Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-06-04, 18:33
Przygoda Dantego
Autor Wiadomość
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-16, 14:05   

Mewtwo nie puścił pawia tmimo iż tak przypuszczałeś. Schował się w cieniu jak ninja. Tailowe skinał tylko łebkiem i usiadł ci na ramieniu, bacznie się rozglądając. W głowie słyszysz głos psychicznej legendy. -Trenerzy kontrolowani przez Agalpa mają czerwone oczy i są dość agresywni w stosunku do innych. W Walce dają takie komendy by ich pupil zabił przeciwnika. Ja zaś będę namierzać ich po aurze. Mają ją dość niestabilną. Czyli już wiesz, zę masz zwracac uwagę na oczy. Nie, te drugie oczy
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-16, 14:08   

- Wiesz ze też zauważę aure? Ale pomińmy to. - Stwierdziłem udając się przed siebie, swoją droga jakie to miasto i czy nie napotkam niczego przeciw mnie.. W sumie nie było mnie w cywilizacji prawie dwa, trzy miesiące. Rozglądałem się, a jednocześnie starałem się nie odnaleźć niczego na mój temat, bo jeśli bym jeszcze wpadł w gniew... Źle by to się skończyło, zwłaszcza że jeszcze czuje w sobie druga osobowość Rei Kishu - Nie możesz starać się zrobić niewidzialnym?
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-16, 14:27   

-Nie jestem bogiem by wszystko umieć Dante. Odpowiedział lekko zły. Jednak zauważasz jakiegoś chłopaka. Jego aura wręcz miga. Wygląda jakby to był glitch lub błąd matrixa. Siedzi na ławce w parku i czyta książkę. Widzisz też kilka innych trenerów z taki aurami niedaleko. Czyli jesteś na dobrym tropie. -jest ich sporo wokół Ciebie. Na pewno jeden z nich wie coś więcej
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:11   

- Spokojnie, po co te nerwy Szary? - Odparłem ironicznie, cóż moja zdolność legendarna do irytowania ludzi widać działa też na pokemony. Może być, sam powoli podszedłem do ów człowieczka - Cóż, ty mnie nie znasz ale ja tak - Wówczas spojrzałem na niego i szybko uderzyłem w szyje ręką by stracił przytomność oraz nikt nie zauważył mojego czynu. Gdy był już nieprzytomny dotknąłem go i użyłem shunpo by teleportowac się na jakiś dach - Dobra, tu dokonamy oględzin - Dodałem przyglądajac mu się - Jak dla mnie normalny poza tym że wali mu z pyska
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:16   

Pokemon już po tym siedział cicho. Chłopak tylko spojrzał na Ciebie, a potem padł nieprzytomny od twojego ciosu. Na szczęście nikt tego nie widział. Po chwili byłeś już w bezpiecznym miejscu. Mewtwo pojawia się za tobą i podchodzi. -Nie wiem co jadł i nie interesuje mnie to. Ważne, że go mamy. Powiedziała legenda i patrzy na chłopaka. Po chwili się wybudza. Jakby miał koszmar. Widząc Mewtwo i Ciebie chce wiać, ale pokemon mu to uniemożliwia. -Nie tak szybko pionku Agalpa!
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:47   

- Ogarnij się! - Odparłem - KRABBY! Mud Shot! - Wrzasnąłem wypuszczając pokemona i karząc mu atakować chłopaka. To go raczeni nie zabije a co najwyżej wnerwi i przeszkodzi w jakichkolwiek próbach ucieczki. - Gdzie się tak śpieszysz - Odparłem łapiąc go za nogę i podchodząc do krawędzi ciągnąc go za sobą. Gdy znalazłem się nad "przepaścią" wystawiłem go głową w duł - A teraz porozmawiajmy, te probówka Style gadaj
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:58   

Chłopak cały w błocie patrzy na was i wisi dalej. Kiedy Mewtwo usłyszał jak go nazwałeś spojrzał tylko na Ciebie zły i przejechał swoje łapą po twarzy. -Masz powiedzieć wszystko co wiesz o Agalpie. -ŻYWCEM MNIE NIE WEŹMIESZ! Krzyknął chłopak. Widzisz jak jego czerwone oczy błyszczą. -No to w takim razie chyba Dante nie będział miał nic przeciwko temu abyś się rozpaćkał na ziemi. Powiedział pokemon i założył łapę na łapę. Popatrzył na Ciebie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 23:20   

- Będę miał - odparłem puszczając go po czym po chwili od razu łapiąc i rzucając na ziemie -Mówisz że się mnie nie boisz? Że Żywcem cię nie wezmę? Tak? Wielka szkoda że widzę duchy oraz - Dodałem podchodząc do niego i łamiąc mu rękę, a właściwie przekrzywiać ją w kierunku w którym nie powinna się zginać - Jestem Nocą... Jestem Strachem - Dodałem robiąc to samo z druga a następnie stając mu lekko na szyi - To cię nie zabije, ale sprawi że zaczniesz współpracować.... - Skwitowałem wbijając mu ostrze w kolano - A teraz... Spowiadaj się... już
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 23:27   

Chłopak kilka razy krzyknął, a raczej wrzeszczał czując ból, który przeszywał jego ciało. -Dobra! Dobra! Tylko przestań mi niszczyć moje sexi ciało. Mewtwo chyba powstrzymywał się by nie zaśmiać się sarkastycznie. -Agalp ogólnie cche mieć jak najwięcej ludzi w wielu miastach by być ciągle na bieżąco. Jako iż podobno umarłeś to miał ostatnio ucztę w swojej kryjówce. Możliwe, ze wciąć ma kaca po tym. Było to wczoraj jeśli dobrze pamietam mimo iż wypiłem chyba z kilka piw. Jego kryjówka jest niedaleko Celestic Town.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 23:47   

- Bardzo dobrze, grzeczny chłopak. Krabby, kastracja - odparłem po czym powili się oddalałem a na końcu cofnąłem Krabbiego - Na razie nie ma sensu się tam wbijać jak noc. Mimo że pewnie się nas nie spodziewa, to jego siły mogą być olbrzymie. Lepiej będzie go może wywabić - Dodałem patrząc na Mewtwo - Probówka, słuchaj on wie że mnie niby pokonałeś. Ten tam raczej popełni samobójstwo wiec nie jest zagrożeniem. Wiec słuchaj, przygotuj się i za jakiś czas zrób w Veilstone City zamieszaniem. Tak pewnie on sam ruszy zadek ze swojego tronu czy co tam ma i ruszy cię pozyskać. Wówczas ja na niego tam zaczekam... A i Probówka... Nie stawaj mi na drodze bo pewnie zginiesz jak mi przeszkodzisz - A sam pojawiłem się na jakimś dworcu autobusowym - Bilet do Veilstone City
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-25, 23:17   

-CZEKAJ!? Chwila! -Krzyknął chłopak. Po tych słowach co powiedziałeś sam krabby miał ciekawą minę. Jednak po chwili wykonał polecenie. Sam Mewtwo odwrócił wzrok. Niedługo dało się słyszeć przeszywający, pełen agonii krzyk chłopaka. Legenda tylko spojrzała na Ciebie. -Jesteś okropnym człowiekiem i już raz byłem twoim wrogiem. Nie powtórzę tego błędu. Na dworcu Pani za kasą od razu sprzedała ci bilet do danego miasta.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-26, 17:07   

Po dojechaniu na miejsce, starając się nie wzbudzać niczyich podejrzeń rozejrzałem się po okolicy i skierowałem się do sali pokemon. Miałem zamiar użyć mojej tajnej broni. - Bolt, cóż za bardzo by się rzucał w oczy ale pewien stalowy bydlak już nie, zwłaszcza że mam małą niespodziankę. - Powiedziałem sam do siebie po czym spojrzałem na mój Key Stone w amulecie. Stwierdziłem że kaptura zdejmować nie trzeba a miecz zdematerializowałem, bądź ładniej mówić ukryłem. Przy wejściu kopnąłem w drzwi - Mayline! Rusz swoje zacne cztery litery! - Wrzasnąłem
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-26, 17:13   

Nikt raczej się nie przejął twoim wyglądem. Najwyraźniej sporo dziwnych typków się kręci tutaj. Zobaczyłeś jakiegoś mięśniaka, jakiegoś innego gościa w kapturze itd. Wszyscy wyglądali na trenerów. Kiedy tylko drzwi pod wpływem twojego mocnego kopnięcia otworzyły się od razu zerwała się lidera. -Nie demoluj mi sali! Te drzwi i tak były wymieniane tydzień temu bo jakiś spici debile zrobili sobie zawody, kto mocniej w nie walnie! -była wściekła. Założyła rękę na rękę. Obok niej po chwili zjawił się Lucario. -A teraz zamknij normalnie drzwi i szykuj się do walki bo ja jestem już gotowa. Idzie na swoje miejsce i czeka nadal lekko zła za drzwi.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-26, 18:35   

- Cóż, nie mam ani chęci ani ochoty bawić się z tobą, wystaw swojego pokemona - Odparłem głaszcząc ptaka na ramieniu. Sam wyjąłem UltraBall z Silverem - Zaczynaj malutka, a i jeszcze jedno... Nie prowokuj mnie - Dodałem oczekując jej pokemona. Kątem oka spojrzałem na innych ludzi a zarazem potencjalną drogę ucieczki jak coś pójdzie nie tak, ale wierze że oni dadzą rade. Wyjąłem też Ball z Krabby i spojrzałem na oba. - Czekam, Mała
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-26, 18:40   

Dziewczyna nie słuchała cię za bardzo więc też puściła mimo uszu owe słowa. Po chwili rzuciła pokeball i na stadionie widzisz jej pierwszego pokemona. Niebieską pseudo małpkę o imieniu Meditite. Jej pokemon patrzył na Ciebie i widać było, ze był gotowy. Maylene ustawiła się tak jak jej stworek. Ręcę lekko do góry oznaczające gardę i gotowość na atak. -Rzucaj swoją kulą i pokaż co tam dobrego masz w rękawie. Powiedziała i patrzyła na Ciebie. Widocznie była gotowa odkąd tylko wszedłeś na stadion.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.