Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2017-12-05, 00:19
KP Oggie Boogie
Autor Wiadomość
Oggie Boogie 
Jack Skellington


Wiek: 32
Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 63
Wysłany: 2016-06-12, 15:00   KP Oggie Boogie

Imię i nazwisko: Jack Hopkins
Wiek: 19 lat
Profesja: Koordynator
Profesja poboczna: Hodowca

Opis wyglądu: Średniej długości, blond włosy, które tworzą na jego głowie coś w rodzaju artystycznego nieładu. Ma jasno błękitne oczy i bardzo jasną karnację, przez fakt, że długo i usilnie unikał światła słonecznego. Nie żadnych ozdób czy dodatków, oprócz starego, znalezionego zegarka, który przypomina mu, że żyje na pożyczonym czasie. Nosi zwykłe jeansy, wygodne sportowe buty, białą koszulkę z krótkim rękawem, do której zakłada niebieski sweter oraz krawat.

Opis charakteru: Jack należał do osób, nad którymi wisi widmo zniknięcia z dnia na dzień przez co czerpał z życia jak najwięcej. Był wszystkiego ciekaw i chciał poznać każde źdźbło trawy. Często uśmiechnięty, choć czasem dopada go melancholijny nastrój. Uwielbia przebywać wśród ludzi i nie znosi samotności. Uwielbia jeść, szczególnie jeśli w skład tego czegoś wchodzi czekolada. Jest cierpliwy i rzadko się złości. Nie znosi brzydkiej pogody, która sprawia, że robi mu się ciężko na duszy, choć sam nie wie dlaczego.



Siedzę na niewygodnym fotelu w przedziale pociągu, obserwując szary, deszczowy i nieprzyjazny krajobraz rozciągający się za oknem. Rytmicznie stukam długopisem o pustą pierwszą stronę pamiętnika, który kupiłem w kiosku na dworcu. Tkwię tak już od ponad pół godziny, nie wiedząc jak zacząć. Biorę głęboki wdech i przyciskam długopis do kartki. To nie problem z ułożeniem zdania, to problem z faktem, że tyle rzeczy chce się wydostać na raz, że nie wiem od czego zacząć. Drogi Pamiętniku, Mam amnezję. Nie pamiętam swojego życia, uczuć, ludzi. Wszystko co robię jest dla mnie pierwszym razem - kosztowanie potrawy, jazda autobusem, wąchanie kwiatu. Zdawać by się mogło, że moje życie przypomina teraz scenariusz filmu, ale nic bardziej mylnego. W kinie człowiek ma wypadek, traci pamięć i potem przez całą fabułę stara się odnaleźć bliskich, przypomnieć sobie dom. U mnie jest nieco inaczej. Po prostu pewnego dnia obudziłem się nie wiedząc kim jestem ani gdzie jestem. Nie poznawałem nikogo. To uczucie dezorientacji, strach. Nikomu tego nie życzę i sam czuję chłód, kiedy sobie o tym przypominam. Rodzice natychmiast zabrali mnie do szpitala i choć zrobiono mi milion różnych badań, niczego nie znaleziono. Według medycyny byłem kompletnie zdrowy - żadnych uszkodzeń mózgu, wszystkie enzymu i hormony w normie. Byłem okazem zdrowia, a jednak nie miałem pojęcia kim jestem. Przerwałem, spoglądając na lecące za szybą stado Swann. Z jakieś przyczyny ten widok mnie przygnębił. Wyglądały dziwnie na tle tego zszarzałego nieba. Nie pasowały. Zupełnie jak ja. Wydaje mi się, że pomimo mojej amnezji to nie ja straciłem najwięcej, a moi bliscy. Dla mnie oni wszyscy byli obcymi, którzy o mnie dbają - nie żywiłem do nich żadnych uczuć, ale ja dla nich byłem ukochanym synem, przyjacielem, miłością. To oni musieli patrzeć w moje oczy i widzieć w nich fałsz, udawanie lub po prostu nie wiedzieli tam niczego. Potrafisz to sobie wyobrazić? Bo choć dotyczy to mnie, nie wiem co bym zrobił, gdyby osoba, którą kocham całym sercem nie dość, że mnie nie poznawała to jeszcze patrzyła na mnie z chłodem. Można się załamać, prawda? Oni jednak się nie poddawali, co było przyczyną mojej rosnącej frustracji. Na różne sposoby próbowali przywrócić mi pamięć, co dzień jadłem coś co powinno być moją ulubioną potrawą, oglądać swój podobno ulubiony film, oglądać zdjęcia z wakacji, urodzin. Czasem miałem wrażenie, że uważają, że im nie wierzę, że myślę, że mnie oszukują i wcale nie jestem ich synem. Nie o to chodziło. Wiedziałem, że to prawda, po prostu nie byłem już "tamtym" synem. Byłem ... jestem kimś nowym i choć "ich" syn nie lubił czekolady, ja nie wyobrażam sobie jej nie jeść. Czy aż tak mogłem się zmienić? Czy nastąpiło u mnie wykasowanie osobowości? Czy to, że żyję, zabiło innego ja? Czy on wie, że przestał istnieć? Co by teraz powiedział, doradził? Pewnie byłby na mnie zły. Ja bym był. Zamykam oczy, wkrótce będę musiał wysiąść z ciepłego przedziału i stawić czoła rzeczywistości. Kiedy kupowałem pamiętnik, nie bardzo wiedziałem, dlaczego mnie tak przyciągał. Teraz już wiem i nawet nie zajęło mi to tak wiele czasu. Chciałem po prostu mieć pewność, że jeśli "zniknę", ten drugi ja mnie pozna i będzie wiedział co mi się przytrafiło. Chciałem, by ktoś o mnie pamiętał. Postanowiłem, że chcę poznać siebie, nowego siebie i korzystać z życia, póki je mam. Nie chcę pewnego dnia skończyć jak moje poprzednie ja. Choć wiem, że moja rodzina o niczym innym nie marzy i nawet by za mną nie tęsknili. Dlatego wyjechałem. Nocą, kiedy po obejrzeniu kolejnego pokazu "chwil z mojego życia", spakowałem plecak i zostawiając na biurku krótką wiadomość, ruszyłem na dworzec. Mam nadzieję, że jego rodzice mi wybaczą i że kiedy powrócę, oddam im syna. Zamykam pamiętnik, wkładając go delikatnie do plecaka. Zbliżaliśmy się do stacji końcowej. Za parę minut zacznę przygodę życia. Chcę by trwała jak najdłużej.
***
Na biurku leżała pojedyncza, wyrwana z zeszytu kartka papieru. Na niej, nieznajomym charakterem pisma przeczytała jedno zdanie - "Poszedłem szukać Waszego syna".



  
 
     
Oggie Boogie 
Jack Skellington


Wiek: 32
Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 63
Wysłany: 2016-06-12, 15:24   





Lilipup "Acorn"
Poziom: 7 [00%]
Ewolucja: Lilipup --(Lv16)--> Herdier --(Lv32)--> Stoutland
Ataki: Leer, Tackle, Odor Sleuth, Ice Fang, Fire Fang
Umiejętność: Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony.
Trzyma: ---

Charakter i historia: Lilipup jest niezwykle odważnym i walecznym pokemonem, którego nie powstrzyma nic przed obroną swojego trenera. Jest niezwykle podobny do swojego opiekuna - on także żyje z zamiłowaniem do czekoladowej karmy dla pokemonów i nie znosi brzydkiej, deszczowej pogody, która niszczy mu futerko i przypomina o dniu, kiedy jego poprzedni właściciel zostawił go na progu schroniska w rozpadającym się, kartonowym pudle.
Lilipup poznaje Jacka, kiedy ten wkrótce po przybyciu do Johto, odwiedza schronisko w poszukiwaniu pokemona, który sprawi, że nie będzie czuł się samotny. Gdy tylko ich oczy się spotkały, nawiązała się pomiędzy nimi niezwykła więź. Od tamtego czasu wspierają się i podróżują razem.



Heracross "Oak"
Poziom: 12 [00%]
Ewolucja: Heracross
Ataki: Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack, Aerial Ace
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta.
Trzyma: ---

Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Dobroduszny i bardzo, bardzo przyjazny pokemon. Niesamowicie życzliwy i pozytywnie nastawiony do wszystkich i wszystkiego. Bardzo ciężko jest go wyprowadzić z równowagi - cierpliwości może mu zazdrościć niejedna przedszkolanka. Generalnie nie ma zbyt bojowych zapędów, ale poproszony o udział w potyczce, weźmie w niej udział. Ogólnie dość posłuszny i chętnie wykonujący polecenia. No, zakładając że na horyzoncie nie ma jego ulubionego słodkiego syropu - będzie pędził gnał, byle tylko pochłonąć każdą jego ilość. Za odrobinkę ukochanego przysmaku zrobi dosłownie wszystko.



Misdreavus " Mistletoe"
Poziom: 14 [00%]
Ewolucja: Misdreavus --(Dusk Stone)--> Mismagius
Ataki: Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---

Charakter i historia:Samiczka ta została wzięta pod opiekę przez Jack'a po tym, jak straciła swego wcześniejszego trenera. Jest to bardzo emocjonalny duszek. Przeżywa wszystko bardzo dotkliwie. Łatwo ją urazić. Niestety łatwo ją też przestraszyć. Mimo, że jest Pokemonem-duchem przeraźliwie boi się prawdziwych duchów zmarłych. Woli nie sprowadzać na siebie ich gniewu. Nienawidzi strasznych historii. Jednakże jest to Pokemon bardzo waleczny. Otóż pojedynek pozwala jej zapomnieć o wszelkich problemach i całkowicie skupić na walce. Zwykle słucha poleceń trenera.
 
     
Oggie Boogie 
Jack Skellington


Wiek: 32
Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 63
Wysłany: 2016-06-12, 15:27   


Itemki:
Medykamenty:
Pokeballe: Pokeball x5, Heavyball x3
TMy & HMy:
Jagody:
Kluczowe:
PokeDex
Inne: Rare Candy x4



  • Ice Fang dla Lilipup "Acorn" [Czerwiec '16]
  • Fire Fang dla Lilipup "Acorn" [Lipiec '16]



Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-06-12, 15:28   


_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.