Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-04-03, 19:19   

Numer podania: #193
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Eevee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ogólnie Eevee należy do tych stworków, za którymi bardziej przepadam, w głównej mierze dzięki możliwości ewoluowania w wiele form, z których każda jest na swój sposób niezwykła. Zależy mi na niej jednak tak naprawdę z zupełnie innego powodu - należała ona do mojego pierwszego gracza i przez ten sentyment chciałabym, aby dołączyła teraz do mojej drużyny. Oczywiście zadbam o nią jak najlepiej, w takim samym stopniu jak moimi pozostałymi Pokemonami.
Sposób trenowania (i inne): Po pierwsze na pewno ją ewoluuję - na chwilę obecną widzę ją jako Flareon, chociaż z drugiej strony, jako że jej pierwszy trener był miłośnikiem trawiastych Pokemonów, to zastanawiam się, czy nie uczcić jego pamięci pozwalając, aby Yui stała się Leafeon. Oprócz tego dostanie różne bonusy (płytki, jagody, cukierki) oraz będzie brała udział w walkach i być może także w pokazach.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-04-03, 20:28   

Numer podania: #194
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Grotle
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo w sumie czemu nie i co z tego, że już mam rosłego Torterrę? Co, to już nie znaczy, że nie mogę otoczyć miłością kolejnego żółwika? Mogę i otoczę! Lubię tego pokemona, zwłaszcza, ze jako Grotle zaczyna się "przepoczwarczać" z kupy jaką jest Turtwig w epickiego stwora jakim jest Torterra. Ogólnie stworzonko dość silne, ładnie da się go wytrenować. Od bidy można wykorzystać chociażby do noszenia mniejszych gabarytowo pokemonów czy nawet zadu opiekuna- no spory i silny jest. Ten tutaj ma jeszcze na dokładkę poczciwy charakterek, więc współpraca raczej by się kleiła.
Sposób trenowania (i inne): Prawdopodobnież przejdzie on ewolucję. Na ten cel nie poskąpię mu jagódek czy nawet moich świętych zapasów RC. Może uda mu się dostać jakąś płytkę z atakiem, może potrenujemy w przygodzie... Zobaczy się. Krzywda mu się nie zadzieje, jeść będzie miał w dechę, spać gdzie, a ilu potencjalnych przyjaciół to już nie zliczę ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-07, 00:26   

Numer podania: #195
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajko Burgmite
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Lodowy Pokemon ma bardzo dobrą synergię pod względem typów z moim starterem Rowletem i jego wyższymi formami. Poza tym, przez dłuższy czas nikt nie chciał przytulić tego superaśnego Pokemona, a kto nie chciałby mieć góry lodowej w drużynie.
Sposób trenowania (i inne): Na chwilę obecną pojedynki fabularne. Później najprawdopodobniej głównym źródłem lvl staną się Enigma Berry oraz comiesięczny bonus od profesji.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-04-07, 22:00   

Numer podania: #196
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajko Munchlaxa
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Raz, że zbieram wszystko jak leci do mojej ogromniastej hodowli. Dwa, że jest to Munchlax, który ewoluuje później w Snorlaxa, który należy do regionu Kanto, który zbieram najpierw, więc... no. Chyba wszystko jasne?
Sposób trenowania (i inne): Cóż, na pewno będę chciał doprowadzić do ewolucji z wyżej wymienionych powodów. Będziemy więc trenować, uszczęśliwiać go jagódkami, paść RC i pewnie okazyjnie jakaś płytka się nawinie na deser.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-04-08, 14:03   

Numer podania: #197
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Absol
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo nie mogę uwierzyć, że jeszcze go nie mam pośród moich stworków, a to przecież takie cudne zwierzątko *^* W końcu musiał nadejść ten dzień, kiedy będę próbowała go zdobyć. Zresztą, ma wartą zobaczenia mega ewolucję, bo dostaje skrzydełka i zaczyna wyglądać jeszcze dostojniej niż zazwyczaj. A ten osobnik do tego ma przeuroczy charakterek.
Sposób trenowania (i inne): Myślę, że będę dążyć do tej mega ewolucji w przyszłości, ale na razie będzie sobie grzecznie siedział i czekał~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-04-16, 07:07   

Numer podania: #198
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Ducklett
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Podobnie jak w przypadku Yui ona także należała do mojego pierwszego gracza i przez sentyment chciałabym, aby teraz „wróciła" do mnie (za moją sprawą wyłoniła się przed Wikciem, więc to chyba trochę tak, jakbym była jej jakąś mamą czy coś). Poza tym sam gatunek Pokemona jest uroczy na swoim stadium, a po ewolucji staje się pięknym łabędziem, który bardzo mi się podoba.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno ewoluuje w Swannę, to mogę obiecać i oprócz tego będę starać się, aby nie trafiła do więzienia. A tak to zapewnię jej różne „wspomagacze" - czyli płytki, jagody, cukierki oraz walki w przygodzie i na forum.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Katrahh 


Wiek: 23
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 108
Wysłany: 2018-04-17, 19:45   

Numer Podania: #199
Którego pokemona wybrałeś do adoptowania: Shelmeta w jajku.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona: Bo jest taka możliwość.~ Zawsze mi się podobał i myślę, że dobrze się nim zajmę. Teraz jest najlepszy moment bym zajął się jajem jakiegoś pokemona, póki jeszcze jestem na urlopie.
Sposób trenowania; Nie będę jakoś specjalnie forsował go do walk, sam zdecyduje. Nie będę śpieszyć się z ewoluowaniem go. Postaram się dawać mu jego ulubione jagody.
_________________
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-22, 11:58   

Numer podania: #200
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Gothity
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Mój team aktualnie jest dość ubogi, a sam pokemon może wprowadzić w nim odpowiednią równowagę, ze względu na swój typ. Dodatkowo bardzo lubię design tego stworka.
Sposób trenowania (i inne): Chwilowo ciężko stwierdzić, gdyż mam małe doświadczenie jako trener, jednak z pewnością pozwolę jej walczyć o wysokie cele i kiedyś doprowadzić ją do zostania najwyższą formą ewolucyjną.
_________________
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-04-22, 19:44   

Numer podania: #201
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Dedenne
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo to murzyn na godziwym lvlu, więc wypadałoby go przygarnąć, coby nie sczezł w pustce totalnej po 30 tego miesiąca. W dodatku zapełni mi mój dex.
Sposób trenowania (i inne): No nie wiem, nie będziemy lecieli jakoś z lvlami, bo nie ma ewolucji, a ataki da się zawsze nadrobić atakami z płytek albo jakimiś bonusikami. No dobra, dam jej 2 Enigmy, bo na pewno przyda się do mojego wielkiego breedowania .0.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Katrahh 


Wiek: 23
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 108
Wysłany: 2018-05-01, 06:51   

Numer podania: 202
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Finneona
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Finneon podoba mi się pod względem estetycznym. Jako trener pokemonów-ryb chciałbym już ją mieć.
Sposób trenowania (i inne): Zaczniemy do wyklucia. Tym razem nie będę czekać na jego fabularne wprowadzenie i skorzystam z pomocy inkubatora. Trzeba nabić przyzwoity poziom, dlatego użyje RC i miesięcznego bonusu. Jeżeli przez przypadek wystąpię w pokazach to Finneon będzie nadawać się jak nikt inny z mojej paczki. Będziemy razem podróżować, oby szybko ewoluował.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-05-01, 08:43   

Numer podania: 203
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Type:Null
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: To jest ten pokemon, na którego poluję od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie było mi do niego po drodze. Wygląda kozacko, po ewolucji wygląda jeszcze bardziej kozacko, można mu podmieniać typ, da się go zacnie wytrenować. No i charakterek ma zacny (w końcu sama pisałam xD)
Sposób trenowania (i inne): Na początek to trzeba tę uroczą bestyję utulić do cyca i ukochać. Żeby się poczuł miło i jak w rodzinie. Jak mu się darzy ewolucja, a raczej mu się zdarzy, to najpewniej zostanie tylko spamienie atakami z płytek. Postaram się też jakoś go użyć w przygodzie coby nie marniał w ballu.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-05-01, 09:46   

Numer podania: 204
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shieldon
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest on ostatnim Pokemonem, jaki posiadał mój pierwszy gracz, więc główną rolę gra tutaj sentyment, wciąż doskonale pamiętam, w jakich okolicznościach ten Pokemon trafił do Wikcia. Oprócz tego sam gatunek jest, według mnie, jednych z fajnych, w końcu należy do piesków, a psiaki zawsze są fajne.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno go ewoluuję, to po pierwsze. Po drugie będzie dostawał ataki z płytek, jagody oraz cukierki. Po trzecie nie będzie samotny, ponieważ będzie mógł zamieszkać na małej farmie (lepsza wersja boxu w przygodzie) wraz z resztą moich Pokemonów, gdzie niczego nie będzie mu brakować (obecnie się zastanawiam, czy udałoby mi się postawić tam jakiś mały plac zabaw).
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-15, 21:20   

Numer podania: #205
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Weedle
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Chcę go uratować przed prawdopodobnym zaginięciem w nicości po zakończeniu obecnych adopcji. A i cena nie jest wygórowana.
Sposób trenowania (i inne): Chwilowo jest bardziej kuszącym robalem, niż ten, którego obecnie posiadam w KP, więc... W sumie pewnie coś tam się zdarzy, jakiś levelik, czy inna ewolucja.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-05-16, 08:05   

No hej, to znowu ja xD

Numer podania: #206
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Turtonator
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Przede wszystkim to cudo jeszcze nie zasila szeregów moich podopiecznych. Ma całkiem zacny typ i kozacki wygląd i... Ludzie przecież to jest żółw-smok! Niby żółweł, ale smokeł, a to mu daje w moich oczach +500 do zajebistości xD No, i z Safari jest, charakterek mu pisałam to co się ma bidulek zmarnować...
Sposób trenowania (i inne): Ewolucji to on nie przejdzie, więc nie bardzo mogę mu ją zaproponować. Ale za to mogę go dokoksić w inną stronę. Pewnie prędzej czy później podbiłabym mu poziom w ten czy inny sposób, może zafundowałabym mu kilka płytek z atakami wszelakimi. Kiedyś, kiedyś pewnie nawet nadszedłby taki dzień, kiedy pojawiłby się również u mnie w przygodzie, fabularnie, więc byłaby okazja pobyczyć się z nim w cieniu ;)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-05-16, 15:42   

Numer podania: #207
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Sigilyph
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ma on ładnie ułożoną historię z charakterem, a to jest dla mnie ważnym kryterium przy wyborze Pokemona. Oprócz tego w mojej drużynie nie ma jeszcze takiego stworka, a lubię multigatunkowość. I jeszcze ma całkiem fajne połączenie typów.
Sposób trenowania (i inne): Ewoluować go nie da rady, więc pozostaje mi jedynie wbijanie mi poziomów (przez walki, jagody czy Day Care) oraz dawanie płytek, aby mógł osiągnąć pełen potencjał. Oprócz tego będzie dobrze karmiony i będzie miał mnóstwo nowych znajomych, z którymi będzie mógł pogadać.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.