Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-01-25, 16:43
[+18] Dwie znudzone panny kontra świat
Autor Wiadomość
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-12-26, 16:56   

Hazel
Przystanęłaś więc sobie na poboczu i puściłaś wolno lisiczkę. Ta zadowolona z wolności zatoczyła kilka radosnych kółek, a potem kiwnęła głową na twoje polecenia, po czym poleciała buszować po okolicy. Ty sobie klapnęłaś na pobliskim krawężniku i czekałaś. Jakieś samochody przejeżdżały i ich kierowcy dziwnie na ciebie patrzyli, ale koniec konców nikt cię nie zaczepił. W końcu na horyzoncie pojawiła się znajoma sylwetka.
BlackDream
Zgarnąwszy fanty wróciłaś do swojego pokoju, nawet nie pokazując się w zasięgu wzroku swojej matki. Tam zgarnęłaś jeszcze dodatkowe ciuchy oraz torbę na ten interes, którą opuściłaś na dół zgodnie z planem, a chwilę później sama zsunęłaś się na ziemię, po czym ruszyłaś do omówionego miejsca tymi drogami, na których mogłaś najmniej kogoś spotkać, czyli z dala od głównej drogi miasteczka. Wkrótce dotarłaś na skraj Twinleaf. Z daleka już ujrzałaś Akirę siedzącą przy drodze niczym damulka oczekująca klienta.
Tymczasem macie popołudnie i kilka godzin do zmroku. Jeśli się zbierzecie, do nocy trochę oddalićie się od miasteczka.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Hazel 



Wiek: 23
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 88
Wysłany: 2017-12-29, 13:28   

Obserwowałam, jak to małe biega sobie w tych zaroślach. Ależ to miało dużo energii! Gdy zaczęłam się nudzić, w końcu nawet zaczęłam rzucać jej patyk z nadzieją, że to małe potrafi aportować, haha. No ale cóż... Czas mijał, a Aethy jak nie było, tak nie ma. Już nawet zaczęłam myśleć, że może coś jej się stało, ale... W końcu zauważyłam tę znajomą sylwetkę! Od razu jej pomachałam i do niej podbiegłam.
- No nareszcie! Ileż można czekać? - zaśmiałam się cicho - Thisa, chodź! Zbieramy się~ - zawołałam małą - Swoją drogą jak tak na ciebie czekałam, to ludzie jakoś dziwnie się na mnie patrzyli... Nigdy nie widzieli dziewczyny bawiącej się z pokemonem i czekającą na swoją przyjaciółkę?~ - zaśmiałam się cicho - W każdym razie, masz wszystko? Ja wzięłam parę kanapek, jakieś sucharki, wodę, karmę dla pokemonów, czekolady, trochę konserw... Nawet nie wiesz, jakie to wszystko jest ciężkie! - burknęłam cicho - Nie wzięłam tylko ze sobą żadnych ubrań, bo pewnie by się nie zmieściły... Kupi się nowe po drodze~ Mam ponad 5000$! A ty?~
_________________
 
     
BlackDream 
Type: Null



Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 144
Wysłany: 2018-01-02, 18:05   

I w końcu tam gdzie najlepiej, czyli z dala od domu! Widząc Aki zaraz się uśmiechnęłam i podbiegłam do niej. Widać, że już wyjątkowo się nudziła, ale to nic! W końcu opłacało się czekać.
- No wybacz no. Przeszukanie całego domu, żeby znaleźć coś ciekawego było trudne, ok? - zaśmiałam się i poprawiłam swoją torbę. - Cóż... Ja mam.. Jakieś potiony.. Latarki, śpiwory.. Apteczkę.. Jakieś rzeczy dla pokemonów, pewnie przydadzą nam się później... No i Pokeballe i jakieś 8000$~ Ładnie się obłowiłyśmy. - uśmiechnęłam się dumnie. Może i fantów nie było dużo, ale z tą forsą zawsze coś się zrobi!
- O. I wzięłam trochę zapasowych ubrań, tak na wszelki wypadek~ Pewnie na trochę nam wystarczą. A teraz nie czekajmy. Musimy dotrzeć do kolejnego miasta najszybciej jak to możliwe. Ewentualnie będziemy zmuszone znaleźć sobie dobre miejsce na nocleg w nocy... Co i tak brzmi jak zły pomysł... - mruknęłam niezbyt zadowolona na myśl o biwaku w środku lasu i to jeszcze w nocy. Brr... Może jakbyśmy miały silniejsze pokemony? Chociaż, szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak silny jest Chimerak. Może go nie doceniam?
- Torba na plecy i idziemy! Jesteśmy silnymi i niezależnymi babami z pokemonami! Damy sobie radę ze wszystkim! - mówiąc to, zrobiłam swój pierwszy dumny krok rozpoczynający na dobre całą tą podróż. Kiedy tylko już oddaliłyśmy się od miasta wypuściłam Mera.
- Wybacz, że musiałeś tam tak długo siedzieć... Póki jesteśmy poza miastami, możesz iść swobodnie obok nas, ale w mieście do niego wrócisz dla własnego bezpieczeństwa, dobrze? - spytałam, patrząc na niego i ostrożnie pogłaskałam go po grzbiecie. Może to polubi?
_________________


 
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-01-10, 10:55   

Tak więc ponownie się spotkałyście i mogłyście ruszyć ze swoimi tobołami z dala od waszego rodzinnego miasteczka. Postawiłyście swoje pierwsze dumne kroki na drodze do pełnego przygód, szerokiego świata. Miasteczko jednak szybko zniknęło za waszymi plecami, zasłonięte wzniesieniami i roślinnością. Ciągle byliście na terenie wiejskim, ale przed wami widniał już gęstszy las rosnący między Twinleaf, a Sandgem. Aetha w pewnym momencie zatrzymała się i wypuściła swojego pokemona. Ten z początku stanął zjeżony w pozycji bojowej i łypał groźnie na wszystko dookoła, ale twoje słowa go uspokoiły, choć trudno było ci powiedzieć, czy przystał na propozycję. Po prostu stanął w bardziej neutralnej pozycji i czekał. Thisa od razu się nim zainteresowała, ale większy pokemon pozostał niewzruszony na jej próby zwrócenia na siebie jego uwagi.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Hazel 



Wiek: 23
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 88
Wysłany: 2018-01-10, 13:45   

-To świetnie!~ Skoro więc mamy wszystko... Możemy ruszać~ - zaśmiałam się radośnie ruszając na podbój świata wraz ze swą najlepszą przyjaciółką. Już nie mogłam się doczekać, aż własnoręczne złapię swojego pierwszego pokemona! Trzeba przyznać, że często mamie zazdrościłam tych jej przygód z co niebezpieczniejszymi stworami! Ach, jak cudnie byłoby zmierzyć się z takim Bewearem bądź wejść na terytorium Alolańskiego Ninetalesa... To by dopiero była przygoda!~ Chociaż szczerze mówiąc... Jeśli chodzi o łapanie tych stworków wolałabym raczej puchate kulki, które później mimo swego kochanego wyglądu są wyjątkowo silne~ No ale koniec gdybania, bo wyglądało a to, że się zamyśliłam, haha~ Zerknęłam co robi Thisa i aż się zaśmiałam. To wyglądało taaaak uroczo~
- Wygląda na to, że się polubią~ - wyszczerzyłam ząbki - Tak swoją drogą... Gdzieś konkretnie zmierzamy, czy po prostu idziemy przed siebie, dopóki gdzieś nie dojdziemy?~ - trzeba przyznać, że obie opcje były całkiem fajne~ Przy okazji od razu zaczęłam rozglądać się za czymś ciekawym w pobliżu. W końcu sam spacer jest nudny! To tak jakby wyjść na typową niedzielną przechadzkę do sąsiedniego miasta i z powrotem. Oby coś się zadziało~
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.