Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-02-09, 18:50
ZAPISY (udaje twardą, jestem miękka, walić śmiało)
Autor Wiadomość
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-05-31, 22:23   ZAPISY (udaje twardą, jestem miękka, walić śmiało)


Hej, cześć i czołem. Skoro już zdecydowałeś się na mnie, to pewnie przeczytałeś ten temat. Jeśli nie, zapraszam, a jeśli tak, to... cóż wpisuj się :).
~Wyjaśnienie Formularza Przygody~
Imię Postaci plus płeć: Imię i Nazwisko, no chyba, że jest tylko imię, a plus płeć, bo czasem imiona są takie, że nie wiadomo czy chłopak czy dziewczyna
Link do KP: wyjaśniać nie muszę, ale wpisz to tak [url=linkdoKP]cośtam[/url]
Proponowany tytuł przygody: to jest sugestia, ostatnie słowo należy do mnie ;)
Towarzysz: jak jest dajesz, jak nie ma, to nie ma, ale możesz dać mi sugestię, opis wyglądu lub jakiś zarys charakteru
Wróg: jak powyżej
Cel: wyjaśniać nie muszę, dowolna liczba (ale bez szaleństw)
Region startowy: Jeśli akcja dzieje się w wymyślonym świecie, proszę to zaznaczyć i opisać mi go dokładnie w PW
15 wymarzonych Pokemonów: Może być mniej, ale nie więcej
Ukochany Typ: Max. 3
Znienawidzony Typ: Max. 3
Styl prowadzenia przygody: Wiecie, może być romans, tragedia, thriller, fantasy itd. Tak żebym miała na czym bazować.
Tajemny Wyraz: Powinieneś wiedzieć o co chodzi, a jak nie wiesz, to zapraszam tutaj ;)
Prośby: Czyli pytania, błagania, roszczenia i ewentualne uwagi ;)

~Wyjaśnienie Formularza Poke-Przygody~
Imię Pokemona: chyba nic wyjaśniać nie muszę, możecie dorzucić też pseudonim, nazwisko...
Link do KP: wyjaśniać nie muszę, ale wpisz to tak [url=linkdoKP]cośtam[/url]
Proponowany tytuł przygody: to jest sugestia, ostatnie słowo należy do mnie ;)
Towarzysz: jak jest dajesz, jak nie ma, to nie ma, ale możesz dać mi sugestię, opis wyglądu lub jakiś zarys charakteru
Wróg: jak powyżej
Pokemon jest... unique/shiny/normalny/legenda ~ niepotrzebne skreślić, a jakby nic nie pasowało, po prostu wyjaśnij czym jest Twoja postać
Styl prowadzenia przygody: Wiecie, może być romans, tragedia, thriller, fantasy itd. Tak żebym miała na czym bazować.
Tajemny Wyraz: Powinieneś wiedzieć o co chodzi, a jak nie wiesz, to zapraszam tutaj ;)
Prośby: Czyli pytania, błagania, roszczenia i ewentualne uwagi ;)
To pod spodem kopiujesz, piszesz tu posta z tym i czekasz aż wyrok zapadnie.
~Przygoda~
Kod:
[b]Imię Postaci plus płeć:[/b]
[b]Link do KP:[/b]
[b]Proponowany tytuł przygody:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]Wróg:[/b]
[b]Cel:[/b]
[b]Region startowy:[/b]
[b]15 wymarzonych Pokemonów:[/b]
[b]Ukochany Typ:[/b]
[b]Znienawidzony Typ:[/b]
[b]Styl prowadzenia przygody:[/b]
[b]Tajemny Wyraz:[/b]
[b]Prośby:[/b]

~Poke-Przygoda~
Kod:
[b]Imię Pokemona:[/b]
[b]Link do KP:[/b]
[b]Proponowany tytuł przygody:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]Wróg:[/b]
[b]Pokemon jest...[/b]
[b]Styl prowadzenia przygody:[/b]
[b]Tajemny Wyraz:[/b]
[b]Prośby:[/b]

_________________

 
     
Stilinski
Ban warrior.


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1778
Ostrzeżeń:
 4/5/7
Wysłany: 2016-05-31, 23:03   

Imię Postaci plus płeć: Shirabyoshi; samiczka.
Link do KP: Klik!
Proponowany tytuł przygody: Zawsze mam z tym problem.
Towarzysz: W przyszłości mógłby to być Pan x z przygody. Albo jakiś inny facet, kilku facetów, STADO FACETÓW.
Wróg: -
Cel: Poznanie świata zewnętrznego, nauka zwyczajów ludzi oraz Pokemonów; wieczna ucieczka przed oprawcami/stworzycielami; opanowanie swoich umiejętności; znalezienie sama wiesz kogo. *o*
Region startowy: Sinnoh.
15 wymarzonych Pokemonów: On, on, on...
Ukochany Typ: Fire, Ghost.
Znienawidzony Typ: Fairy, Water, Fighting.
Styl prowadzenia przygody: Miszmasz. Pełna dramatu, romansu, tajemnicy, fantastyki i krwi bomba akcji.
Tajemny Wyraz: łopatologicznie.
Prośby: Daj mi szansę, chociaż karta jest oklepana i w niektórych miejscach zupełnie niedopracowana. Niemniej: Baw się ze mną dobrze, o ile mnie przyjmiesz lub nie przyjmuj i ciesz się spokojem! c':
_________________
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-06-02, 19:51   

A mi się podoba Twoja historia, więc nie widzę powodów żeby Cię nie przyjąć, poza tym coś mnie w niej... urzekło <3 W każdym razie witam Cię w moim jak na razie małym gronie, mam nadzieję, że się dogadamy ^^ Przygodę dostaniesz po ustaleniu szczegółów i najpewniej w weekend :)
_________________

 
     
bartek 


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 61
Wysłany: 2016-06-04, 17:03   

Imię Postaci plus płeć: bartek - płeć męska
Link do KP: cośtam
Proponowany tytuł przygody: Mam z tym problem
Towarzysz: --------
Wróg: -----
Cel: Poznawanie nowych pokemonów
Region startowy: Kanto
15 wymarzonych Pokemonów: Misdreavus, sneasel, duskul, duskonir, sebleye,
Ukochany Typ: grass , fire, water
Znienawidzony Typ: brak
Styl prowadzenia przygody:Dużo miłości a także dramaturgie

Prośby: Nie krzyczeć na mnie jak zrobię błędy ortograficzne
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-06-07, 19:41   

Jeśli nadal chcesz się do mnie zapisać, to przyjmuję i od razu przepraszam za obsuwę xD Wiesz koniec roku, wszystkie te durne ocenki trzeba poprawiać ;p W każdym razie, wezmę Cię, jeśli nadal chcesz ;) Daj znać na PW ^^
_________________

 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-06-08, 11:14   

Imię Postaci plus płeć: Mężczyzna, Haruki Ayumi
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/728.htm#7380
Proponowany tytuł przygody: Może coś ze słowami "madness, crazy" ?
Towarzysz: Póki co nie ma nikogo takiego, ale z chęcią się do kogoś odezwę podczas podróży.
Wróg: -
Cel: Wyzdrowieć/Nie dać się złapać/Poczuć radość i "odnaleźć" siebie
Region startowy: Kanto
15 wymarzonych Pokemonów: W sumie nie chcę tutaj wypisywać, wolę dać się zaskoczyć. Jednak mogę tylko doradzić, że wolę urocze pokemony, a takie w stylu Dragalge są beh.
Ukochany Typ: wodny
Znienawidzony Typ: dragon
Styl prowadzenia przygody: Pomieszanie z poplątaniem :) Dramat aż sam się nasuwa, ale nie pogardzę dobrze poprowadzonym romansem, jakąś przygodą, domieszką thrillera.
Tajemny Wyraz: łopatologicznie
Prośby: Chyba nie mam. Jeśli Ty masz jakieś pytania to pisz śmiało. Chociaż ... czy "przyjmij mnie" nie powinno się tutaj znaleźć?
_________________
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-06-08, 15:59   

Hmm wydaje mi się, że to może być fajna przygoda. Karta jest tak estetycznie zrobiona, że mucha nie siada, aż miło popatrzeć, historia krótka, ale jaka mocna i naprawdę dobrze napisana ^^ Nie pozostaje mi nic jak tylko się cieszyć i Cię przyjąć <3 Przygodę dostaniesz najpewniej jutro po południu albo w piątek, tak więc czekaj cierpliwie ^^
_________________

 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2016-06-27, 20:54   

Imię Postaci plus płeć: Yatori, płeć piękna
Link do KP: KaPeć
Proponowany tytuł przygody: Aj nie wiem xd "Od małej zabójczyni do ludzkiej bogini?" hehe... niezbyt wyszło. Zdaję się na ciebie. Pomóż ;-;
Towarzysz: Brak, ale bardzo chętnie jakiegoś przyjmę!
Wróg: Jak wyżej
Cel:
- Dalej zarabiać na swoich pracach(serio, najróżniejszych),
- Brać udział w pojedynkach na miecze. Najlepiej z stawką pieniężną,
- Poznać nowe pokemony, ludzi, bla, bla....,
- Pokonać swojego przyszłego wroga xd
- Stać się sławną i niesamowicie bogatą, bogatą, bogatą!!!
- Opanować swoje przyszłe, magiczne moce(można wykluczyć, ale byłoby ciekawie xd)
- Jakieś inne, które oczywiście zapomniałam przed napisaniem podania....

Region startowy: Hoenn, obrzeża Rustboro City
15 wymarzonych Pokemonów: Ninetales, manetric, absol, luxray, garchomp, zoroark, deino, haxorus, fennekin, noivern, glaceon, altaria, mighthyena, archeops, arcanine
Ukochany Typ: Dragon
Znienawidzony Typ: Ghost
Styl prowadzenia przygody: Przygoda, fantasy, trochę tajemnicza i pełna akcji! Najlepiej dużo starć z przyszłym wrogiem! ;v
Tajemny Wyraz: podaję hasło: łopatologicznie
Prośby: Proszę o... przyjęcie? xd Ah! I nie będzie mnie od 1 lipca do 15 ;-; Potem jednak będę już normalnie. Obóz harcerski zaraz po rozpoczęciu gry, ale cóż poradzić xd
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-06-27, 23:25   

ASDFGHJKL Yato <3 ASDFGHJKL Hyiori iki <3 Boższ, Noragami <3 Biorę, biorę i nie oddam, moja, moja, tylko moja!
*boże jak ja kocham tego animca, mangę zresztą też xD*
Nawet startera Yukine nazwałaś <3
_________________

 
     
erielle 
Alone~



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Cze 2016
Posty: 50
Skąd: Znikąd
Wysłany: 2016-06-29, 00:05   

Cześć! :)

Imię Postaci plus płeć: Annabel "Bell" Lee, młoda kobieta
Link do KP: O tu jest
Proponowany tytuł przygody: Zdaję się na Ciebie, wena skończyła mi się po napisaniu KP ;=; Może coś tajemniczego, z drugim dnem?
Towarzysz: Brak, chociaż jak tak patrzę na moją postać, to dla tego biednego dziewczątka ktoś by się przydał...
Wróg: Nie miała jak sobie go napytać...
Cel: Jej głównym celem jest dotarcie do dna wydarzeń, które całkowicie zniszczyły jej życie; pragnie dowiedzieć się, kto zaatakował ich dom i dlaczego chciano ją porwać, a także czym właściwie zajmowali się jej rodzice, czemu jest do nich tak niepodobna i dlaczego właściwie zamknęli ją w domu (Patrz: Historia w KP). Przy okazji chce wykorzystać tę chwilę wolności i spotkać jak najwięcej Pokemonów - a najlepiej wszystkie je narysować.
Region startowy: Hoenn
15 wymarzonych Pokemonów: Poochyena/Mightyena, Swablu/Altaria, Zangoose, Seviper, Solrock, Sneasel/Weavile, Magby/Magmar, Murkrow, Espeon, Glaceon, Hitmonchan, Dragonair, Arbok, Dewgong, Bagon/Sheldon/Salamence
Ukochany Typ: Najtrudniejsze pytanie na świecie... Jeśli mogę to kilka: Dark/Dragon/Normal
Znienawidzony Typ: Chyba brak
Styl prowadzenia przygody: Głupio mi tak narzucać, ale zależy mi na nastroju thrillera, tajemnicy, napięcia :) Ale oczywiście nie może tu zabraknąć zwykłej przygody!
Tajemny Wyraz: łopatologicznie!
Prośby: Przyjmij mnie? xD A tak poza tym to ze względu na to, że moja znajomość Pokemonów kończy się na B/W, to prosiłabym, żeby było jak najmniej odniesień do dalszej serii :)
Pozdrawiam!
 
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-06-29, 22:08   

Well, erielle, muszę przyznać, że mocno waham się czy zgodzić się na prowadzenie Twojej przygody czy nie, jednakże coś mnie tam korci więc... pozwól że wezmę Cię na kilkutygodniowy okres próbny, a potem zobaczymy co będzie dalej ok? Tak więc przyjęta na próbę!
_________________

 
     
erielle 
Alone~



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Cze 2016
Posty: 50
Skąd: Znikąd
Wysłany: 2016-06-29, 22:14   

Super, dzięki! :)
_________________
[01.07.2016] @RudaNieJestRuda: userka od kotów <3 | od groma kotów | rude, dużo kotów i miła | można z nią konie kraść | Erielle


"Każdy dzień jest dniem ostatnim i ostatnią jest każda chwila. (...) Każdy nowy dzień jest dniem pierwszym i pierwszą jest każda chwila"
~E. Stachura, "Naprzód, niebiescy"
 
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-24, 19:09   

Imię Pokemona: Luxanna "Lux" Arc
Link do KP: Cable
Proponowany tytuł przygody: Mój Mały Szop: PBF to Magia.
Towarzysz: Mew

Forma zwykła:

Forma ludzka:

Mew jest jej niańką, mentorem i przyjacielem Lux. Bardzo dobrze zna świat i doskonale wie, jak on funkcjonuje. Stara się być dla niej kompasem moralnym, ale dość rzadko mu się to udaje. Lubi żart i wygłupy, wydaje się dość mało poważny, ale to jedynie pozory. Niezwykle mądry i przebiegły, a przy tym wierny i warty zaufania. Wie całkiem sporo, ale nie ze wszystkim chce się dzielić z Lux. Nie ujawnia się przed ludźmi i innymi pokemonami, z wyjątkiem tym, których zna i ufa. Przeważnie przybiera formę innego, bardziej zwyczajnego, pokemona, rzadko człowieka.

Wróg: Chimery.
Trzy siostry chimery dokładniej. Lux niewiele o nich wiele, nawet nie wie jak wyglądają. Arceus powiedział jej, że gdy je zobaczy, rozpozna je, lecz to samo tyczy się ich w stosunku do niej. Niezwykle nikczemne i przebiegłe, ich największą siłą jest wiedza o dawnej historii Arceusa. Choć bez kryształu nie posiadają nawet naparstka swojej mocy, są wciąż niewyobrażalnie potężne. Arceus nakazał jej unikać z nimi starcia, dopóki nie będzie czuła się gotowa.
Pokemon jest... Specyficzny. Uważa się za człowieka i nie potrafi uzyskać formy pokemona, ale zarazem posiada umiejętności pokemonów z potencjałem, by stać się tak silna jak sam Arceus.
Cel: (pozwoliłem sobie dodać). Celem jej misji jest powstrzymanie chimer przed zdobyciem siedmiu odłamków kryształu, natomiast jej celem jest imprezowanie (wooooooooooo!!).
Styl prowadzenia przygody: Magical girl xD Coś pomiędzy Sailor Moon a Puella Magi Madoka Magica ^^
Tajemny Wyraz: łopatologicznie
Prośby: Przyjmij mnie? :D Wiem, że historia jest naprawdę słabo napisana, no ale...
 
     
Allie 
istnieję by być widzianą


Wiek: 22
Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 141
Skąd: Taka duża wieś...
Wysłany: 2016-07-26, 01:37   

Biorę Cię, bardzo mi się podoba Twoja historia ^^
Napisz do mnie na GG, by ustalić szczegóły :)
59387203
_________________

 
     
juleksissi 



Wiek: 50
Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 98
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-12, 12:32   

Imię Postaci plus płeć: Julek Leafs
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1329.htm#22743
Proponowany tytuł przygody: Nie mam pomysłu.
Towarzysz:

Imię
Hubert Leafs (Mój brat)

Wiek
9lat

Charakter
Chłopak jest bardzo miły i sympatyczny. Wykonuje większość poleceń swojego brata. Chłopiec traktuje pokemony jak ludzi, stara nie przechowywać ich w pokebalach. Hubert dość szybko popada w zachwyt. Nigdy nie przywiązywał się do przedmiotów, ale szybko przywiązuje się do żywych istot.

Historia
Hubert dostał swojego pierwszego pokemona od naszej przyszywanej mamy a był nim eevee. Chłopak po wyjściu z domu poszedł w las po kilku minutach podróżowania spotkał dratini. Wtedy podbiegł do niej i położył przy niej pokeballa a wtedy pokemon odrazy wszedł do niego i już tam został. Po kilku miesiącach od mojej podróży spotkałem go, wtedy obaj pokazaliśmy sobie nasze pokemony i opowiedzieliśmy sobie nasze historie.

Pokemony
Eevee
Dratini

Rywal

Wróg:

Imię
Kuba Anderson

Wiek
11lat

Charakter
Chłopak zafascynowany zespołem ,,R'' stara dołączyć tam, lecz uważają za zbyt słabego trenera. Kuba starając się udowodnić, że jest bardzo dobrym trenerem, namawia do walki każdego. Chłopak, choć stara się dołączyć do złej organizacji, która traktuje pokemony jak narzedzia, ale on jest inny za pokemony jest w stanie oddać życie.

Historia
Nie wiem o nim zbyt dużo, ale wiem, że jego ojciec pracował w zespole ,,R''. Stał się moim rywalem, gdy namówił mnie do walki, a ja wygrałem z nim.

Pokemony
Turtwig
Zorua


Cel: Złapanie kilka fajnych pokemonów i wytrenowanie moich. Poznaniu nowych ludzi.
Region startowy: Unova
15 wymarzonych Pokemonów: Dratini, Eevee, Treecko, Elekid, Totodile, Riolu, Charmander
Ukochany Typ: Dragon, Fire, Grass
Znienawidzony Typ: Nie mam jakiś znienawidzonych.
Styl prowadzenia przygody: fantasy
Tajemny Wyraz: łopatologicznie
Prośby: Nie śmiej się ze mnie.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.