Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-06-04, 18:33
Przygoda Dantego
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 10:42   

Po cofnięciu Bolta spojrzałem na niego - Jesteś zagrożeniem tak samo jak na mojej ziemi. Zniszczysz wszytko w ramach swojej ideologi świata pokemonów. Wtedy nie miałem jak cie zranić teraz powstrzymam cię w zarodku bo MewTwo zawsze jest taki sam! - Zaszarżowałem na niego z mieczem chcąc go wbić w ziemie. Lecz przed uderzeniem pojawiłem się za nim - JIGOKU NO SHURASSHU~ - Odparłem atakując go w plecy. Niestety maska długo już nie pociągnie i zniknie cholera. - Tylko tyle potrafisz legendo? Ponoć jesteś na równi z Arceusem ale tego nie widać!
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 10:55   

-Ja zagrożeniem? To niszczyć miasta i zycia próbując udawać bohatera. Ja przynajmniej nie pozbawiam żyć miliony istnień. Słyszysz w jego głosie nienawiść. Rzucił w ciebie kulą cienia jak na niego szarżowałeś. Udało ci się uniknąć, ale kiedy pojawiłeś się za nim oberwałeś mocno jego ogonem w twarz. Trochę cię to odrzuciło w tył. Nawet zrobiłeś jednego fikołka po tym. -Zaraz ci pokażę co potrafię Aligieri. Widzisz kilkanaście kul aury, które lecą w twoją stronę.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 16:26   

- "Maska długo nie wytrzyma, juz czuje że pęka - powiedziałem w myślach - Tak?! Mówisz że ja zabijam... A twoi stwórcy?! A inni którzy cię odnajdywali?! A ci którzy ci się nie spodobali bo powiedzieli coś nie tak na swojego pokemona?! Mówisz że ja mam krew na rękach a prawdą jest że ja robię to z powodu zatrzymania tego świata przed skończeniem jak mów... Poza tym... W moim świecie... Zniszczyłeś kilku milionowa metropolie... ZGINIESZ MEWTWO! - Po czym skierowałem obie łapy lekko pod kątem - Cero! - Wystrzeliłem, wiedziałem że po tym moja maska opadnie, cholera jest silniejszy niż myślałem to się źle skończy... - "Jeśli on mnie zrani śmiertelnie..." - Pomyślałem
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 16:47   

-Naukowcy sami sie prosili zdradzając mnie i traktując mnie jak obiekt eksperymentów. Ten Mewtwo o którym mówisz to nie ja. Wrzasnął i po raz kolejny kule aury w twoją stronę. Poczułeś jak maska spada po tym jak udało ci sie uniknąć w ostatnim momencie kuli aury. Kiedy maska spadła wydawało cie, że, ze Mewtwo uśmiechnął się pod nosem. -Mam cię! Mewtwo leci na Ciebie lądując w dłoniach dwie kule cienia. Kiedy jest blisko łączy je i wystrzeliwuje w ciebie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 21:50   

- Też tak mówił, "uratuje was" po czym jeden z nich powiedział mu prawdę... "jesteś z probówki, niczym więcej. Twoje miejsce jest tam gdzie probówki, na śmietniku" Wówczas zabił. Ty jesteś taki sam, myślisz że łatwo jest mieć ogromną moc? Ha, nawet twój wpis w Pokedex mówi że jesteś czymś dla kogo zabijanie to łatwizna - Odparłem wstając - Śmiało Zabij mnie... A zobaczysz co to oznacza... Myślisz ze jesteś Silny? Powodzenia.... MewTwo! - Uniosłem miecz i ponownie strzeliłem falą energii w legendę
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 22:16   

Jego sporą kulę zniszczyłeś falą energii, ale podczas tego zjawił się tuż obok z kulą aury w ręku. Obrywasz w bok i lądujesz na ziemi. Czujesz palący ból w miejscu uderzenia. Mewtwo stoi dalej w powietrzu. Patrzy na ciebie z góry. -I co? Dalej jestem tak kiepski? Pyta patrząc na Ciebie jak leżysz na ziemi. Ledwo możesz wstać. Możesz usłyszeć głos demona. -Ty głupku. Przestań się z nim bawić w kotka i myszkę. Użyj mnie i zabij go! Co cie powstrzymuje?!Słychać jak jest wściekły, ze przegrywasz z pokemonem. Pozostaje ci tylko opcja użycia jego mocy.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 22:56   

- ha...Ha... HAHAHAHA Cóż... Dobrze Chcesz sie tak bawić? - Po czym zamknąłem oczy - Myślisz że ja jestem tak prosty? hahahahhaa - Czekałem aż zaatakuje, po tym odparłem jedno - Powitaj... Hollowa... - Dałem się poniesć jego mocy.... Gdy MewTwo myślał że wygrał wówczas go spuściłem ze smyczy... Energia jaka sie wówczas generowała spokojnie zwabi tu Agalpa, ale teraz był to mój najmniejszy problem

- Grrrhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-07, 23:14   

Mewtwo tylko lekko podniósł brew kiedy zacząłeś się śmiać. Kiedy jednak Zobaczył co spuszczasz ze smyczy mogłeś wyczuć w nich teraz strach. JEdnak nie zamierza się poddać tak łatwo. Stara sie tez nie pokazywać, że teraz czuje lekki strach przez Ciebie oraz to, ze może jednak przegrać przez to że zamieniłeś się w Hollowa. -M...Myślisz, ze w tej formie też mnie pokonasz? Zapytał wściekły. Będzie atakował, ale widać, ze na dystans czyli jeszcze bardziej bezpiecznie. Strzela w Ciebie pięcioma kulami cienia i pięcioma kulami aury.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-08, 00:00   

- grhhhhhhh - Złapałem ostrze i przeciąłem kule - GRAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH - Ryknąłem i pochyliłem się ładując cero i strzelajać

Po czym odrazy wyskoczyłem w niego i złapałem go łapą, rzucając o podłożę. Znów ryknąłem i wbiłem ostrze w jego przedłużenie głowy rzucając o ziemię i ponownie waląc Cerem. Następnie podszedłem powoli pod jego ciało - Grrrrrr....Słaby......Zniszczyć....
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-08, 00:10   

Mewtwo teraz nie miał szans przeciwko tobie. Cała jego pewność Siebie zniknęła zaraz po tym jak zaatakowałeś Cero. Próbował wstać. -Czekaj! Możemy się dogadać! Zależy mi na życiu pokemonów i wiem, ze ktoś kontroluje trenerów wykorzystuje pokemony do złych celów. Ty zapewne szukasz tego kto to robi, a ja chce pomóc pokemonom. Mamy bardzo podobny cel Powiedziała legenda. Patrzy na Ciebie błagalnie ledwo się podnosząc z ziemi.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-08, 00:16   

Spojrzałem na niego po czym zacząłem kumulować cero i... Strzeliłem, ale obok niego robiąc niezły dym i dziurę. Forma zaczęła się rozpadać i po tym rozpadzie stałem ja, bez ran - Cóż, widać że jednak masz rozum. - Mówiłem zdejmując resztki maski z poprzedniej formy - Może i jesteś Legendą, ale ja jestem czymś więcej. I tak uważam że powinienem cię zabić ale mów - Odparłem i czekałem na jego wyjaśnienia, sam miecz wrócił do formy Shi-Kai - Wiec? - Dodałem chowając ją na plecach i czekajać na wyjaśnienia
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-08, 11:06   

Mewtwo wreszcie jakoś się podniósł po twoich atakach. -Wiem, ze szukasz kogoś zwanego Agalpem. Wiem, że umie manipulować ludźmi. Przez niego cierpią ludzie i pokemony. Chce temu zapobiec. Dzięki temu ja pomogę pokemonom, a ty dostaniesz tego, którego szukasz. Co ty na to? Wilk syty i owca cała. W sumie gada z sensem. A Agalpa lepiej szybko załatwić nim sytuacja z nim się pogorszy.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-10, 22:42   

- Może być - Odparłem rozglądając się - Agalp pewnie uważa że albo jestem za słaby albo właśnie umarłem. Więc mam pomysł... Ale jest mi potrzebna twoja pomoc. Jesteś najsilniejszym psychicznym pokemonem, dzięki temu oraz mojej mocy zdołasz zrobić coś co sprawi że Agalp będzie mało podejrzliwy a ja wyjdę na zaskoczenie. Masz przesłać każdemu człowiekowi, pokemonowi etc obraz jak... Mnie zabijasz co da nam przewagę
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-10, 23:53   

Mewtwo kiwnął głową. -Dobra strategia. Dzięki temu będziesz miał element zaskoczenia. Poczekaj chwilę. Pokemon zamknął oczy i założył łapę na łapę. Po chwili otworzył oczy, które zaświeciły się na niebiesko. Niedługo gasną. -Gotowe. Każdy widział wizję, którą chciałeś bym przekazał. Każdy wie, ze Dante Aligiery jest martwy. Zabity przez "Potężnego Mewtwo". Siada na kamieniu by odpocząć. Bawi się kamykami i widzisz, że coś tego pokemona gryzie. Bawi się jedną łapą kamykami podnosząc je do góry i w dół. Druga opiera sobie głowę.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-16, 13:44   

- W takim razie wracamy... - Odparłem łapiąc go za ogon - A teraz się nie porzygaj - odparłem po czym użyłem Shunpo tak wiele razy że pojawiłem się w jakimś mieście w Sinnoh - Dobra, lepiej się jakoś ukryj - Odparłem zakładając kaptur, nie mogłem wypuścić Bolta, zbyt rzuca się w oczy. - Wing - Odparłem uwalniając Tailowa - Mozesz siedzieć przy mnie, w razie czego daj mi znać - Dodałem, a sam zwróciłem się do legendy - [i]Czego, kogo lub za czym się rozglądamy?[i/] - Miałem nadzieje ze jakoś się ukrywa
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.