie do pokeballa. Shata tylko przewróciła oczami i zrobił to co chciał, potem już szliście w ciszy. W końcu dotarliście na miejsce bo oto przed wami skały utworzyły kamienny krąg a kobieta z rogami zatrzymała się
- To chyba tutaj, zaczaimy się do wieczora na nie a teraz idź gdzieś potrenuj z Lucario bo bez walki się nie obejdzie. Jeżeli chcesz Chandelure pomoże ci w treningu, wierz mi to wam dobrze zrobi
Schowała się za największą skałą i przygotowała swoją broń, do zmierzchu jakaś godzina a jeżeli chciałbyś poćwiczyć czy jakkolwiek zabić czas to masz teraz wolną rękę.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.