Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odejścia
Autor Wiadomość
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-07-15, 00:32   

Okay, to w takim razie biorę:

> Mimikyu z boxu, bo mówiłaś, że nie będziesz krzyczeć
> Obrabuję Cię z pieniązków, ale zamiast 7077 wezmę równe 7000, bo ładniej wygląda
> Moon Stone
> 10 RC zabieram :I
> Bierę też bieliznę z plecaka Richarda

Mogę tak?~
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

  
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-15, 00:43   

<3
Oczywiście. Niech bielizna dobrze Ci służy.
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-15, 08:06   

Czy mogę przygarnąć Oshawotta i jajo Fennekina?

I kto bierze czyjąś używaną bieliznę?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-07-15, 09:25   

SayuriSagi Na przykład taki, co przygarnie resztę "używanych" popierdółek typu szczoteczka do zębów xD

Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, ogołocę resztę plecaka z takich rzeczy jak: portfel (bez kasy rzecz jasna, chodzi mi o fant), telefon komórkowy i ładowarka, scyzoryk, jasne dżinsy, trzy koszulki, szampon, dezodorant, grzebień, szczoteczka do zębów, paczka a w niej wafle ryżowe, paczka ciastek, jabłko, 2 banany

Bo w sumie co się mają zmarnować w niebycie xD
Poza tym, głupio to zabrzmi, ale Gwenia do tej pory popylała bez głupiego szamponu czy dezodorantu w torbie (zawsze podprowadzała te hotelowe!). Ot, taka patologia xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-15, 12:32   

Zaklepuję pokedex dla Dida!
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-15, 13:28   

Kyuu <3

Z chęcią przygarnąłbym pokedex do mojej kolekcji * <3 *
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-15, 23:22   

Nie wiem czy muszę, ale w razie co - zgadzam się, by osoby wyżej wzięły to, co sobie upatrzyły. Na zdrowie. <3

Z tego co widzę został jeszcze poochyena (nikt nie przygarnie biednego wilczka?), tm22 solar beam, tm ice beam, 3 Heart Scale i 4 pokeballe.
Jak coś to już nie patrzę w ten wątek, więc po prostu jak ktoś napisze, że bierze coś z up rzeczy to z góry wyrażam zgodę. :v
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-07-15, 23:25   

Chętnie przyjmę:tm22 solar beam, tm ice beam, 3 Heart Scale i 4 pokeballe skoro nikt sie nie zglosił^^
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-07-16, 08:22   

Poochyena? A nie Zorua? W każdym razie jak tak... To przygarnę tego biednego wilczka. Lubię tego pokemona, zafunduję mu kiedyś Shiny Proszek i będzie sobie mieszkać z moją gigantyczną zgrają ;P

EDIT: A nie, wróć, paczyłam nie na tą KP, faktycznie Poochyena xD W każdym razie przygarniam i tak xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-07-16, 08:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-08-11, 18:00   

Długie wyszło, przepraszam xD
Długo nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że brak mi dobrze zorganizowanego czasu i weny, aby dalej aktywnie uczestniczyć w tym forum. Straciłam już MG i porzucam również pozycję moda. Ktoś zajmie ją lepiej ode mnie. Odchodzę również od mojej karty postaci. Notka do Viv, świetnie prowadziłaś moją przygodę, jednakże już ostatnio miałam problemy z odpisami w niej, co nie wynikało z jej treści. Przysporzyłam ci problemów, bo byłam uparta i za to przepraszam. Przepraszam również wszystkich moich graczy i pragnę wam powiedzieć, że na wymyślaniu fabuły do waszych przygód spędziłam niezwykle dużo czasu i świetnie się przy tym bawiłam, dziękuję wam. Jestem samolubną osobą-

Teraz to, co prawdopodobnie bardziej wszystkich obchodzi, albowiem rozdaję CAŁY MÓJ BOX i KP też. Bierzta co chceta, a dużo tego xD Oczywiście pierwszeństwo do wszystkiego ma Viv, a na drugim miejscu moi jeszcze niedawni gracze: Mhrok, Samuel, Sayuri, Profesor Voriarty i Zumi też. Mam nadzieję, że znajdziecie dobrych MG~

Nie dochodzę na zawsze, jeszcze wrócę. Pewno nawet niedługo, ale pragnę zacząć od nowa. Dziękuję wszystkim, ponieważ jesteście wspaniałymi ludźmi i podczas mojego czasu przebywania tutaj zżyłam się mocno z tym forum <3 Przesyłam wszystkim hedpaty i hugi. Do zobaczenia~ <3
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Zumi 
The end of time is near


Wiek: 28
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 222
Wysłany: 2018-08-11, 18:16   

Będzie nam ciebie brakowało. Dziękuję za przyjęcie pod swoje skrzydła, bo wiem, że nie każdy zgodziłby się na taką pokręconą KP. Mam nadzieję, że sytuacja się u ciebie poprawi i wrócisz kiedyś w pełni sił, weny i z dużą ilością wolnego czasu. ^^
Jako, że wolę zdobywać wszystko sam to uszczknę sobie tylko jednego Pokemonka (jeśli Viv pozwoli) Mianowicie jednego z Eevee. Jako, że masz ich aż trzy to stwierdziłem że nie powinno to być problemem.
Co prawda za długo u Ciebie nie zabawiłem, dla tego nie uważam, że mam prawo tykać jakiejkolwiek twojej rzeczy (no ale jeden Eevee naprawdę kusi XD).



Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś popiszemy, a tymczasem do widzenia na płaszczyźnie astralnej.
Trzymaj się O/

Edit. Brawo za czytanie ze zrozumieniem Zumi XD
Cieszę się, że nie odchodzisz na zawsze. I jeszcze raz dziękuję za przygodę.
3maj się o/

Edit2. Biorę z boxu Eevee o imieniu Furry z na KP nr2. Vain
_________________

  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-11, 19:16   

Co mam powiedzieć... Tak też czułam od dłuższego czasu ale na szczęście jest Szop. Nie wiem czy jestem zła... Chociaż to na pewno nie. Jestem troszkę zawiedziona ale rozumiem takie sytuacje i mi też pewnie może się taka sytuacja może się przytrafić. Prędzej czy później. No dobrze pokemony....i inne... Skoro mam pierwszeństwo to skorzystam i to jak!

Shiny Ralts, całą kasę, shiny Charmander, Dratini, Grovyle, Flygon i Silvally, 225 enigm na kp nr 2

Wszystkie RC, 84 enigmy, Mega Stone, TM Thunder, Blizzard i Rock Slide biorę na poke-kp Rayquazy

Bulbasaur, shiny Ditto, Snorlax, Misdreavius, shiny alola Vulpix, alola Sandshrew, alola Marowak, shiny Eevee, unique Cacnea i Zorua na kp Viv

To za te 2 lata :p

Resztę zostawiam wam do pozabierania
_________________

------------
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-08-11, 19:41   

Przykro mi Conan, że odchodzisz, nawet jeśli chwilowo, bo bardzo mi się fajnie u ciebie grało, mimo że odpisy z mojej strony pojawiały się rzadko. Ale mam nadzieję, że jak kiedyś znowu zostaniesz MG, znowu znajdziesz dla mnie miejsce ♥
Jeśli można, to bym przytulił do siebie Cubone'a, shiny Pidgeya, Zubata, Mareepa, Teddiursę, Sudowoodo i Gligara na postać Daisuke.
I jeszcze na koniec życzę ci szybkiego odzyskania sił witalnych i powrotu w progi naszego Kryształowego Miasta :3
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-08-11, 20:26   

Szkoda, że musiało się tak stać, ale rozumiem i szanuję decyzję. Czasem po prostu tak musi być. Jako jedna z adminów (oraz ogólnie tak od siebie) życzę ci jak najszybszego powrotu na łono Crystala :)

Tymczasem... wiem, że kupa innych ludków ma pierwszeństwo do spadku, jednakże gdyby nikomu to nie przeszkadzało i nikt inny z wymienionych przez Conan nie miał ku temu ochoty, chętnie przygarnęłabym Unowna. To stworek raczej niezbyt rozchwytywany przez graczy, a chętnie widziałabym go zasilającego Gweniowy Alfabet :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-08-11, 22:25   

Zawsze jest trochę smutno jak ktoś odchodzi, i nie wiem w sumie czy powinienem się tu wypowiadać, bo kojarzę Cię tylko z "widzenia", ale przewijałaś się jakoś od zawsze, nawet po starszych domenach, i stamtąd Cię pamiętam. Pamiętam, pamiętam, ale teraz to ty pamiętaj, że musisz szybciutko tu wrócić, żebyś czasem potem nie żałowała jak panda swoimi totalitarnymi rządami spali to forum na zawsze i już będzie po wszystkim!

Tak sobie popatrzyłem na to "bierzta, co chceta", i skoro Gwennie się odważyła, to ja bym przygarnął na Eliskę tego małego Cutiefly'a, jeśli nikt nie chce komara. Bo komarów nikt nie chce, prawda?
_________________
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.