Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-02-06, 22:17   

Numer podania: #178
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Almolomo... Lomolomoa? Oj, ta różowa ryba z Unovy xD
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Pierwszy zasadniczy powód jest bananalnie prosty- jeszcze tej uroczej rybeczki nie miałam i nie mam xD Poza tym ta konkretna Alomomola ma przemawiający do mnie charakterek. W sensie nie będzie taką smętną rybą. Będzie taką rybą z przytupem. Co by tu jeszcze... Ogólnie lubię poke-ryby, typów wodnych nigdy dość, dałoby się ją zacnie wytrenować i... tu i tak wegetuje na zmarnowanie.
Sposób trenowania: No cóż, ewolucji to ja jej nie zaproponuję, bo takowej nie ma. Jednakowoż mogę zaoferować kupę towarzystwa mniej lub bardziej rybiastego, żarcia ile tylko zdoła pochłonąć i treningi. Być może ewentualnie w przygodzie, ale najszybciej poprzez Enigmy oraz płytkę z jakimś atakiem raz na jakiś czas. Źle jej u mnie nie będzie i raczej nie będę planowała się jej pozbywać xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Shisemi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-02-06, 22:53   

Numer podania: #179
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Growlithe
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Mam straszną słabość do ognistego typu. I do piesów. Zwłaszcza do ognistych piesów, a Growlithe do nich należy. <3 Poza tym to taka biedna, nieskolevelowa Poké-sierotka, przyda mu się pewnie dużo atencji, miłości i towarzystwo innego ognistego stworka, a ja mogę zapewnić mu wszystkie te rzeczy.
Sposób trenowania (i inne): W miarę możliwości będzie trenowany w przygodzie, ale wiadomo, że forumowe mechaniki i różne profity też wchodzą w grę, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Raczej nie będę korzystać z Day Care, chyba że przyjdzie taka konieczność. Potrzebuję Pokémona, żeby obdarzyć go fabularną miłością, a nie faszerować Rare Candy. ;w;
 
     
Ignis 



Dołączyła: 20 Maj 2017
Posty: 72
Skąd: Kanto
Wysłany: 2018-02-08, 14:11   

Numer podania: #180
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Carvanha
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Uwielbiam tego pokemona oraz jego ewolucję i mówiąc szczerze, mam do niego słabość. Dodatkowo przypadł mi do gustu jego charakterek, choć stworek wydaje się dość trudny, idealnie wpasowałby się w trenerkę. Ponadto stanowiłby świetne uzupełnienie dla mojego ognistego startera
Sposób trenowania (i inne): W każdy możliwy sposób, za wyjątkiem Day Care, wolę mieć stworka przy sobie. Nie omieszkam także inwestować w niego pieniążki, bo wiem, że ten pokemon jest tego wart
_________________

  
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-02-08, 17:24   

Numer podania: #181
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Caterpie
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: dlaczego? Jak to, przecież tutaj czeka ją tylko stracenie. Oferuję jej nowy dom, ponieważ bardzo lubię tego poka (rip moja czarna Butterfree ;-;), a fakt, że jest w formie shiny jeszcze bardziej mnie interesuje. Poza tym nie omieszkam przyjąć nie przyjąć żadnego pokemona, którego nie mam jeszcze w swojej kolekcji.
Sposób trenowania (i inne): to zależy. Pewnie dostanie pożywkę z Enigm albo jakichś cukierków oraz zagości w progach DC, chociaż na razie z niego nie korzystam. Ze względu na jej wyjątkowość na pewno będzie też brała udział w powiększaniu mojej kolekcji shiny poprzez rodzenie kolejnych złotych robaczków.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
GwiezdnyBurek
Forumowy Burek


Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 152
Wysłany: 2018-02-11, 20:28   

Numer podania: #182
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Skrelp
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jako hodowca, uwielbiam opiekować się jajami Pokemonów. Czuję, że kiedy wykluwają się pod moją opieką, są mi bliższe. Poza tym, uwielbiam Pokemony typu Wodnego, Smoczego i Trującego, a jakby nie było, Skrelp ewoluuje w Trującego Smoka. Chcę dać mu dom, by mieć pewność, że wykluje się w kochających rękach Trenera, nie w przytułku.
Sposób trenowania (i inne): Walki z innymi trenerami, treningi fizyczne, Rare Candy i jagody powinny wystarczyć. No i duuuuuuuuuuuuuużo miłości!
_________________
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-02-13, 21:00   

Numer podania: #183
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Purrloin
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ogólnie lubię mieć w swojej drużynie Pokemony z charakterkiem, a ten według mnie do nich się zalicza. Niby ma wszystko w nosie, a tak naprawdę planuje i obserwuje. Poza tym po ewolucji będzie z niego naprawdę fajny kocur, i to taki z tych ładniejszych (taki Alolański Persian ma dziwny pyszczek, nie jest zły, tylko ta mina ...).
Sposób trenowania (i inne): Na pewno dostanie cuksy i jagody, jak przyjdzie na niego kolej (próbuję dawać Pokemonom je jakoś po kolei, aby każdy dostał); pewnie pójdzie raz na trening do Day Care, a tak to głównie walki na Arenie lub przygodzie, gdy tylko się w niej pojawi. I jeszcze ataki.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-02-19, 18:06   

Chyba już mogę ;P
Numer podania: #184
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Poliwag
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Po pierwsze to urocza mała kijanka. Po drugie... to urocza mała kijanka, która aż się prosi, żeby coś z nią uczynić. Ma miły charakterek, można tego malucha całkiem zacnie wytrenować. Myślę, że gdyby nad nim odpowiednio popracować, byłby z nieco całkiem niezły wojownik. No i to taka urocza mała bida, żal zostawiać w schronisku.
Sposób trenowania (i inne): Zapewne dostanie swoją porcyjkę jagódek i ataków. A już na pewno, prędzej czy później przejdzie ewolucję. Myślę że po odpowiednim treningu byłby z niego całkiem zacny Poliwrath. Na pewno nie byłoby mu źle- potencjalnych przyjaciół do wyboru, do koloru, pełna micha i odrobina miłości (odrobina, żeby nikt nie czuł się gorszy i dostawał po równo) :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-02-21, 20:07   

Numer podania: #185
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Carvanha
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: bo jest epicką piranią, a po ewolucji jeszcze epiczniejszym rekinem. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane zdobyć shiny proch, żeby posypać rybkę i mieć różowego rekina, bo to już w ogóle będzie kozak. Zbieram wszystkie pokemony, nie wybrzydzam, a dodatkowo rybka ma typ mroczny, które kolekcjonuje Huntress do swojej drużyny zabijaków. Carvanha nada się idealnie.
Sposób trenowania (i inne): pewnie głównie będę go pasł jagódkami, na pewno pojawi się w przygodzie, bo jak już wspominałem, Huntress kolekcjonuje ten typ. Więc niewykluczone, że trochę w niej potrenuje. Dodatkowo to tam jakieś płytki, bonusowe ataki i takie tam.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-03, 16:27   

Numer podania: #186
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Fletchling o imieniu Kazuma (XD).
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Chciałbym zaadoptować tego wróbelka by dać mu szansę przeżyć przygody przy trenerze, który go nie opuści jak Ci poprzedni. Ponadto, potrzebuję w drużynie zwiadowcę, na którym będę mógł polegać, a taka wydaje się Kazuma.
Sposób trenowania (i inne): Gdy pojawi się w przygodzie, będzie dość aktywnym Pokemonem, który będzie pełnił funkcje wymienionego wcześniej zwiadowcy. Będąc w drużynie może liczyć na trening i opiekę pod moimi skrzydłami. Oczywiście, odkąd jestem szczęśliwym posiadaczem sadu z jagodami dającymi poziom, będę robił jej koktajle odżywcze, ażeby szybciej awansowała i ewoluowała. Będę o nią dbał. :)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Stwór



Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2018-03-03, 23:40   

Numer podania: #187
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Będę prowadzić hodowlę charmanderów i potrzebuję nieco psów zaganiaczy. Ognistych, rzecz jasna.
Sposób trenowania (i inne): Lubię fabularnie. Będzie fabularnie. Wszak jestem hodowcą, na tym ta gra polega x'D
_________________
Stwórcza grządka
Chatka na stworzej nóżce
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-03-03, 23:43   

Numer podania: #188
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Purrloin
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: z tego samego powodu, co Carvanhę i kilka poprzednich mrocznych pokemonów - ze względu na jego typ. Huntress cały czas zbiera swoją armię, a tego okazu nie ma jeszcze u siebie.
Sposób trenowania (i inne): na pewno będę dążył do jego ewolucji, trenując go w takich warunkach, aby po przemianie jeszcze chętniej używał swoich pazurków, najlepiej w celach, które upodoba sobie jego trenerka. Dodatkowe ataki, RC bądź enigmy, na pewno nie zostanie z niczym.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-03-11, 13:25   

Numer podania: #189
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Koffinga
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest on taką śmieszną chmurką meteorkiem, który swoimi gazami potrafi położyć przeciwnika trupem :) A tak na poważnie wobec niego tylko dwa typy ataku są super efektywne, ale dzięki zdolności liczba zmniejsza się do jednego, a pięć innych zadaje mu połowiczne obrażenia, więc jak natrafi na właściwego przeciwnika, to zwycięstwo ma w kieszeni.
Sposób trenowania (i inne): Wpierw go/ją wykluję, a wtedy dostanie ... wszystko, czyli poziomy, płytki, jagody, cukierki i nie tylko. Dopóki nie pojawi się w przygodzie, to będzie brał udział w walkach na Arenie i może w jakimś innym evencie, ale to zależy w jakim.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-11, 16:21   

Numer podania: #190
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Ponyta
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Koniowate pokemony są moją słabością, bardzo je lubię + fakt, że żywioł ognia jest moim najnajnajulubieńszym sprawia, że Ponyta jak i jej ewolucja - Rapidash - są pokemonem którego uwielbiam. Co prawda mam już jedną Rapidash, jednak jest to albinos a jakbym miała taką zwykłą Ponytę czułabym się "pełna" jeżeli chodzi o zdobycie upragnionych ognistych piękności
Sposób trenowania (i inne): Treningi w przygodzie, RC, enigmy, TM/HM/MT na wzmocnienie i wszystko co tylko się da!
_________________

------------
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-03-21, 01:32   

Numer podania: #191
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajko Oddisha
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: bo w tej połowie miesiąca jeszcze nic nie adoptowałem. xD A tak bardziej serio - nie mam jeszcze Oddisha, a planuję najpierw ogarnąć cały dex z Kanto. W dodatku to ciekawy pokemon, lubię go za proszki, które może poznać i za wygląd, nie mogę się doczekać, aż ewoluuje w swoją ostateczną formę.
Sposób trenowania (i inne): pewnie przede wszystkim Enigmy i płytki z atakami, chociaż nie wykluczam innych opcji, jak DC, trening w przygodzie czy inne takie cosie jeszcze.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-03, 14:04   

Numer podania: #192
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Eevee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Eevee to kochany stworek z dużym potencjałem a ja akurat chcę mieć wszystkie jego możliwe formy. Kurde chce go i koniec,uwielbiam lisy a Eevee nim jest - i niech się ktoś nie upiera że to kot albo coś innego. Zadbam o Yui najlepiej jak potrafie
Sposób trenowania (i inne): RC, dodatkowe ataki z płytek, enigmy, trochę bitew fabu i nie fabularnych i od czasu do czasu DC. Pokazy też ♡
_________________

------------
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.