Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-06-04, 18:33
Przygoda Dantego
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-01, 10:37   

- Bolt, rogers pewnie zaraz poinformuje resztę, dlatego przygotuj się na walkę... Przewiduję Starka albo blondwłosego. W najgorszym wypadku... Wielki zielony i straszny - Dodałem idąc dalej. Jestem pewien że widziałem Mirę, w sumie nie dziwi mnie to ale dziwi fakt że uciekła szybko. Czego mogła się obawiać? Sama ma Mightiene wyewoulowaną wiec raczej widok tego wszystkiego jej nie powinien zaskoczyć. Zwłaszcza że bolta już widziała wtedy jak ją zaatakowali.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-01, 10:37   

- Bolt, rogers pewnie zaraz poinformuje resztę, dlatego przygotuj się na walkę... Przewiduję Starka albo blondwłosego. W najgorszym wypadku... Wielki zielony i straszny - Dodałem idąc dalej. Jestem pewien że widziałem Mirę, w sumie nie dziwi mnie to ale dziwi fakt że uciekła szybko. Czego mogła się obawiać? Sama ma Mightiene wyewoulowaną wiec raczej widok tego wszystkiego jej nie powinien zaskoczyć. Zwłaszcza że bolta już widziała wtedy jak ją zaatakowali.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-01, 22:45   

Bolt kiwnął głową. Widać, że miał swój charakterystyczny uśmieszek słysząc o walkach. Łatwo było teraz zauważyć, ze aż gotuje się do tego by dalej powalczyć. Nie minęło dużo czasu, a wieść o twoim pojedynku rozeszła się jak burza po całej szkole. Bright cię na razie nie woła więc masz spokój. W akademiku sporo ludzi szepcze o tobie oraz jak przechodzisz wokół nich to czujesz na sobie ich wspomnienia, a niektórzy nawet schodzą ci z drogi w obawie o samego siebie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 21:38   

- Ciekawi mnie co teraz się stanie dalej.... Technicznie owy Dante ma dalej tutaj swoich rodziców. A zresztą... Po kapitanie szybko rozejdą się wieści.. Juz się rozeszły. Mało które służby wbiją by mnie zatrzymać. Litości, kto zatrzyma moje pokemony w tym świecie skoro "Wielki" bohater dostał w ciry - Odparłem pod nosem idąc dalej do swojego pokoju, zastanawia mnie fakt co dalej. Muszę w koncu zaatakowac ich wieże by odzyskać moc i rozdzielić się z tym ciałem. Ciekawi mnie co dalej... otarcie portalu czy pokonanie avengers
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:21   

Dalej sobie chodziłeś i rozmyślałeś podczas gdy reszta twoich ludzi siedziała cicho. Mira, Maya, bright... Cisza w eterze. Nawet SMS nie ma. A w pokoju też jej nie ma. Dziwi cię to gdzie mogła pójść, ale po chwili w twojej głowie pojawiają się miejsce w które lubi chodzić kiedy jest zła. Pierwotny Dante trochę ci pomaga jednak. Z tego co wiesz Maya niedługo wychodzi ze szpitala, a Bright ma doła. Jako iż nie ma nic lepszego do roboty, a służby i tak tutaj wejdą niedługo to może lepiej zmienić swoje położenie.
_________________
KP/ Box/Bank
  
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:25   

- Ehh Nie mam zamiaru uciekać. Owa Mira ma pewnie focha na mayę nie na nas. Wiec well nie mam nic sobie do zarzucenia. Co ważniejsze wydaje mi się że pora zacząć działać... Jutro - Odparłem i spojrzałem na wieżę - Oni się powoli domyślą... Nie umknął by im tak silny trener przypadkiem. Pora to załatwić inaczej - Po czym wstałem z krzesła w pokoju i zniknąłem pojawiając się w jakimś zaułku gdzie miała niby być Mira. Tam spokojnie udałem sie przed siebie szukając jej. Pora powoli zacząć działać w celu zmienienia wymiaru.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:29   

Dante w twojej głowie machnął tylko ręką. -Tak.. Zawsze winni są inni, ale nie ty. Ja się nauczyłem uczyć na własnych błędach. Ty nie. Po czym zamilkł. Póki co nie widać by wieża się zmieniła ale czujesz, ze może się już tam dziać sporo przez twoje zwycięstwo nad kapitanem. Mira siedziała w parku, pod plącząca wierzbą na pewnej wysepce. Jak na ironię pod tym samym drzewem w tym samym miejscu była ona pochowana w wymiarze gdzie SCP przejęły kontrolę nad światem.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:35   

- O Ironio - Odparłem idąc powoli do niej. Cóż, ona dobrze wie że muszę wrócić do swojego świata, zresztą ma swojego Dantego który ją zaspokoi. Poza tym mam dośc być niski. Moje pierwotne ciało ma prawie dwa metry a to coś koło 1,8. Czuje się nieco niższy niż zazwyczaj. Jednocześnie rozglądałem sie. Cytując klasyka, mam złe przeczucia. Idzie zbyt łatwo... Wydawało mi się że pokonanie Kapitana zrobi akcje reakcje... A tu cisza... Zbyt wielka cisza
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:45   

Mira dalej siedziała i nawet nie patrzyła w twoją stronę. Dopiero kiedy byłeś blisko oraz odsłoniłeś gałęzie spojrzała na Ciebie. -A to ty... Mruknęła tylko i wróciła do słuchania piosenki. Znów zakłada słuchawki. Widzisz jak pochłania ją od razu muzyka. Odwraca się od Ciebie i opiera się o pień tak by cię nie mieć w zasięgu wzroku. Chyba jednak ma jakiegoś focha na Ciebie albo po porpstu wyładowuje tak swoja złość, ale kto ją tam wie.
_________________
KP/ Box/Bank
  
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:47   

- Wiem że mnie słuchasz tak więc zrozum. Nie jestem w swoim świecie musze wrócić do siebie a ty tego nie ułątwiasz. Masz swojego Dantego wiec się nim zajmij a nie starasz się zatrzymać innego. Dobrze wiesz że wcześniej czy później odejdę a teraz tylko pogarszasz sprawę - Odparłem czekając na jej wyrzuty. Przez tyle lat ze swoją Mirą opracowałem taktykę "Wyłącz uszy do puki nie powie czegoś sensownego". Słuchałem jej narzekania aż w końcu się uspokoi i zacznie gadać z sensem większym niż "obiecałeś albo coś w ten deseń"
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:51   

-Tak bo zaczynając walkę z Avengersami na pewno pozwolą ci wrócić. Już to widzę, a Dante z tej ziemi będzie kłopoty! Powiedziała i ze złością zdjęła słuchawki oraz schowała je z rozmachem do torby. Nadal jest wkurzona i coś przegląda telefonie. -Wszędzie też głośno o tobie. O tym jak pokonałeś Kapitana. Wiesz co się teraz będzie działo? Zapytała. Po czym wstała i rzuciła krótkie. -Ide odebrać Mayę. Po czym bez żadnego patrzenie na Ciebie ruszyła w stronę szpitala. Jakby cie obok niej nie było.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:54   

Zanim odeszła - Tak po zniszczeniu tego czegoś rozdzielimy się. Twój dante będzie obok a ja obok w mojej pierwotnej dorosłej osobie. Wówczas nawet i ten wasz Hulk nie da rady z jednego powodu... Nie da się pokonąc kogoś kto jest silniejszy od czasu - Odparłem idąc za nią - Poza tym mówisz do kogoś kto zmusił o wielką Mirę Smith do posłuszeństwa i krzyczenia że chce wiecej i wiecej - Dodałem sarkastycznie prowokując ją, ba wiedziałem że się zaczerwieni jak burak - O tak dante, tak to szło? - Dodałem odskakując od jej pazurków.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 22:58   

-Przynajmniej tyle dobrego -powiedziała i dalej szła. jednak im dalej gadałeś to była czerwona i oczywiście zła. Ostatecznie nie udało ci się uskoczyć bo zaatakowała zanim skończyłeś gadać. Tuż przed powiedzeniem "O tak dante, tak to szło?". Oberwałeś pięknego plaskacza. Nie mocnego, ale poczułeś to mimo wszystko. -Możesz skończyć? Warknęła tylko. -Nie moja wina, ze mój Dante jest do bani. W twojej głowie już słychać złego Dantego "Hej! Poprawię się przecież!". Wkrótkce doszliście do szpitala. Ty oczywiście z czerwonym śladem.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 23:01   

- Wredna mała.. - Marudziłem pod nosem - A ty jesteś natomiast the best tak - Dodawałem dalej, miałem jej za złe że jest samolubna... W sumie Moja Mira w tym wieku też była wredną zołzą - Twój sie poprawi, przecież wie teraz co i jak, widział - Dodałem, w sumie to bardziej było jak film XXX dla niego - Zresztą sama tez nie jestes aż tak dobra jak myślisz - Powiedziałem idąc z nią dalej i jednoczesnie zablokowałęm jej plaskacz. Drugą rękę też - Not Today - Dodałem niczym Kowboj w kiepskim filmie
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 23:04   

-Owszem mam swoje też za uszami, ale ja nie porywam się z motyką na słońce. I mam nadzieje, ze się poprawi bo jak nie to zerwę z nim i pójdę do Brighta. Zabolało was to oboje. Wiedziała mała zołza gdzie uderzyć. Rzuciła ci tylko mordercze spojrzenie i w recepcji pyta o Maye już totalnie cie olewając. Okazuje się, że czeka już na recepcji. Po chwili jest. Okazuje się, ze poszła jeszcze na szybko do toalety. Ma: Cześć wam. Jak widzę już była kłótnia. Mówi patrząc na was oraz wasze niezbyt zadowolone miny.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.