Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-12-11, 16:35   

Formularz
Numer podania: #163
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Togetic
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Po pierwsze - jeszcze takiego nie mam. Po drugie - całą jego linia ewolucyjna należy do jednych z bardziej uroczych (według mnie). Po trzecie - ma duży potencjał bojowy (według mnie). Po czwarte - na pokazach będzie ładnie się prezentował. Po piąte - ma oryginalny charakter. Więcej nie wypisuję, bo brat dobija się mi do laptopa, a jeszcze muszę później popisać trochę pracy na zaliczenie :(
Sposób trenowania (i inne): Wszystko - TM/HM/MT/EM, Rare Candy, Enigma Berry, Day Care, poziomy, walki, pokazy ...
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
BlackDream 
Type: Null



Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 144
Wysłany: 2017-12-13, 21:15   

Formularz
Numer podania: #164
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Absol
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Kocham ;w;; To jeden z moich ulubionych pokemonów, no patrzcie jak cudnie wygląda! No i mój ukochany typ mroczny. To pokemon z rodziny "Nie obchodzi mnie, jaki ma charakter, jak bardzo będę spłukana, jak bardzo udupiona bo coś" kocham i już. Absol jest genialnym pokemonem do walk, jeszcze ta piękna Mega Ewolucja, na której wygląda jak prawdziwy mroczny anioł. Jak tego nie kochać?! Razem z Bisharpem i Weavilem to gatunek mojej trójcy świętej. Nie może się tutaj marnować! Potrzebuje trenera! To za cudne, żeby siedziało i czekało na adopcję nie wiadomo ile!
Sposób trenowania (i inne): Nie jestem bogata AŻ TAK jako gracz, który jest tu ledwo aktywnie od jakiś 2 tygodni? Ale wciąż. Jak tylko coś zdobędę, TM, HM, MT, RC, Enigmy z szyfrem i bez szyfru, jak tylko będzie w zakresie tego pokemona to daję bez czekania! Mega Kamyk szczególnie.
_________________


 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-12-16, 08:01   

Formularz
Numer podania: #165
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Petilil
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Według mnie to ładny Pokemon, a jego ewolucja jeszcze lepiej wygląda. Nie jest super silny ani super słaby, tylko znajduje się tak pośrodku, więc walki, pokazy czy inne wydarzenia nie powinny stanowić dla niego problemów. Tylko takich trochę dyskryminujący, bo gatunek składa się tylko z dziewczyn ...
Sposób trenowania (i inne): Mój standard - TM/HM/MT/EM, Rare Candy, Enigma Berry, Day Care, poziomy z profesji czy mini-eventów, walki, różne eventy ... oczywiście po wykluciu :)
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
GwiezdnyBurek
Forumowy Burek


Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 152
Wysłany: 2017-12-17, 18:02   

Numer podania: #166
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Chciałabym Jajeczko Spheala
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Spheal jest wyjątkowo uroczym Pokemonem, w dodatku wodnym. chciałabym mieć w drużynie zróżnicowanie, poza tym, uwielbiam troszczyć się o Pokemony, które sama wykluwam.
Sposób trenowania (i inne): Walki z własnymi Pokemonami w ramach treningu, wystawianie Pokemona do walk z różnymi typami Pokemonów - tak, by wzmocnić techniki przeciwko typom, na które jest podatny. Karmienie jagódkami izabawy z towarzyszami każdego dnia.
_________________
  
 
     
Jeleniowaty 



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 36
Wysłany: 2017-12-17, 22:35   

Formularz
Numer podania: #167
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Petilil
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Przede wszystkim to pokemon typu trawiastego, co jest mi bardzo na rękę, występuje tylko w rodzaju żeńskim co też jest plusem, gdyż stanie na czele kobiecej części pokemonów. Jako, że wychowywałbym ją od maleńkości, byłaby jednym z bardziej liczących się towarzyszy podróży. Poza tym Lilligant jest prześliczną formą.
Sposób trenowania (i inne): Kiedy tylko się dorobię Enigma Berry i Rare Candy, a tak to Day Care. Nie zabraknie wspaniałych walk i treningów w przygodzie.Jak podrośnie to zafunduje jej Sun Stone'a, a co będzie mnie przecież stać.
  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-12-20, 21:04   

Formularz
Numer podania: #168
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lillipup
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Lillipup przyciągnął mnie przez swoją historię, a konkretnie przez porzucenie przez poprzedniego trenera. Chciałbym dać mu nowy dom, możliwość ponownego poczucia przydzielenia do jakiegoś miejsca. Wiem, że nie uda mi się w pełni przekreślić jego przeszłości, ale chciałbym, aby była ona mało znaczącym szczegółem z jego życia.
Sposób trenowania (i inne): Na początku pewnie Enigmy i jakieś walki, aby nabierał on doświadczenia w pojedynkowaniu się. Później, kiedy może przejdzie już ewolucję, dojdzie nauka nowych ruchów, aby Lillipup mógł wykonywać nowe, coraz to bardziej skomplikowane taktyki.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-12-20, 22:24   

Formularz
Numer podania: #169
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lapras
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?:
Ponieważ jest to taki klasyczny Pokemon smoczkowaty, bez którego ruszać na głębokie wody oceanów ani rusz *^*
Przy okazji ma bardzo ładne barwy, bo biało-niebieskie, a ja jeszcze nie posiadam go w moim Boxie. A ten konkretny jest ciekawy, lubię stworki z trudnym charakterem, bo zawsze są urokliwsze i trudniejsze do okiełznania, wciąż jednak, bardziej satysfakcjonujące. A tutaj widzę, że ciekawe dramy by były. Najbardziej ubolewam, że ten gatunek nie ma żadnej ewolucji, bo musiałaby być zarąbista.
Sposób trenowania (i inne): Może jakieś RC/Enigmy/DC, aby mu kiedyś nabić trochę ataków.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-20, 22:48   

Numer podania: #170
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Sandygasta
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Syny, toż to nawiedzony piaskowy zamek. NAWIEDZONY! Zamek piaskowy. Niejakie cuj, jak to mawiamy w domu. Przecież to samo w sobie brzmi zarąbiście- nawiedzony piaskowy zamek. Poza tym po ewolucji to małe cudo urasta do całkiem sporych rozmiarów. Już widzę oczami wyobraźni mój prywatny, tajny piaskowy karcer na wrogów w którym zdychaliby w męczeniach i... Taaak, ten stworek zdecydowanie ma potencjał. Poza tym... Dex sam się nie podbije ;P
Sposób trenowania (i inne): Najsampierw trzeba tego uroczego "piaska" wykluć i sprawić by zaistniał fabularnie. A potem... Potem to ja na uszach stanę, ale ewolucję przejdzie. Najpewniej za sprawą jagódek, ale możliwe, że i w przygodzie zaistnieje jakiś trening (w końcu xD) coby poszaleć. W każdym razie "będziesz pan zadowolony" ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-01-04, 22:01   

Numer podania: #171
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Heracross
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Pokemon ten nie tylko jest strasznie silny, pomimo swojej czterokrotnej słabości na typ Lot, ale jest także mega uroczy <3 *patrzy animu z Popiołem* Do tego jego pozytywny charakter na pewno będzie pasował do pogodnego usposobienia Haru. Mimo że chemia temu zaprzecza, dwa pozytony na pewno przypadną sobie do gustu ^^
Sposób trenowania (i inne): Jagody, cukier, jagody, walki na arenie, cukierki, walki w grze, cukierki, leczenie cukrzycy, walki na arenie
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-01-04, 22:31   

Formularz
Numer podania: #172
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Pichu
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo żywotny z niego stworek, a że większość moich raczej taka jest, to powinien dobrze do nich pasować. Bo ma typ Electric, a z takim mam tylko trzy maluchy. Bo ewoluuje w sławnego Pikachu, a potem może stać się Raichu lub Alola Raichu, więc ma do wyboru dwie ścieżki rozwoju (mi osobiście podoba się bardziej ta tropikalna odmiana, bo taka urocza). Bo potem będzie mógł być naprawdę silny. Napisałabym więcej, ale ide spać.
Sposób trenowania (i inne): Pakiet Wszystko w Jednym, czyli wszelkie dostępne bonusy (nieważne, czy z mini-eventów czy z profesji), jagody (te uszczęśliwiające i Enigmy), RC, walki oraz pokazy, jakiś event ogólnoforumowy i pewnie Day Care.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-01-06, 19:08   

Formularz
Numer podania:
#173
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajko Larvitara
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Czemu? To bardzo proste pytanie. Huntress dąży do tego, aby posiąść wszystkie pokemony z typem (bądź też podtypem) mrocznym do swoich własnych celów, a tak się składa, że ewolucja tego szkraba zalicza się do tej grupki. Więc why not, skoro nadarza się okazja?
Sposób trenowania (i inne): Cóż, na razie pozostaniemy na tym, żeby go w ogóle wykluć. Jak później z treningiem? Wspominałem już wyżej, że Huntress kolekcjonuje mroczne pokemony, więc na pewno będziemy musieli się za niego zabrać, żeby wyewoluować go w Tyranitara. Jeszcze nie wiem dokładnie, w jaki sposób, ale na pewno będzie to przeprawa przez pot, ból i łzy.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-01-09, 01:29   

Formularz
Numer podania: #174
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Misdreavus
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?:
No cóż, po pierwsze jest to bardzo lubiany przeze mnie Pokemon (Jak 99% innych stworków), ale tego wyjątkowo kochałam w grze, bo miałam go w drużynie i rączka przez niego przechodziła, jak się go głaskało, bo był duszkiem. To bardzo fajny detal był. Poza tym bardzo lubię jego desing i... typ. Duchy są zarąbiste. A do tego konkretnego okazu mam sentyment, bo sama napisałam mu charakter, jak go wcisłam w przygodzie x'3
Sposób trenowania (i inne): RC i Enigmy, jeśli się uprę, przejdzie ewolucję, choć wątpię.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-01-16, 20:29   

Formularz
Numer podania: #175
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lillipup
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo to uroczy szczeniaczek, a szczeniaczki są fajne, a oprócz tego później ewoluuje w dużego psa. Charakter ma według mnie ok, a to także się dla mnie liczy. I jeszcze takiego Pokemona to nie miałam, a chciałabym mieć różnorodną drużynę.
Sposób trenowania (i inne): Po prostu „kopiuj wklej" - jagody, cukierki, bonusy, walki, ataki - WSZYSTKO.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-01-16, 22:18   

Formularz
Numer podania: #176
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ponieważ na tym koncie prowadzę bardzo oszczędny tryb życia i adoptowanie poka na 5lvlu za 1k =/= adopcji jajka za 2k, które i tak będzie na 5lvlu xD A tak serio to kocham pieski, ogniste i szczególnie mroczne, tam wyżej pisałem, że zbieram wszystkie mroczne. Tego kocham tak szczególnie, że będę miał go razy 2, a co.
Sposób trenowania (i inne): DC, RC, Enigmy jak mi w ogródku coś wyrośnie. Źle mu ze mną nie będzie, trust me.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-01-27, 12:35   

Formularz
Numer podania: #177
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Togepi
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?:
Bo jest biały (ryly, to jest bardzo ważny powód, kocham biały kolor xD), i przy okazji bardzo podobała mi się zawsze jego ewolucja, do której może postaram się doprowadzić, w końcu szkoda by było to zmarnować. No, a ta pierwsza ewolucja to przecież jajeczko, a jajeczka są przeurocze. A po trzecie i ostatnie, jeszcze nie mam jeszcze tego Pokemona xD
Sposób trenowania: Enigmy i RC, tak.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.