Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-06-04, 18:33
Przygoda Dantego
Autor Wiadomość
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:23   

-Nie o to chodzi! Chciałam ci tylko pokazać, ze jestem w seksie lepsze od niej. Powiedziała i zaczęła się zbierać. Mi: Wątpię by to było coś logicznego Dante. Ma czasami takie głupie gadki, ze nawet ty tego nie zrozumiesz. Kiedy powiedziałeś s o tym co się działo to zrobiła obrażoną minę. -tak się zachowywałam tylko przy seksie z tobą! I tak. Jesteś lepszy od niego! Wtrąca się ten słabszy Dante. -Musze jej przyznać rację.... niestety. Jak ja się z nią kochałem to tak nie piszczała. Warknął zły.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:25   

- "Boś nie używał swojej mocy by podtrzymać erekcje" - Odparem do niego a sam spojrzałem na nią - Wiesz, moze ci jeszcze pokażę na co mnie stać - Odparłem udając się do szpitalu. W trakcie tego powoli obejmowałem Mirę w pasie - Wiesz, on jeszcze cię z dziwi - Odparłem idąc dalej przed siebie. W trakcie tego zastanawiałem się o co jej biega, w końcu cholera wie co mogło jej siedzieć w głowie. Zresztą co by to mogło być złego? Po przyjściu weszliśmy do środka - No hej, to powiesz mi o co biega? - Odparłem
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:32   

Mi: Z wielką chęcią. -powiedziała seksownie. -I zobaczymy czy mnie jeszcze zaskoczysz. Słyszysz w jej głosie wyzwanie. Jakby wyzywała cię do tego byś pokazał jej co jeszcze potrafisz. Maya akurat siedziała sama i popatrzyła na was. Ma; No hej. Miło, że przyszliście. Widać, ze nie była zadowolona z jakiegoś powodu. Zastanawiało cię to czemu, a Mira stara się jakoś zacząć wesoło rozmowę, ale spotyka na swojej drodze typowy mur.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:50   

- Maya co ci jest? - Spojrzałem na nią - Przecież nic ci nie zrobili, jesteś cała i zdrowa - Dodałem - Za chwilę cię wypuszczą chyba nawet dziś albo jutro rano - Dodałem czekajac na jej odpowiedź. Widać że coś jej wisiało na sumieniu do powiedzenia. Jest nijaka, cicha i bez powodu siedzi smutna i jakby martwa w środku. - Mira? Może pójdę po wodę i porozmawiace sobie w tym czasie? Bo chyba coś sobie powiecie, albo dowiesz sie o co chodzi? - Dodałem czekając na odpowiedź od którejkolwiek z nich.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 23:47   

Ma: Nie twój interes Dante. I nie obchodzi mnie to. Zraniłam kogoś i źle się z tym czuje do cholery! warknęła zła. Widać było, ze Ewidentnie coś się podziało jak was nie było. Nie przychodzi też ani jej brat ani Bright. Mira dziwi się słysząc jej słowa i nie wie o co chodzi. Wzrusza ramionami pokazując ci, ze nie wie co ma ona na myśli. Mi: Dopóki Maya nie powie, ze chce gadać albo nie będzie z nami współpracować to zostaje. Nie chce by była z tobą sam na sam. Tylko ty słyszysz cichy warkot od Mayi.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 23:52   

Spojrzałem na Mayę - Yhym - Odparłem po czym usiadłem gdzieś z boku i pogrążyłem się w myślach. Zastanawiałem się co się dzieje z Mayą. Zraniła, pewnie biega o Bright'a. Czekałem aż Mira na chwile wyjdzie z Sali, wówczas dalej siedząc na krześle spojrzałem na Mayę - Okej, a teraz powiedź co się dzieje. Bo widzę twój wzrok na mnie, na Mirę... Powiesz co się dzieje? Bo chce wiedzieć w końcu o co kuźwa chodzi każdemu - Dodałem patrząć na nią. Chce wiedzieć co sie do jasnej cholery dzieje! Jak zwyklę nikt mi nic nie mówi!
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 23:55   

Mira postanowiła iść do łazienki w końcu i wtedy Maya wreszcie usiadła. -O ciebie kurna chodzi! Nie rozumiesz?! Odkąd się z tobą kochałam mam niepohamowaną chęć bycia z tobą oraz robienia tego też. A wiem, ze i tak kochasz się z Mirą więc tyle w temacie. Wiem, że w życiu nie pozwoli mi być z tobą bo ona jest z tobą. A Bright to niestety nie to. Mimo iż lubię go to nie jest miłość. wyjaśniła po czym znów zakryła się kołdra i przekręciła na bok tak by była ona plecami do Ciebie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 23:58   

- Ehh - Odparłem wstając - Rozumiem ale to nie zemną rozmawiaj a z tym drugim Dante. Ja powiem tyle, było naprawdę milo. Nie sądziłem że jesteś na tyle szalona - Odparlem szczerze - Powiem tak, nie jestem zdolny nic sam zrobić. Żeby móc jakkolwiek działas musisz i mi pomoc. Wiem jaka jest Mira, ale... Znacie się. Może ona to zrozumie. Ale to potem... Z tego co widzę dziś cię wypiszą... Przyjdź do mojego pokoju. jest na samej górze, wieczorem coś wymyślimy - Po czym usiadłem i czekałem na Mirę. jak przyszła - To teraz ja idę na chwilę - I udałem sie zapalić, okej tego się nie spodziewałem.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-07, 00:03   

-Miło, ze ci się podobało, ale znam Mirę i nie zrozumie! Znasz ją od paru lat! Wiesz, ze jest uparta jak cholera jeśli chodzi o Ciebie. Oraz jest zaborcza. Nie mam szans z nią dojść do porozumienia. A Zwłaszcza jeśli chodzi o Ciebie. Mira wróciła chwilę potem i praktycznie minęliście się w przejściu. Przed szpitalem na spokojnie zapaliłeś. No i się porobiło. Rozkochałeś w sobie dwie kobiety, a biedny dyrektor ma załamane serce... I tu cię tknęło bo wiesz co może człowiek zrobić po złamanym sercu.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-07, 00:07   

- KURWA BRIGHT! - Odparłem i rzuciłem peta biegnąc do szkoły. Po drodze przeskakiwałem przez płoty. W momencie bycia pod szkołą oczekiwałem zamkniętych drzwi. W tym momencie z pięści wyjebałem drzwi i pobiegłem do gabinetu Bright'a. W tym momencie jak przed nimi stałem złapałem za klamkę i wyrwałem drzwi - ANI MI SIĘ WAŻ - Odparłem patrząc na niego - ANI MI SIĘ KURWA WAŻ! - Po czym przerwałem cokolwiek robi. Podejrzewam że wiem iż chce sobie coś zrobić. Złapałem go za frak - Czy ciebie popierdoliło? Maya jest NASTOLATKĄ! Nie myśl o tym! Każdy ma prawo się zakochać i nie tylko! Najwyraźniej nie kocha cię a to było tylko zauroczenie! - Dodałem
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-07, 19:41   

Drzwi były otwarte i widzisz lekko załamanego Brighta, ale nie widzisz żadnego alkoholu ani nic. jedynie wypaloną paczkę fajek, a w komputerze leci jakiś film. B: CO? To, ze mam złamane serce nie znaczy, ze się upijam. Dopiero teraz to widzisz. Lekko załamany, ale stabilny. Na komputerze leci komedia romantyczna. Po chwili zapala kolejnego fajka i daje kolejnego tobie. B: Bez przesady. Umiem se radzić z takimi problemami. Powiedział trochę drżącym głosem, a ty czujesz, ze nie było to ani trochę pewne siebie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-07, 20:02   

- Taaaaaaa - Po czym skeirowałem się do wyjścia - Ja ci za wejście do szkoły jak i drzwi do gabinetu nie płace. Cóż, nie licz na to - Dodałem wychodząc z budynku i kierowałem się do akademika. Gdy tam byłem wróciłem przebrałem się i wyszedłem ponownie. Uznałem że pokręcę się po mieście. Mira jest u Mayi wiec mam czas na to, zresztą co mam siedzieć i czekać? Może kogoś wyzwę albo cos? Cholera mnie tam wie. ide przed siebie
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-07, 20:34   

Jako iz drzwi były otwarte to raczej nie mogłeś ich wyważyć. Bright machnął tylko ręką i zajął się filmem. Idziesz sobie przez miasto po tym jak na moment skoczyłeś do akademika. Nic się nie działo aż nagle koleś wybiega z paczką z banku, a ktoś krzyczy, że to złodziej. Nie mija dużo czasu, a pada na ziemię uderzony... tarczą? Po chwili z zaułka wychodzi kapitan Ameryka. Więc sławny Steve Rogers też jest na ziemi, ale z nim byś miał łatwo.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-16, 11:07   

- "Robi się ciekawiej..." - Odparłem i powoli podchodziłem do nich. Rozejrzałem się i spojrzałem na niego - Steve Rogers, Capitan... Ponoć twoje pokemony są tak samo stare jak ty... Do tego ciężko cię pokonać w walce Pokemonów. Chciałbym się przekonać... W końcu dla ludu wszystko tak? Kapciu America? - Odparłem kręcąc ballem w ręku. Tak zdołam się od nich zblżyć... Albo chociaz wiedzieć z czym będą walczyły moje pokemony w trakcie szturmu na wieże... - Więc jak? chcesz zawalczyć czy jednak wielka Ameryka się cycka?
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-16, 15:37   

Kapitan spojrzał na Ciebie gdy powiedziałeś to. -To, że byłem zahibernowany to nie znaczy, ze jestem aż tak stary. I nie nazywaj mnie Kapcio, ale skoro chcesz walki to czemu nie. Powiedział spokojnie. Pomógł tylko zabrać sprawcę do radiowozu i był wolny. Na pierwszy ogień wybrał małego Shieldona. Trochę cię zdziwił jego wybór, ale możliwe, ze chciał ci dać czas na "Rozgrzewkę"? Kto wie. W każdym razie teraz on czeka na swojego wroga.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.