Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-02, 21:52   

Numer podania: #014
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Turtwig
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to jeden z moich ulubionych pokemonów. Uwielbiam w nim wszystko - od wyglądu, przez ścieżkę dźwiękową w anime, po ewolucje i move set. Jako starter jest dość rzadkim pokemonem, więc taka okazja może się prędko nie powtórzyć. Z pewnością stanowiłby trzon mojej drużyny.
Sposób trenowania (i inne): Z początku musiałbym zdobyć jego zaufanie i zaprzyjaźnić się z nim - to pewne. Gdy jednak to już się uda, rozpoczniemy treningi, dzięki którym stanie się (mam nadzieję) najsilniejszym trawiastym pokemonem w regionie, a z czasem przemieni się w potężnego Torterrę.
 
     
Charlotte 
Lotka~



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-08-02, 22:49   

Formularz
Numer podania: #015
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: [b] Uwielbiam pokemony ogniste, a ten piękny poke-pies znajduje się na samym szczycie tej listy. Będzie ciekawym towarzyszem podróży, a jako że dopiero zaczynam- jednym z pierwszych. Po ewolucji może przyjąć formę Mega- smae plusy ^^
[b]Sposób trenowania (i inne):
Najpierw wyklucie i podstawowe zapoznanie się- musimy sobie zaufać, stać się partnerami myślącymi w podobny sposób. Postaram się stworzyć między nami atmosferę przyjaźni opartą na lojalności i szacunku.
Gdy zrozumie trochę świat, zacznę z nim trenować, by stał się najsilniejszym jak to możliwe pokiem. Na pewno pod moją opieką się nie zmarnuje <3
_________________
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-08-06, 12:07   

Numer podania: #016
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Spritzee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to jeden z najśliczniejszych pokemonów typu Fairy, a to właśnie takiego typu brakuje w drużynie Haru. Do tego Spritzee jest przeurocza ;3
Sposób trenowania (i inne): Z początku Haru musiałabym zdobyć jej zaufanie i zaprzyjaźnić się ze Spritzee. Gdy już się to uda, rozpocznie z nią treningi, dzięki którym stanie się silnym członkiem drużyny dziewczyny
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Kermitee



Dołączył: 06 Sie 2016
Posty: 53
Wysłany: 2016-08-06, 22:23   

Numer podania: #017
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Totodile
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Buzz potrzebuje Pokemonów, które dadzą mu w życiu radość, bo chłopak od dawna czuje się zagubiony i szuka sensu w swoim życiu. Totodile jest stworzonym do rozrywki Pokemonem, który pozwoliłby chłopakowi na uwierzenie w siebie.
Sposób trenowania (i inne): Buzz nie jest osobą, która zamęcza Pokemony. Jest raczej zwolennikiem szukania siebie. Jeśli Pokemon nie chce współpracować to szuka rozwiązania w jego charakterze - przymusem nie zawsze można osiągnąć dobry efekt.
  
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-08-08, 22:46   

Formularz
Numer podania: #018
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Amaura
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Zacznijmy od tego, że jest PRZE-CU-DNY! To moja ukochana skamielina, po prostu szczerze ją uwielbiam! Charakter ma jaki taki, ale w takim razie, skoro jestem Koordynatorką, to będzie ich używał nie do walki, a do pokazów, a to różnica XD Rozruszamy go trochę, pobiegamy, może zafunduje mu jakiś dom spokojnej starości.. who knows, ale szkoda zeby taka śliczna skamielinka się zmarnowała, prawda?
Sposób trenowania (i inne): Do DayCare rzadko chodzę, w sumie to w ogóle, ale... cóż na penwo przygoda, nie ma co i Rare Candy, trochę Enigm jak już siebie ogarnę i je zasadzę w ogródku...
_________________

  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-10, 15:06   

Formularz
Numer podania: #019
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Spritzee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Moją uwagę przykuł jej niezwykły charakter. Jak żyję (może nie tak długo), nigdy nie widziałam takiego pokemona i jestem mocno zainteresowana powodami, dlaczego się tak zachowuje. Może była zmuszana do pracowania w Poke-burdelu (wiem, dziwnie brzmi) i żeby zachować zdrowe zmysły postanowiła czerpać z tego przyjemność? Albo po prostu to lubi? Chciałabym poznać przyczynę.
Sposób trenowania (i inne): Przed wprowadzeniem do przygody na pewno dostanie kilka(naście?dziesiąt?) razy poziom zapewniony z profesji oraz comiesięczny bonusowy ruch, dodatkowo na pewno zaliczy raz czy dwa Day Care. Zaś kiedy fabularnie stanie się członkiem mojej drużyny będzie brała udział w walkach (nie w każdej, nie będę jej zamęczać), żeby zacisnąć więzi pomiędzy nami oraz co jakiś czas dostanie Rare Candy bądź Enigma Berry jak każdy inny Pokemon z ekipy (jako mały smakołyk-deser do śniadania/obiadu/kolacji).
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-16, 12:38   

Numer podania: #020
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Elekid
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Pomijając niedobory stworków elektrycznych w mojej szalonej zgrai i ogóle lubienie tego pokemona. Nawet kij, że jest Shiny. Mnie ujął jego charakterek. Autentycznie. Taki inteligent, podobuje mi się. Przyda się ktoś z pomyślunkiem, by czasem trzepnąć trenerkę po łbie xD
Sposób trenowania (i inne): Źle mu u mnie nie będzie- jeść dostanie, towarzystwo mu się znajdzie, trening raz na jakiś czas też. Ogólnie pewnie zdarzy mu się pobyt w DC, dostanie jakąś jagódkę czy nowy atak. Na pewno przejdzie ewolucję. Trudno zgadnąć czy dobijemy do ostatecznej, ale Electabuzzem stanie się na pewno xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-16, 14:03   

Numer podania: #021
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Larvesta
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Rzadko kiedy ktoś chce brać pod swoje skrzydła pokemona, który wymaga dużych godzin treningów i ogromnego zaangażowania ze strony trenera, aby pokemon mógł pokazać swoje oblicze. Jednak ja właśnie chcę się tego podjąć!
Sposób trenowania (i inne): Z takim charakterem, jaki posiada Larvesta, powinien nie być trudny w obyciu ze mną. Zaczniemy od nauki ataków, ażeby później, kiedy przejdziemy do walk z innym pokemonami, Larvesta mógł czasami zaskoczyć przeciwnika jakimś niespodziewanym atakiem. Później przyjdzie czas na jak najszybsze wbicie poziomów, zatem na pewno zasmakuje przy mnie Rare Candy oraz Enigm, a i pewnie pobyt w Day Care go jakiś czeka :D
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-22, 16:40   

    Numer podania: #022
    Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Ditto
    Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Mhrok, Ty już wiesz czemu. Nie będę ukrywała, że chcę go tylko dlatego, żeby płodził i płodził, no bo w sumie od tego jest Ditto, heh. :v A do tego jest Shiny i będzie sobie szansa na Shiny dzieci, o.
    Sposób trenowania (i inne): Trenować to go nie będę, no bo po cóż mu to, 15lv. ma, więcej mu nie trzeba, a skoro to nierób i leń, to narzekał nie będzie. Będzie miał sobie wyżywienie, opiekę, ktoś zaoferował na niego słoiczek (coby się nie wylewał), ale nie pamiętam kto mi o tym mówił. Zgodnie z Twoim, Mhroku, zaleceniem będzie miał zapewnione becikowe, a dzieciątka miejsca w żłobku!
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-08-23, 12:15   

Formularz
Numer podania: #023
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Aipom
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo uwielbiam tego Pokemona. Mam do niego sentyment, bo to jeden z pierwszych, kojarzonych przeze mnie Poków (Niegdyś, z jakiegoś krótkiego fragmentu animca w telewizji). A tak w ogóle, to lubię małpy, zawsze dodają w przygodach jakiś durny gag, czy coś w tym stylu. Może być ciekawie~
Sposób trenowania (i inne): Cóż, pewnie zaliczy jakieś RC czy Enigmy. Nie wiem, czy che mi się go Posyłać do DayCare, ale kto tam wie. Może kiedyś będzie walczył u mojego boku~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-09-03, 15:53   

Numer podania: #024
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Shuckle
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Lubię tego stworka, to raz. Przydałoby się coś do mojej gromadki typów robaczych bądź kamiennych, to dwa. Jest wersją Shiny, to trzy. Ujął mnie jego charakterek - to cztery. I tak poszedłby tu na zmarnowanie to pięć. Dobra, nie chce mi się wyliczać dalej xD
Sposób trenowania (i inne): Najpewniej dostanie jeszcze kilka Enigm albo zafunduję mu pobycik w DC. Bardziej jednak pójdziemy w fundowanie nowych ataków. Jak będzie okazja to wystartuję z nim w jakichś pokazach czy innej atrakcji. No i zafrapowała mnie jego historia- w przygodzie będziem rozwiązywać zagadkę nietypowości jego gatunku! Serio.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-09-04, 16:13   

Numer podania: 025
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lucario
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest on już doświadczonym pokemonem, więc mógłby być kimś w rodzaju mentora, nauczyciela innych pokemonów z mojej drużyny. Mógłby również przekazywać im wolę walki.
Sposób trenowania (i inne): Treningi przyczyniające się do ewolucji, pokemon ma już za sobą, więc można wzmacniać jego już poznana ciosy jak i uczyć nowych. Nauka TMów i EMów to będzie podstawa, do tego na pewno pojawi się jakaś walka na Arenie. Kiedy zdobędę jakieś Enigmy albo Rare Candy na pewno nie omieszkam się z nim nimi podzielić.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-09-05, 21:08   

Formularz
Numer podania: #026
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Aron
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo mam coś do małolevelowców. Zresztą, to taki biedny, porzucony starter, który ma niewykorzystany potencjał. Uwielbiam ewolucję tego pokemona, więc chciałabym do niej doprowadzić. Przecież, czy on nie jest uroczy? Boże, jakie błahe powody :I
Sposób trenowania (i inne): Pewnie RC i enigmy. Jak już wcześniej wspomniałam, mam nadzieję wytrenować go na najwyższą ewolucję. Może jakiś Day Care też się zdarzy...
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-09-19, 11:06   

Numer podania: #027
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Bronzor
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: W sumie i tak się tu marnuje, to raz. Dwa- łączy w sobie dwa typy, których nie mam za wiele w ekipie. Sam w sobie jest jednym z tych stworków które nawet lubię. No i daje możliwość mania psychicznego, lewitującego, stalowego dzwonu. Ludzie, przecież już to brzmi epicko! xD
Sposób trenowania (i inne): Pewnie jakiś pobycik w DC i Enigmy. Jakiś nowy atak z płytki. Czasem zaistnieje w przygodzie, może wystartuję z nim w jakichś pokazach czy cu... Na tysiąc procent przejdzie ewolucję. Poza tym, gdzie jak gdzie, ale u mnie będzie miał zapewnione od groma towarzyszy - do wyboru, do koloru ;P Innymi słowy: no jak nie ja to kto?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-09-24, 15:17   

Numer podania: #028
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Croconaw
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest jednym z moich ulubionych pokemonów typu wodnego. W mojej drużynie brakuje też takiego typu, więc miejsce w podstawowej szóstce miałby z pewnością zagwarantowane.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno stawianie na ewolucję i powiększanie różnorodności ataków. Jak wpadnie więcej grosza do kieszeni, to skuszę się i na Day Care. W przygodzie na pewno byłby jednym z "głównych bohaterów" mojej drużyny.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.