Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-02-16, 07:39
Kontrakt między nami
Autor Wiadomość
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-07-05, 21:24   Kontrakt między nami

Witaj, przybyszu!

Jeśli jeszcze nie było Cię w pozostałych przyklejonych tematach, zapraszam do przeczytania ich uważnie przed zapisem, by nie zaistniały zbędne nieporozumienia.
Jeszcze raz pragnę Ci przypomnieć, że gra u mnie nie będzie standardowa, więc jeśli chcesz normalnego świata i normalnej gry - zapraszam do innych Mistrzów Gry.
Ponadto nie można u mnie grać Koordynatorem, nie prowadzę też gier Pokemonowych, ale prowadzę gry grupowe do maksymalnie 4 graczy w jednej grze.
A, jeszcze jedno - miejsce "polizane" wysycha po 24h bez zapisu ♥

Zgadzając się na przygodę 18+, zgadzasz się na 50 twarzy Niebianina~

Formularz zapisu:
Cytat:
Link do Karty Postaci:
Imię i nazwisko: może być samo imię
Wiek postaci (+data urodzenia): serio, data się przyda
Startowe miasto: może być spoza mapy: wymyślona nazwa - lokalizację proszę podać na PW
Cele: no dajże coś tu, no
Towarzysz: jeśli będzie towarzysz, to proszę o obrazek i krótki opis charakteru, bym jakoś mogła go dobrze odgrywać
Wróg: jeśli będzie wróg, to proszę o obrazek i krótki opis charakteru, bym jakoś mogła go dobrze odgrywać
Cnota: najbardziej pozytywna cecha postaci (np. odwaga, empatia, hojność)
Skaza: najbardziej negatywna cecha postaci (np. gniew, zazdrość, brutalność)
Ulubiony typ Pokemona: jeden lub dwa typy. Nie więcej, nie mniej
Sceny 18+ zaznacz "x", jeśli chcesz (czyli np. przemoc [x] = chcesz przemocy), postać musi być 18+ by zaznaczyć erotykę/używki, 16+ by zaznaczyć przemoc/wulgaryzmy

    *przemoc [ ]
    *używki [ ]
    *wulgaryzmy [ ]
    *erotyka [ ]

Prośby:


Kod formularza zapisu:
Kod:
[b]Link do Karty Postaci: [/b]
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Wiek postaci (+data urodzenia): [/b]
[b]Startowe miasto: [/b]
[b]Cele: [/b]
[b]Towarzysz: [/b]
[b]Wróg: [/b]
[b]Cnota:[/b]
[b]Skaza:[/b]
[b]Ulubiony typ Pokemona:[/b]
[b]Sceny 18+[/b]
[list]*przemoc [ ]
*używki [ ]
*wulgaryzmy [ ]
*erotyka [ ][/list]
[b]Prośby: [/b]
  
 
 
     
Wikcio 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 196
Wysłany: 2016-07-05, 22:25   

Link do Karty Postaci: klik
Imię i nazwisko: Wiktor Keta
Wiek postaci (+data urodzenia): 27.12.1998 (jeszcze 17, ale prawie 18 ;) )
Startowe miasto: Nie wiem czy tak można, ale moja postać jest z regionu Sinnoh i chciałbym, aby było nawiązanie że płynę sobie statkiem (bo statki chyba są w tym świecie) do tego regionu (nie było było żadnej informacji o nazwie tego miejsca), abym przypłynął do miasta Nearon. No chyba że nie da się tak zrobić bo jest to inny świat czy coś to wtedy po prostu chciałbym startować w Nearon :P
Cele:
- Udoskonalenie się jako przyszły lider trawiastych pokemonów
- Poznawanie nowych ludzi oraz pokemon
- Walka o odznaki (o ile do możliwe, nie za bardzo znam ten świat, ale bardzo mnie ciekawi)
Towarzysz: Na razie tylko mój starter Turtwig, mam nadzieję że w trakcie przygody kogoś poznam.
Wróg: Także mam nadzieję że poznam tę osobę w przygodzie. Liczę na kreatywność z obu stron.
Cnota: Empatia, wrażliwość
Skaza: Lekkomyślność, zazdrość
Ulubiony typ Pokemona: Trawiasty
Sceny 18+
    *przemoc [x]
    *używki [x] (moja postać ma prawie 18, jakiś trunek by się przydał :P)
    *wulgaryzmy [x] (oczywiście nic w nadmiarze)
    *erotyka [x] (to samo co przy używkach, heh)

Prośby: Bardzo bym prosił o przyjęcie mnie, ponieważ gdy wymieniłem z tobą parę zdań wydałaś mi się miłą i ciekawą osobą. Chciałbym się także doskonalić w pokemonach typu trawiastego i poznać ten nowy nieznany świat pokemon ze słabym rozwojem technologii. Dziękuję.
_________________
[ Karta Postaci | Bank | CD | Box | Ogródek | Przygoda ]
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-07-05, 22:53   

Widzę kilka problemów, które od razu zaznaczę. Jeśli chcesz u mnie grać, popraw je i wstaw na nowo zapis lub edytuj stary i napisz mi o tym na PW.

Do poprawy:
1. używki i erotyka tylko 18+, co zaznaczyłam wyraźnie, zatem wejdą do gry najwcześniej 27.12.2016 - zgadzasz się na to, czy rezygnujesz z nich zupełnie?
2. skaza ma być jedna
3. cnota ma być jedna
4. zastanów się czy na pewno chcesz takie cele grając u mnie - są dość jednomyślne i kojarzą się z częstymi walkami, a jestem osobą, u której rozwinięta fabuła>rozwój poziomów postaci

W sumie tyle. Jeśli chodzi o historię - pasuje mi, byś był z Sinnoh, ale pamiętaj, że podróż statkiem zajmie wiele czasu i rzeczy takie jak np. telefony nie działają w moim świecie ze względu na najzwyklejszy w świecie brak nadajników ;)

Dla Pandy:
 
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-07-06, 15:22   

Link do Karty Postaci: Klik!
Imię i nazwisko: Shade/Shadow (więcej w Poke-KP)
Wiek postaci (+data urodzenia): 122 lata (urodzony w 1894 roku)
Startowe miasto: Zdam się na MG
Cele:
- Odnalezienie sposobu, by móc swobodnie podróżować między formą zwyczajnej Lugii, a formą mroczną.
- Zemsta na drużynie, która zmieniła go w Shadow Lugie.
- Poznanie swej przeszłości.
- Zdobycie wiedzy na temat innych Pokemonów (w tym swoich współbratymców, tj. Lugii i Shadow Pokemonów) i rasy ludzkiej.
Towarzysz: I tu zdaję się na MG.
Wróg: ^ Jak wyżej
Cnota: Wiedza. (Jest więcej, ale jak jedna, to jedna.)
Skaza: Impulsywność. (Jest więcej, ale jak jedna, to jedna.)
Ulubiony typ Pokemona: Raczej brak konkretnych preferencji.
Sceny 18+
    *przemoc [x]
    *używki [x]
    *wulgaryzmy [x]
    *erotyka [x]

Co do erotyki, proszę jednak, o ile to możliwe, o jak najsłabszą (najlżejszą? nie wiem jak to nazwać) odmianę(? Tak samo, problem z nazwą.)
Prośby:
Nie wiem, możnaby prosić na przykład o poznanie jakiegoś/jakichś trenera/trenerów/trenerki/trenerek? (Mówię tu o oswojeniu? Znowu brakuje mi określenia. Chodzi o to jak przy złapaniu Pokeballem, ale bez użycia kuli.) Chwilowo nic innego nie przychodzi mi do głowy.

// Jeszcze jako argument za tym by mnie przyjąć: Jeśli będzie powód, zawsze będzie można się łatwo na mnie zemścić za twoją przygodę. ;)
_________________

 
     
Karthus 
So long my friend


Wiek: 20
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 474
Wysłany: 2016-07-09, 16:45   

Link do Karty Postaci: cable
Imię i nazwisko: Fortune
Wiek postaci (+data urodzenia): 03.07.1993 (23)
Startowe miasto: Największe miasto w regionie, jeśli można :)
Cele:
- Odkryć co się stało z Jackym
- Rozwiązywać inne sprawy
- Wypełnić pustkę w sercu
Towarzysz: Mike, Gijinka/Mightyeana
Nie jest towarzyszem w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale zawsze służy jej pomocą i zjawia się na każde wezwanie. Współpracownik, a dokładniej kamerzysta Fortune. Poznali się w pracy i rozwiązali wspólnie wiele spraw. Mike jest luźny i lubi wygłupy, ale podczas śledztwa staje się poważny i bystry. Dla Fortune zrobi wszystko, głównie dlatego, że naprawdę ją lubi, szanuje i nie chce by spotkała ją krzywda. Często się z nią droczy i nazywa ją "moja mała tsundere", co doprowadza ją do szału.
Wróg: TO ŚWIAT JEST JEJ NEMEZIS! Nie, czekaj, chyba raczej: TO ZŁO JEST JEJ NEMEZIS!
Cnota: Wspieranie innym
Skaza: Potrzebuje by inni ją wspierali
Ulubiony typ Pokemona: chyba nie dotyczy, a jakby co ciemność.
Sceny 18+
    *przemoc [x]
    *używki [x]
    *wulgaryzmy [x]
    *erotyka [x]

Prośby: Tak mało walk, żeby ich wcale nie było xD Ale mniej na uwadze, że mam zapisany art pod mega formę dla niej ^^'
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2016-07-11, 17:45   

Link do Karty Postaci: O tu!
Imię i nazwisko: Jeckyll Spike
Wiek postaci (+data urodzenia): 23 lata (14.02)
Startowe miasto: Nearon
Cele: Hmm... Jeckyll na pewno by się do tego nie przyznał, jednak chciałby mieć w końcu kogoś, kto chociaż trochę będzie się o niego troszczył. Chce również poznać ten region, odkryć jego tajemnice i pokonać demony przeszłości.
Towarzysz: Zdaję się na Ciebie.
Wróg: Jak wyżej.
Cnota: Zdecydowanie jego lojalność.
Skaza: Skłonność do nieprzemyślanych działań.
Ulubiony typ Pokemona: Dark. I Fire.
Sceny 18+
    *przemoc [x]
    *używki [x]
    *wulgaryzmy [x]
    *erotyka [x]

Prośby: Liczę na dobrą współpracę pomiędzy nami. I na Twoją wyrozumiałość. Całe życie grałem postacią z głównego konta i mogę mieć problemy z wbiciem się w Jeckylla. Ale wyrobię się! No i... jakiś fajny homoseksualny romansik? ;>
_________________
 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-07-11, 23:55   

Orange: nie prowadze przygód Pokemon

The Coon: *odrywa wzrok od Gijinki-Mightyeny* Gra pojawi się pewnie jutro~

Jeckyll: Też przyjęty :D
 
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-19, 17:44   

Link do Karty Postaci: proszę
Imię i nazwisko: Cynthia Morris
Wiek postaci (+data urodzenia): za dwa dni lat 20 | 21 lipca 1996 roku (mam nadzieję, że wybaczysz mi to naciągnięcie, no, ale to tylko dwa dni, w razie gdybyś chciała to możesz zaczekać z rozpatrzeniem podania do 21 lipca)
Startowe miasto: Forben
Cele:
główne:
● odnaleźć i zamordować Andrew,
● ocalić Joe,
● uświadomić Tessi, że Cynthia nie miała nic wspólnego z zabójstwem matki dziewczynki (cel jako główny po odnalezieniu brata i przyjaciela),
● sprawić, aby Houndour mega-ewoluował (pomoże to bohaterce w odnalezieniu i pokonaniu brata).
poboczne:
● posiąść wiedzę na temat tradycji samurajskiej,
● nauczyć się różnych sztuk walki (to również ma pomóc w pokonaniu brata),
● dalej trenować i szkolić się.
Towarzysz: --- (w przyszłości może zostać nim Joe)
Wróg: Andrew Morris (klik) - dwudziesto siedmio letni brat Cynthii, który opiekował się nią odkąd dziewczyna pamięta. Zawsze był wobec niej opiekuńczy i troskliwy, przez to zyskał miano brata idealnego. Na co dzień chłodny i obojętny praktycznie na wszystko. Po śmierci rodziców zrobił się jeszcze bardziej zamknięty w sobie i nadopiekuńczy względem swojej siostry. Egoistyczny, niesympatyczny, rzadko się uśmiecha. Bywa cynikiem, często posługuje się sarkazmem i ironią. Zawsze obwiniał się za to, co stało się w rodzinnym domu i nie mógł sobie wybaczyć, co zobaczyła jego ukochana siostra i przez co musiała przechodzić. Z niepokojem obserwował jej zmianę, a przez chory cel ochrony Cynthii w szale zamordował przybraną matkę oraz ukochanego chłopaka siostry. Za ten czyn zyskał nienawiść nie tylko Cynthii lecz również Tessi. Siostra postanowiła powstrzymać go przed zabójstwem Joe i go zamordować. Dobrze zbudowany, wytrenowany mężczyzna, zna tradycję samurajów, doskonale radzi sobie z mieczem. Niezmiernie szybki. Zwinność to jego najsłabszą stroną. Mierzy metr dziewięćdziesiąt wzrostu. Nie wiadomo z jakich przyczyn oszczędził Tessię.
Cnota: Honor
Skaza: Egoizm
Ulubiony typ Pokemona:
Sceny 18+:
● przemoc [x]
● używki [x]
● wulgaryzmy [x]
● erotyka [x]
Prośby: Właściwie to nie nazwałabym tego prośbami tylko raczej... moje sugestie? Tak więc liczyłabym na strasznie wrogą postawę Tessi wobec Cynthii, gdyż dziewczynka uważa, że to za przyczyną bohaterki zginęła jej matka. Fajnie byłoby też rozwinąć jakąś bliższą relację z Joe, może nie zobowiązujący romans, a może próba zbudowania jakiegoś trwałego związku, niemniej fajnie, jakby w przygodzie pojawił się wątek miłości, przekopywania się przez negatywne cechy dziewczyny. Ciekawie również by było, gdyby na drodze bohaterki stawali ludzie, za których przyczyną jej charakter uległ by jakiejś poprawie, stałaby się ponownie otwarta, częściej się śmiała. Jacyś towarzysze podróży na pewien czas jak najbardziej, tutaj już zostawiam to Tobie. W razie jakichkolwiek uwag co do postaci, historii (błędy, czy cokolwiek innego), celów (chciałabyś coś pozamieniać - cele główne z pobocznymi przykładowo) to pisz, jestem otwarta na propozycje, a i po takich zmianach Tobie może będzie się lepiej pisało i będziesz miała więcej pomysłów na przygodę. To tyle.
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-07-19, 21:10   

Widzę, że oto nadciąga osoba motywująca mnie do czytania o samurajach! Przyjmuję, ale grę założę nie dziś - może jutro, najpóźniej właśnie 21 :3

Ogólnie zapisy zamykam, ALE!

Zostawiam wolny 1 slot na grę, na którą pomysł mnie urzeknie - jeśli chcesz go zająć, opisz mi na PW pokrótce ogólny zarys postaci i fabuły (w końcu nie ma sensu pisać całej KP, by się dowiedzieć, że nie pasuje mi ten pomysł). Gra może być zarówno gijinkowa jak i ludzka, najlepiej coś mocno związanego z poznawaniem regionu/religii/mitów/cośtam (ale inne ciekawe pomysły też chętnie przyjmę) .w.

Zostawiam też wolny 1 slot na grę grupową dla 3-4 osób, bo fajnie by było taką poprowadzić i w ogóle niuch. Historia graczy i "rasa" dowolna, więc tylko się uzbierajcie, dogadajcie i zapisujcie <3
 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-08-26, 11:35   

Cośtam otwieram zapisy, cośtam *ma ochotę prowadzić więcej gier*

Mile widziane gry:
* poważne
* z sekretami/tajemnicami do rozwikłania
* mogące mocno wpłynąć na świat gry (<- this ♥ Na przykład jedna taka gra rozpoczęła śmiertelną zarazę w regionie)
* badające region i jego mity (serio, polecam)

Przypominajka: w moich grach nie napotkacie na walki Pokemon (a jak już, to w minimalnej ilości), gijinki na ogół traktowane są na równi z ludźmi, a także będziecie się (i mnie) nudzić, jeśli waszym celem będzie zostanie mistrzem Pokemon, nie można grać u mnie Pokemonem*, ale można gijinką, gra toczy się w regionie opisanym w temacie Świat Gry

*wyjątek: jeśli masz pomysł na epicką przygodę w stylu PMD: EoS
 
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2016-08-29, 16:52   


Link do Karty Postaci: Klik!
Imię i nazwisko: Linett.
Wiek postaci (+data urodzenia): Lat 10; ur. 10. grudnia.
Startowe miasto: Mi to tam rybka. :3
Cele: - Poszukiwanie w wielkim świecie osób, które mogą uchodzić za uosobienia bohaterów książeczki lub uświadomienie dziewczyny, że świat nie jest tak kolorowy.
- Poznawanie regionu, jak to bywa podczas wielkich przygód, a tym samym zagłębianie się w legendy, które opowiadał jej brat.
- Przeżycie. x'D
Towarzysz: Tak, chętnie, proszę.
Wróg: Tak, chętnie, proszę.
Cnota: Odwaga.
Skaza: Naiwność.
Ulubiony typ Pokemona: Wszystko poza psami (oprócz tego fajnego z książeczki).
Sceny 18+
    *przemoc [√]
    *używki [√]
    *wulgaryzmy [√]
    *erotyka [√]

Prośby: Przyjmij i pokochaj... A przygodę zacznij prosz od chwili, w której już uciekła z sierocińca. Och... I nie miej mi za złe krótszych postów, bo czasem mogę nie dorównać z długością. ;-;
  
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-08-29, 16:55   

Akcept!

Umrzesz. <3
 
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-29, 22:07   



Link do Karty Postaci: KLIK!
Imię i nazwisko: Ryuzuki "Ryu" Kaminari
Wiek postaci (+data urodzenia): 18 lat (12 stycznia 1998)
Startowe miasto: Dowolne miasto portowe.
Cele: • Dowiedzieć się kim są ludzie, którzy zamienili ich w pokemonów oraz dlaczego to uczynili
• Dowiedzieć się, gdzie tak właściwie się znaleźli
• Pozwiedzać nowy region. Bo w końcu skoro się w nim znaleźli, to czemu by nie skorzystać?
Towarzysz: Akane Namikaze, gijinka Vulpixa
Wróg: tajemnicza organizacja "No-Name"
Cnota: ciekawość
Skaza: nieśmiałość względem uczuć do Akane
Ulubiony typ Pokemona: [img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/electric.gif[img][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/fire.gif[img]
Sceny 18+
    *przemoc [√]
    *używki [√]
    *wulgaryzmy [√]
    *erotyka [√]
Prośby: Przyjmij mnie ;w;
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-08-29, 22:11   

Co prawda u mnie w regionie gijinki to naturalne istoty, ale spokojnie, mam plan! Zwłaszcza, że jesteś z innego regionu, a wiadomo że naukowcy to zue istoty.

Słowem: Akcept
 
 
     
Puciu 
The Piernik


Wiek: 22
Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-01, 15:13   Toja!

Link do Karty Postaci: Hir!
Imię i nazwisko: Bellesa Solitari
Wiek postaci (+data urodzenia): 16 lat (27/07/2000)
Startowe miasto: Forben
Cele: Zwiedzać świat, dowiedzieć się czegoś o ojcu, łapać pokemony, zaprzyjaźnić się z Tou.
Towarzysz: ----
Wróg: ----
Cnota: Wrażliwość
Skaza: Nieśmiałość
Ulubiony typ Pokemona:
Sceny 18+
    *przemoc [ ]
    *używki [ ]
    *wulgaryzmy [+]
    *erotyka [+]

Prośby: ----
_________________
~Puciu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.